Nemohu otěhotnět - potřebuji se svěřit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 13:17

Svěřuji se

Ahoj holky musím se někomu svěřit jsem na prášky z přítelem se snažíme 5 let o miminko bohužel nic já neměla ovu a on špatnej spermiogram miminko si přeji už od 15 let sním o tom že budeme rodina konečně jsme se dostali na inseminaci a teťka čekám spermiogram se zlepšil docela o dost přede mnou je ještě 10 dní čekaní ale jsem z toho na prášky mám strašnej strach že to nevyjde bohužel umělé oplodnění je hrozně drahé jak jste to překonali vy a komu to vyšlo na poprvé i se Špatným spermiogramem :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24395
19.11.19 13:31

Vetsina dostudovala aspon zakladku, sla do prace, nasetrila :think:.Ne, nezlob se na me, cetla si to po sobe? To te pak nejde brat ani vazne, ze si na dite zrala, kdyz vyplodis takovou hruzu a ani si neunis vyhledat informace o IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
19.11.19 13:45

@wildcherry když už kritizuješ nešťastnou holku, piš tedy bez chyby i Ty si/jsi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
19.11.19 14:09

Umele oplodneni nemusi byt uplne nedostupne, castka kolem 20 tisic se myslim da nasetrit. Inseminace urcite zkousejte a pak uvidite :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14639
19.11.19 14:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky musím se někomu svěřit jsem na prášky z přítelem se snažíme 5 let o miminko bohužel nic já neměla ovu a on špatnej spermiogram miminko si přeji už od 15 let sním o tom že budeme rodina konečně jsme se dostali na inseminaci a teťka čekám spermiogram se zlepšil docela o dost přede mnou je ještě 10 dní čekaní ale jsem z toho na prášky mám strašnej strach že to nevyjde bohužel umělé oplodnění je hrozně drahé jak jste to překonali vy a komu to vyšlo na poprvé i se Špatným spermiogramem :,( :,(

Ahoj,

IVF lze i na pojištovnu, resp něco doplácíš ale nejsou to tak šílené cifry - pokud už chodíte na inseminaci, tak se s tebou o tom ale asi bavili, ne? :think:

Jinak od kamarádky muž má velmi špatný spermiogram, ale bral léky (nevím jaké) předepsané přímo od lékaře. O první se snažili půl roku, o druhé asi 3měsíce a o třetí opět okolo půl roku.

Zatím tomu mužeš napomoci tím, že se budeš zdravě stravovat, chodit do práce a šetřit si na výbavu ;)

Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
19.11.19 14:13

8o :oops:…Ale srovnavat takove chyby, no dobre :andel: :mrgreen:,chyba to je, nemam problem to priznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 14:48

Anonim

Omlouvám se všem za chyby ale dala jsen to tam aniž bych si to přečetla přiznávám bohužel neumím to opravit :,(

• Citovat
  • Nahlásit
24395
19.11.19 14:51
@Anonymní píše:
Omlouvám se všem za chyby ale dala jsen to tam aniž bych si to přečetla přiznávám bohužel neumím to opravit :,(

Taky jsem nemusela hned byt, tak kriticka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 16:00

@wildcherry nic se nestalo nejde o život

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu