Svléká se

2011
10.7.07 11:33

Svléká se

Ahoj,omlouvám se,ale můj dotaz je drobátko asi trapnej,ale už fakt nevím,co s tím.mám 21měs dcerku a ta se neustále svléká..Bodíčko,punčocháče,tepláky,svetry,mikči…během 5min je komplet nahatá.Zaleze někam do kouta-aby jí nikdo neviděl a svleče se.Už za to byla opakovaně trestána-plácnutí přes ruce,zadeček..nic nepomáhá.Máte někdo nějakej fígl jak na hambatý dítko?předem díky,Eva a nudistka Kristýnka :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
10.7.07 11:55

No já myslím, že na to rada neexisutje. Hlavně asi kolem toho nedělat takovej rozruch. Ono je moc baví, když maminky reagují. Jsou to malí provokatéři.

Mě to holka dělá dodneška - dneska tu chodí jen v sukni, každý ráno se hádáme o to, aby si vzala spoďárky!

Chce to trpělivost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.07 12:06

ahojky.tak to presne delala moje neterinka kdyz ji byly 2 roky akorat ze to delala venku. :oops: byla radost sni nekam jit,proto ze najednou vyhrnula sukni a stahla kalhotky a kolemdoucim ukazovala co ma pod nima.bylo to strasny :roll: .
nepomohlo zadny domlouvani nic.proste jsme si toho prestaly vsimat i kdyz to bylo teda strasny :lol: :lol: .udelala to asi trikrat a kdyz videla ze to je kazdymu uplne jedno,tak stim prestala.
kazdej rikal ze z ni bude stripterka .nastesti ji to preslo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
10.7.07 12:11

No zaplaťpánbu v tomhle za holčičky, protože ty se v tom aspoň tolik nerejpou, aspoň co jsem vypozorovala…zato nahatej kluk, to je venku pro ostudu:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
10.7.07 12:18

Dík:-)Já to tušila.Snad to samo přejde.svlíká se i když je sama.V postýlce atd.Už i overálek na spaní jí oblíkam zipem na záda,aby se nerozhodla spát nahá,s plenou místo na zadečku tak pod hlavou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
10.7.07 12:50

Evisko,nas Kuba to delal taky a prestal sam od sebe. Taky mu bylo kolem 2 let. Vecer se vysvlekl z pyzama a usnul nahatej na posteli 8) A pres den i nekolikrat za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
10.7.07 13:00

Tak tohle období znám taky - kolem dvou let se doma začala svlíkat a s každým kusem oblečení jsem jí naháněla po bytě za jekotu a se scénama … rezignovala jsem a doma lítala obvykle jen v tričku. Venku jí to naštěstí tak nepopadá, ikdyž taky občas, když je vedro. V postýlce svlíkala od mala ponožky, takže ty už ani nedávám, ikdyž se odkope do minuty od uspání.

Teď už je to lepší a myslim, že to je fakt asi jen období, nebo jestli zabrala ta rezignace, prostě teď když se svlíkne, tak je děs jí oblíct, ale jsou dny, kdy si na svlíkání ani nevzpomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
10.7.07 21:50

svleka se

TAk to nam zacal delat nas NOah. Lita doma jako indian a i kdyz je venku zima, tak on chce byt nahaty. Ja ho nechavam, pokud to jde, je mu ocividne dobre. Ale minule tady byli znami se stejne starou holcickou a on se taky svlekl, tak to holcicka okomentovala a NOah se stydel, tak chtel aspon slipecky. Ono je to snad prejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama