svobodná a vyjdu??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 12.07.09 21:29
svobodná a vyjdu??

Ahoj, chtěla bych odejít od partnera. Dá se vyjit se třema dětma na mateřské s 10 tis a platit nájem 4000 měsíčně? Myslím, že takhle nám bude nejlíp.

Reakce:
Magi
Kecalka 421 příspěvků 12.07.09 21:42

Jejda, to je divnej měsíc, co Ti chlapi vyvádí. Každý druhý příspěvek je tu o rozchodech. Kykoušku co se stalo? Jsi definitivně rozhodnutá? Pokud ano, tak by Ti měl taky platit přiměřené výživné. Já si neumím představit, že bych vyšla se šesti tisíci na měsíc se třema dětma. Jídlo a drogerie snad jo, ale kde je oblečení, kroužky atd. Pokud se domluvíte na výživném, tak už se to určitě zvládnout dá, i když byste také žili skromně. Je manžel zaměstnaný?

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 12.07.09 21:57

Kykoušku, zatím máš děti malé, náklady na živobytí, oblečení, jídlo jsou zatím relativně malé, navíc Dominiček může dědit věci po starších sourozencích.
Jakmile ale nastoupí školka, kroužky, zájmy, náklady budou vzrůstat - děti budou chtít mít kolo, brusle… Zase na druhé straně nejspíš nastoupíš do práce a váš příjem se zvýší.
Soud vyměří partnerovy alimenty, možná dostaneš i nějaký příspěvek od sociálky, třeba těch deset tisíc není částka konečná.
Tady jsou s životními náklady související diskuse, tak postuduj.
https://www.emimino.cz/modules.php?…
Držím palce. M.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.09 22:28

Kykoušku vždyt jsi někde nedávno psala že máte líbánky,nebo se pletu?:-((

Vyjít se dá,ale musíš se umět uskromnit a hlavně vyběhat vše potřebné.Nejlepší je zajít na sociálku a zažádat si o vše na co by jsi měla nárok.
Moc držím palce

laducha
Generální žvanilka 21773 příspěvků 12.07.09 22:51

Já mám 12.600,– a jsme na to taky 4, a to platím byt a úvěr, který jsem si musela vzít na jeho koupi, celkem 9.400,–. Naštěstí si starší syn zkrátil poslední prázdniny a šel do práce. Bude mi přispívat asi 2 tisíce, přes týden je pryč, jezdí jen na víkendy.
Vůbec si to nedovedu představit, ale rodina se mi snaží pomoct, tak to třeba nějak zvládneme.
Hlavně, že je Ex pryč a my máme klid a střechu nad hlavou. A to nejdůležitější, všichni jsme zdraví.

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 13.07.09 10:02

Ahoj.Já si myslím,že by se to dalo,ale musela by jsi muset pořádně všechno počítat..Navíc by ti musel snad platit nějaký výživný a mohla by jsi si vyběhat příspěvky na bydlení,děti atd…To by taky mohlo něco hodit…

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 13.07.09 10:08

Ja si myslim, ze ta suma co pises, neni konecna. Kdyz si pripoctes socialku a nejake ty alimenty…melo by to snad stacit. Lehce se rika…ze?
Drzim palce!!

Co rodina? Mohla by pomoci?

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 13.07.09 10:12

Kdyz se uskromnite, tak si mylslim, ze se to da. Mam 8000, sice jen jedno dite, ale najem 5000. Da se to. Myslim, ze za ten klidek, co mame to urcite stoji ;)
Koukala jsem na tve fotky v podpisu, jsi moc pekna mlada zenska :) o to vic me to mrzi…

Brum
Závislačka 4270 příspěvků 13.07.09 11:54

Kikiroušku snad jo, určitě dostaneš i nějaké výživné a přídavky, takže proč ne když se uskromníte. Ale víš co mě připadá, že se kolem mě každý rozvádí. Můžeš napsat důvod, i třeba přes SZ. Mě by to jen tak zajímalo. Díky

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 13.07.09 13:07

No je to na dlouhé povídání. Už se to táhne dlouho mezi náma. Někdy si to vyříkáme a pak je to chvili OK, ale za nějaký čas se vše vrátí do starých kolejí. Včera byla poslední kapka, když se opil a byl dost agresivní. Choval se před dětma jako blázen. Dnes se mi opět omlouval a vzal si týden dovolenou. Ale já už na to nejsem zvědavá. Chtěla jsem jit na čas k rodičum, než si neco seženu, ale koukám, že bych jim byla spíš na obtíž. Takže ted vubec nevim co bude dál.
Nevite, jak je to s tím příspěvkem na bydlení? Musim mit v tom nájmu trvalé bydliště? (to asi bude docela problém, protože moc vlastníku bytu trvalý bydliště nájemcum nedávají) a kolik z té částky připlácejí?

Nějak se to zvládne. Náročná s dětma moc nejsem. Já stejně skoro celou mateřskou utrácim za jidlo, které stejně nejvíc sní partner. Odpadne mi mnohem min práce a on si konečně uvědomí, že peníze nejsou všechno. Možná…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >