ŠVP Orlík Loužek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vmadla
Kecalka 102 příspěvků 03.05.18 15:40
ŠVP Orlík Loužek

Prosím radu - cestovce která pro naši školu zajištuje letošní ŠVP vypadl na poslední chvíli hotel na Šumavě(údajně krach) takže nám oznámili novou lokaci Orlík apartmány Loužek - rodiče samozřejmě prolustrovali zmíněné apartmány dokonce se zajeli i podívat a výsledek je všeobecné zděšení - chceme se bránit, ale cestovka říká že je vše OK a ubytování vyhovující - ke všemu jsou apartmány momentálně zavřené - jediný dojem máme z okolí a představa že otevřou za týden ubytování které bylo dosud mimo provoz není moc povzbudivý - máte prosím někdo zkušenost s tímto ubytováním? at už jako ŠVP nebo osobně - potřebujeme argumenty pro cestovku - díky!!!

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 03.05.18 18:12
@vmadla píše: .........rodiče samozřejmě prolustrovali zmíněné apartmány dokonce se zajeli i podívat a výsledek je všeobecné zděšení - chceme se bránit.........

Pokud se tam zajeli někteří rodiče podívat, tak asi mají o úrovni ubytování dostatek informací. :nevim: Já tam byl kdysi se školou a po našem odjezdu to holt dopadlo takhle. Asi to ještě nestihli dát dohromady. :dance:

vmadla
Kecalka 102 příspěvků 03.05.18 22:18

No prave je vsechno zavrene - o urovni interieru se lze jen dohadovat :nevim:.. Myslim ze osobni zkusenost by byl argument.. A nebo uklidneni ze plašíme zbytečně..

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 03.05.18 22:33
@vmadla píše:
No prave je vsechno zavrene - o urovni interieru se lze jen dohadovat :nevim:.. Myslim ze osobni zkusenost by byl argument.. A nebo uklidneni ze plašíme zbytečně..

No :nevim:, ale v recenzích to má v 56% jednu hvězdičku. Ale možná je rozdíl, jestli to budou chaty nebo ty apartmány. Ale podle fotografií je tam pěkný bordel. :think:

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 04.05.18 10:29

Loužek je v provozu každé léto, i když jak je to s obsazeností, nevím. My tam jezdívali s rodičema, když jsem byla dítě (koncem totáče :)) Myslím, že od té doby tam žádná velká rekonstrukce neproběhla. V areálu jsem byla před rokem v létě a nepřišlo mi to tak tragické. Pro školu v přírodě za mě OK. Co vím, tak tam různé ŠVP jezdívají. Ale uvnitř apartmánu jsem nebyla.

vmadla
Kecalka 102 příspěvků 05.05.18 23:04

Ahoj tak to rada slyšim :D.. Mozna to bude zbytecna panika diky moc :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >