Syn 16m - budí se před 5. ráno

72
12.8.20 06:04

Syn 16m - budí se před 5. ráno

Ahoj všem:)
Mám takový problém. Syn se mi 2× -3×/týden budí před 5.h ráno. Ostatní dny spí celou noc až do 7h.
Vzbudí se a křičí. Je vzhůru tak 2h, pak usne. U pohádky je v klidu, jinak alespoň kňučí.
Ač je úplně vyřízený, v postýlce křičí. Spát nechce.
Zkoušíme jídlo, pití, utěsňování, hraní…když už nevíme co tak i čípek a stejně žádné zlepšení.

Bolí ho něco? Zuby má všechny kromě stoliček.
Před 2m jsme se nastěhovali do jiného bytu. Do té doby to bylo ok. Třetí týden tady +- to začalo…

Díky všem za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
245
12.8.20 07:05

Vzbudil se driv, jeste by spal, ale uz nemuze usnout… vam se to nestava? Mne jo, nijak zvlastni mi to neprijde :) za me bych zkusila mleko, piti, presun do velke postele, a jinak vstávačka, pohádku nebo hračky a den začíná. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
12.8.20 07:25

Proč čípek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
12.8.20 08:00

@martinato Naši kluci dvojcata se budili denně 2 měsíce ve 4:30. Nechtěli nic, prostě období. Navíc v rijnu se změnil čas, takze vstavali i ve 3:30. Dopoledne to dohnali a večer chodili spat jako vždy, v 21h. Je to období, prejde to. My se střídali s manželem, kdo bude spat a kdo bude s dětmi. Stridejte se, jinak za chvilku padnes po hubě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19729
12.8.20 08:12

Čípek na co? Hele no prostě vstaneš a budete si hrát, u obou dětí jsem to tak měla, no dospávala jsem s nimi dopoledne :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
12.8.20 08:19

Pokud nemá horečku fakt ho necpěte čípkama. Prostě se vzbudil dřív a nemůže usnout? je brzo světlo to se stává. Má v pokoji závěsy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
12.8.20 08:34

A dřív spal jak? My máme nespavce :nevim: 19 m, od narození, se budí co 2 hodiny, vstává v 4:30 max v 5. Asi třikrát spal do 7, to byl svátek :lol:, občas se vzbudí cca v jednu a do 3-4 h řádí a chechta se a blázní :zed: teď usne v cca 21:30( do postýlky chodí před osmou), v noci se budí cca 2× a vzteká se, ráno v pět už řádí :nevim:… takže za mě máš ještě hodné dítě :lol: ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.8.20 08:38

Někdy nám přijde, že ho ale něco bolí. Sahá si do pusy, vyhazuje dudlík. Proto čípek. A nechce spát… Evidentně je unavený, ale šíleně křičí jako když ho něco bolí, bojí se… Nevím. No… Vstávat ve 4:15 :lol: :lol: Manžel vstává před 6 do práce, já jsem v 8m. raději bych spala :D než to s ním dohánět dopoledne.

Ano, závěsy máme, i žaluzie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19729
12.8.20 08:50
@martinato píše:
Někdy nám přijde, že ho ale něco bolí. Sahá si do pusy, vyhazuje dudlík. Proto čípek. A nechce spát… Evidentně je unavený, ale šíleně křičí jako když ho něco bolí, bojí se… Nevím. No… Vstávat ve 4:15 :lol: :lol: Manžel vstává před 6 do práce, já jsem v 8m. raději bych spala :D než to s ním dohánět dopoledne.Ano, závěsy máme, i žaluzie.

jako rvete do něj prášky úplně zbytečně tohle období ty děti prostě mají, a jinak každý by v noci radši spal než od čtyřech stavěl kostky, pokud nechceš doháánět dopoledne tak nedoháněj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1658
12.8.20 08:51

@martinato podle mě je to jen takové období, musíš vydržet no :nevim: s tím nic neuděláš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.8.20 08:54

Běžně spí celou noc od 21h do 7-7:30. No..snad se to zlepší zase.
Nebojte, necpeme do něho čípek když si nemyslíme, že ho opravdu něco bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
12.8.20 09:05

@martinato vzit ho k sobe do postele? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.8.20 09:12
@racooon píše:
@martinato vzit ho k sobe do postele? :think:

To zkoušíme hned co se vzbudí a vyloženě utíká z ložnice s křikem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
12.8.20 09:19

@martinato nam neco podobneho dela syn taky, jen je to driv, cca kolem pulnoci. Posledne byl tak rozruseny, ze plakal, az se pozvracel. Na pricinu jsme jeste neprisli, udajne to muze byt tim, ze se probudi v prilis hluboke fazi spanku, a je zmateny, podrazdeny a rozruseny. Pak jsem premysleli i nad rustovyma bolestma, spatnym snem..tezko rict. Ale zadnou radu bohuzel nemam. Nekdy zabere vzit ho do postele, proto jsem to zminila, jindy se nam jen vyplace v naruci, a pak jeste pofnukava, nez usne. Trva to jak kdy, nekdy hodinu, nekdy dve, nekdy pul. A je fakt, ze to dela zhruba od tech 16m no, ted ma 20m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.8.20 11:36

Právě, co mě napadá jsou růstové bolesti, klubání zubů a nebo ty sny.

No snad to brzy přejde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama