Syn 18 měsíců mě nesnáší

Anonymní
18.9.19 15:01

Syn 18 měsíců mě nesnáší

Ahoj,
můj 18 měsíční syn je s ostatními hodné miminko, jakmile jsem s ním sama, 80 % času proječí a provzteká se, nic moc nepomáhá, mám pocit, že mě nenávidí. Je to možné, že mi takto dává najevo svou nelibost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5829
18.9.19 15:04

Naopak, sice je to na palici, ale důvěřuje ti a miluje tě natolik, že se s tebou dokonale uvolní a upustí páru. Před ostatními se,, přetvařuje". Samozřejmě ne záměrně. Syn 22 měsíců a je to u nás to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
18.9.19 15:06

Někde jem četla, že dítě se v přítomnosti matky cítí nejvíce v bezpečí a tím pídem se nejvíc uvolní.. Třeba je to jen náhoda, že ho zrovna něco trápí a nebo prostě jen Tvé přítomnosti předvádí co umí :) Neboj se, to se zlepší! určitě Tě miluje, jen s ním nebuď nervozní, vycítí to..
Jo a kdyby babička tvrdila jak je zlatý, tak ji taky nemusíš věřit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 15:07

Jsi jeho máma, se s tim smiř :mrgreen: U babičky zlatíčka, ve školce pohodář, co utěšuje ostatní děti a doma nafouknutej, protivnej a drzej spratek + uječená, tvrdohlavá potvora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
18.9.19 15:14

Sice neporadím s miminkem, ale můžu potvrdit, co píší tady nade mnou - pro své okolí jsme byla zlatá, milá, usměvavá, nejlepší, ale doma, kde pro mě končila jakási přetvářka, jsem prostě upouštěla páru, protože prostě doma je doma. Tak třeba je to taky tak, před tebou nemá žádné tajnosti a nepřetvařuje se.. Už se moc těším na vlastní dítko, až mi bude dělat to samé, co předváděla já doma :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4192
18.9.19 15:22
@Anonymní píše:
Ahoj,
můj 18 měsíční syn je s ostatními hodné miminko, jakmile jsem s ním sama, 80 % času proječí a provzteká se, nic moc nepomáhá, mám pocit, že mě nenávidí. Je to možné, že mi takto dává najevo svou nelibost?

To, že tě nejvíc zlobí, znamená, že tě nejvíc miluje. Něco si přečti o dětské psychice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12826
18.9.19 15:51

To je úplně normální. Moje děti prý jsou skvěle vychované. Jen já doma to nějak nepozoruju. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1756
18.9.19 16:01
@divine woman píše:
To je úplně normální. Moje děti prý jsou skvěle vychované. Jen já doma to nějak nepozoruju. :lol:

Jo, to je přesný! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
18.9.19 20:15

Ja si taky myslim, ze je to normalni. Urcite te ma rad. Jestli se chces treba vic zabyvat vychovou, tak moc doporucuju Nevychovu, ktera je zalozena na vzajemne duvere, pratelstvi a komunikaci rodice s ditetem. Maji web i FB stranky. Nazev je trochu provokativni, nejedna se o tzv. volnou vychovu ;) Doporucuju prostudovat, treba by ti to sedlo a pomohlo s komunikaci se synem. Ja sleduju jejich FB a poustim si webinare a hodne me to inspirovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama