Syn chodí po patách

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
183
14.5.22 17:59

Syn chodí po patách

Dobrý den, maminky mám starosti o svého chlapečka. Před týdnem začal chodit po patách. Při chůzi tím pádem nemá natažené nožičky. Vypadá to hrozně. Tím se zhoršila chůze po schodech dolů. Vytáčí celé své tělo :,(. Nic ho nebolí, zkoušela i cvičit s nožičkama a zjistit, jestli ho něco nebolí. V pondělí jdeme k dětské a potom ho objednám na ortopedii. Nemáte s tím někdo zkušenost. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10564
14.5.22 18:28

A kolik mu je? Jako že teprve začal chodit nebo už chodil normálně a teď začal po patách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
14.5.22 19:55

@Tarinka Je, já jsem nenapsala věk. Synovi jsou 4 roky. Právě, že chodil normálně a teď už týden takto chodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10564
14.5.22 20:00

A když se ho zeptáš, proč to dělá…co ti odpoví? Myslím, že v tomto věku to bývá často psychické…něco jako tik…neudálo se něco pro něj stresujícího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
14.5.22 20:05

@Tarinka Ptala jsem se ho, ale on si myslí, že chodí normálně. :roll: Nejsem si vědoma, že by se něco stalo. Já tomu fakt nerozumí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
14.5.22 20:35

Mě malá (2,5) hodně chodí po špičkách. Děsně ji to baví. Ale když ji řeknu: dupej jako slon - tak super na celá chodidla. Umí i chodit po patách.
Rozhodne bych to konzultovala, ale někdy je to proste jen baví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
14.5.22 20:47

@Tuhy_LU Chůzi po špičkách jsme si taky hodně užili :zed:. Chodil od prvních krůčků až asi do tří let. Ne tady vždy, spíše ho to lákalo, když byl naboso.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat