Reklama

Syn mi nechce pít z láhve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 20:51
syn mi nechce pít z láhve

Ahoj, myslíte, že by bylo trapné požádat laktační poradkyni, aby mi ukázala jak nakrmit syna z láhve? Vůbec mi nechce vzít žádnou láhev, nevím kudy kam

Reklama

Reakce:

nelamh
Kecalka 257 příspěvků 14.03.18 20:57

A potrebujete nutne naucit pit dite z lahve? Ja se o to tedy tez pokousela, aby byl manzel schopen „obslouzit“, ale nebylo to mozne :lol:
Syn prijal lahev az ve 13ti mesicich, kdy jsem onemocnela a s leky kojit nemohla. Svete div se, nahle to slo ;)
A k dotazu, ano, bylo by mi to fakt blby. Asi jako ptat se vegetariana, jestli by nevaril nejakou flaksu :lol:

luci.no
Kecalka 318 příspěvků 14.03.18 20:58

Sestra nebo doktorka by neporadila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 21:00

Laktační poradkyni jsem si pozvala, aby mi shlédla kojení a poradilo co a jak, ale jestli mi řekne, že mám málo mléka a budu muset dokrmovat, tak tedy nevím

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 14.03.18 21:01

Ani jedno moje dítě z láhve nepilo a to jsme se zejména u syna hodně snažila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 21:09

A můžu se zeptat jak jste krmili, když jste museli přejít na UM?

KristynaTita
Kecalka 423 příspěvků 14.03.18 21:21
@Anonymní píše:
Laktační poradkyni jsem si pozvala, aby mi shlédla kojení a poradilo co a jak, ale jestli mi řekne, že mám málo mléka a budu muset dokrmovat, tak tedy nevím

A proc byste mela mit malo mleka, kdyz plne kojite-chapu spravne? Mne syn flasku nebral nikdy. Ani pici hrnek, proste nic, co imituje prso. Presel rovnou na brcko.

Jana206
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 14.03.18 21:22

Mě děti taky nikdy lahev neprijaly. Ale je fakt, ze jsem vyzkousela a nikdy nenalehala. Věřím tomu, ze kdyby matka vytrvala, dítě lahev přijme, ale za cenu ohrožení kojení. Jak by potom byly krmeny treba děti, kterým zemře matka nebo je pro náhlé zdravotní komplikace hospitalizována.
Nejmenší dcerka,5 měsíců, má Calmu, pije z ní trochu fenykloveho caje, trpí na bříško. Ale dávku odsateho mléka nechce.

Pokud je nutnost prejit na UM, tak prostě vytrvat, tam uz stejně nejde o zachovani kojení. Pokud jde o dokrm, tak alternativně.

marketak5
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 3 inzeráty 14.03.18 21:28

No uz od slova laktacni..asi poradi spis s kojenim ne :) jinak asi zkouset ruzne lahve a pripadne udelat vetsi dirku, aby to teklo samo. Ale oprvdu zalezic proc je to potreba

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 14.03.18 22:31

No, moje dcerka taky chytá hysterák jak vidí lahev. Celkem mi ještě brala lahev z dm s baňatým dudlíkem. Ale jediný, co ji donutilo si ji vzít byl vlčí hlad.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 14.03.18 23:46

První dcera taky žádnou láhev nechtěla ani žádný dudlík, vyzkoušeli jsme několik tvarů a materiálů, UM taky nechtěla, ani odstříkané mléko(to mi ani moc nešlo) jen kojit. U druhé už jsem ani nezkoušela. Jedly jenom později večerní kaši, tam je taky UM.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama