Syn mi nechce pít z láhve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 20:51
syn mi nechce pít z láhve

Ahoj, myslíte, že by bylo trapné požádat laktační poradkyni, aby mi ukázala jak nakrmit syna z láhve? Vůbec mi nechce vzít žádnou láhev, nevím kudy kam

Reakce:

nelamh
Kecalka 258 příspěvků 14.03.18 20:57

A potrebujete nutne naucit pit dite z lahve? Ja se o to tedy tez pokousela, aby byl manzel schopen „obslouzit“, ale nebylo to mozne :lol:
Syn prijal lahev az ve 13ti mesicich, kdy jsem onemocnela a s leky kojit nemohla. Svete div se, nahle to slo ;)
A k dotazu, ano, bylo by mi to fakt blby. Asi jako ptat se vegetariana, jestli by nevaril nejakou flaksu :lol:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 14.03.18 20:58

Sestra nebo doktorka by neporadila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 21:00

Laktační poradkyni jsem si pozvala, aby mi shlédla kojení a poradilo co a jak, ale jestli mi řekne, že mám málo mléka a budu muset dokrmovat, tak tedy nevím

ivašot.
Kelišová 6565 příspěvků 14.03.18 21:01

Ani jedno moje dítě z láhve nepilo a to jsme se zejména u syna hodně snažila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 21:09

A můžu se zeptat jak jste krmili, když jste museli přejít na UM?

KristynaTita
Kecalka 442 příspěvků 14.03.18 21:21
@Anonymní píše:
Laktační poradkyni jsem si pozvala, aby mi shlédla kojení a poradilo co a jak, ale jestli mi řekne, že mám málo mléka a budu muset dokrmovat, tak tedy nevím

A proc byste mela mit malo mleka, kdyz plne kojite-chapu spravne? Mne syn flasku nebral nikdy. Ani pici hrnek, proste nic, co imituje prso. Presel rovnou na brcko.

Jana206
Nadpozemská drbna 26490 příspěvků 14.03.18 21:22

Mě děti taky nikdy lahev neprijaly. Ale je fakt, ze jsem vyzkousela a nikdy nenalehala. Věřím tomu, ze kdyby matka vytrvala, dítě lahev přijme, ale za cenu ohrožení kojení. Jak by potom byly krmeny treba děti, kterým zemře matka nebo je pro náhlé zdravotní komplikace hospitalizována.
Nejmenší dcerka,5 měsíců, má Calmu, pije z ní trochu fenykloveho caje, trpí na bříško. Ale dávku odsateho mléka nechce.

Pokud je nutnost prejit na UM, tak prostě vytrvat, tam uz stejně nejde o zachovani kojení. Pokud jde o dokrm, tak alternativně.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 21:28

No uz od slova laktacni..asi poradi spis s kojenim ne :) jinak asi zkouset ruzne lahve a pripadne udelat vetsi dirku, aby to teklo samo. Ale oprvdu zalezic proc je to potreba

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 14.03.18 22:31

No, moje dcerka taky chytá hysterák jak vidí lahev. Celkem mi ještě brala lahev z dm s baňatým dudlíkem. Ale jediný, co ji donutilo si ji vzít byl vlčí hlad.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 14.03.18 23:46

První dcera taky žádnou láhev nechtěla ani žádný dudlík, vyzkoušeli jsme několik tvarů a materiálů, UM taky nechtěla, ani odstříkané mléko(to mi ani moc nešlo) jen kojit. U druhé už jsem ani nezkoušela. Jedly jenom později večerní kaši, tam je taky UM.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >