Beba A.C.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza209
Nováček 9 příspěvků 12.03.18 15:52
Beba A.C.

Ahojky, používáte někdo Bebu A. C.? Jak Vám po ní miminka kakají? Dneska jsme na ni přešli z Nutrilon omneo comfort, protože malý po něm měl sice řídkou stolici, ale nevykakal se tak mám dr. doporučila bebu a. c. ale nikde jsem nenašla nějakou diskuzi. :?

Reklama

Reakce:

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 12.03.18 16:00

Ahoj, bohužel neporadím z osobní zkušenosti, ale zrovna o víkendu jsem se bavila o tomto s kamarádkou, má 4m holčičku. Postupným testováním dospěli k tomu, že beba je nejlepší - bohužel nemůžou kojit, malá odmítala a nepřibírala. Kaká prý vzorně :-)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama