Beba A.C.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza209
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 15:52
Beba A.C.

Ahojky, používáte někdo Bebu A. C.? Jak Vám po ní miminka kakají? Dneska jsme na ni přešli z Nutrilon omneo comfort, protože malý po něm měl sice řídkou stolici, ale nevykakal se tak mám dr. doporučila bebu a. c. ale nikde jsem nenašla nějakou diskuzi. :?

Reklama

Reakce:

anonymni_prezdivka
Kecalka 331 příspěvků 12.03.18 16:00

Ahoj, bohužel neporadím z osobní zkušenosti, ale zrovna o víkendu jsem se bavila o tomto s kamarádkou, má 4m holčičku. Postupným testováním dospěli k tomu, že beba je nejlepší - bohužel nemůžou kojit, malá odmítala a nepřibírala. Kaká prý vzorně :-)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Africe: Běž do p*či, zuřil Renato. Štáb čekal drama a slzy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama