Hipp nebo Beba při kolikách?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

myina
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 10.03.18 11:54
Hipp nebo Beba pri kolikach?

Zdravím všechny maminky,
Mám doma miminko 6 týdnů a musíme začít dokrmovat. Trpí na silné koliky, našla jsem dvě UM, která by na ně měla být dobrá. Prosím o radu, s kterým máte lepší zkušenost?
Hipp bio combiotik nebo Beba A. C.?

Ukázat recenze z kategorie Kojenecké mléko

Reklama

Reakce:

budgie
Povídálka 15 příspěvků 10.03.18 12:22

U nás Beba (klasická) katastrofa, Hipp lepší. Nakonec jsme zvolili Sunar Expert a spokojenost.

Janli
Závislačka 3845 příspěvků 6 inzerátů 10.03.18 12:34

Mě se osvědčila Beba sensitive.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 10.03.18 13:06

My máme hipp bio combiotik obsahuje probiotika a prebiotika. Na střeva jak dělána.

Euforia
Kecalka 112 příspěvků 10.03.18 13:11

Zkus jeste kouknout na hipp comfort

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 10.03.18 13:16

Ja davala Hipp a nemuzu si ho vynachvalit.

LLenule111
Závislačka 3005 příspěvků 10.03.18 13:32

@myina Výborné je prý i nové mléko Kendamil, je z plnotučného mléka, kamarádka ho dává malé a je s ním moc spokojená, dříve dávala Bebu a ta malé nesedla. Každé miminko je jiné, chce to zkusit. Může tu dělat problém i vigantol, pokud jej dáváš miminku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama