Hipp nebo Beba při kolikách?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
myina
Povídálka 15 příspěvků 10.03.18 11:54
Hipp nebo Beba pri kolikach?

Zdravím všechny maminky,
Mám doma miminko 6 týdnů a musíme začít dokrmovat. Trpí na silné koliky, našla jsem dvě UM, která by na ně měla být dobrá. Prosím o radu, s kterým máte lepší zkušenost?
Hipp bio combiotik nebo Beba A. C.?

Nejnovější recenze z kategorie Kojenecké mléko

Reakce:
budgie
Povídálka 24 příspěvků 10.03.18 12:22

U nás Beba (klasická) katastrofa, Hipp lepší. Nakonec jsme zvolili Sunar Expert a spokojenost.

Janli
Echt Kelišová 7721 příspěvků 10.03.18 12:34

Mě se osvědčila Beba sensitive.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 10.03.18 13:06

My máme hipp bio combiotik obsahuje probiotika a prebiotika. Na střeva jak dělána.

Euforia
Kecalka 233 příspěvků 10.03.18 13:11

Zkus jeste kouknout na hipp comfort

vertunka
Závislačka 4818 příspěvků 10.03.18 13:16

Ja davala Hipp a nemuzu si ho vynachvalit.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 10.03.18 13:32

@myina Výborné je prý i nové mléko Kendamil, je z plnotučného mléka, kamarádka ho dává malé a je s ním moc spokojená, dříve dávala Bebu a ta malé nesedla. Každé miminko je jiné, chce to zkusit. Může tu dělat problém i vigantol, pokud jej dáváš miminku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >