Syn se chce stále chovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Stálice 51 příspěvků 25.07.18 18:53
Syn se chce stále chovat

Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat. Mám doma skoro 19m syna, chodi cca od dubna. Doma bez bot lítá jako střela úplně bez problému. Ale venku se mu proste nechce. Pořad by se chtěl jen chovat. Postavím ho na zem a začne plakat a tahat mě za nohu, abych ho vzala. Sám občas kousek ujde, ale aby třeba běhal po zahradě nebo chodil za ruku déle jako 10min to ne. Boty jsem zkoušela různé a na boso už vůbec venku nebude :D. Nevím čím to. Dřív se tak moc chovat nechtěl. :think: Poradíte někdo prosím co s tím? Děkuji

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 25.07.18 18:58

@Ajena16 nenutit,koupila bych golfky,je ještě malý. Pokud má dostatek pohybu doma,tak to asi není nějakou bolestí,možná má trochu strach. Lepší,než aby sis oddělala záda.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 25.07.18 19:12

Hned bych menila. Syn od te doby co se naučil chodit je to venku s ním vyloženě za trest,kam chci ja samozdrejme on nepůjde, takže sceny jako hrom. Chodit za ruku je prostě pod jeho úroveň a sednout si do kocaru,to by neprezil :cert:

Sany80s
Kelišová 6533 příspěvků 25.07.18 19:15

Nevyhovět, když ty uznáš za vhodné, že teď ne. Vždyť si to v podstatě vyřval.

bjitka123
Kecalka 104 příspěvků 25.07.18 19:37

Syn rád před sebou tlačil svůj kočár(golfky) s mojí pomocí samozřejmě. Chytnul se oběma rucickama a já jen přidržovala, aby neskončil v příkopu. Třeba by se to vašemu líbilo víc, než chodit jen za ruku.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 25.07.18 20:11

Je ještě malý a třeba se venku cítí nejistý..netlačit na něj.

sepru
Kecalka 226 příspěvků 25.07.18 20:32

Jsem pro golfky a netlačit na něho třeba se venku cítí nejistý a bezmocný je to velký svět a on je maličký…doma je to jiné, známé a bezpečnější.
Prostě vzít do kočáru a když tak to můžete zkusit někde po cestě mrknout na kytku atd..aby získal důvěru
Já teda měla hned „chodiče prudiče“ :lol: ale golfky vytáhnu klidně i teď a budou nám 3

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >