Reklama

Syn se chce stále chovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 25.07.18 18:53
Syn se chce stále chovat

Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat. Mám doma skoro 19m syna, chodi cca od dubna. Doma bez bot lítá jako střela úplně bez problému. Ale venku se mu proste nechce. Pořad by se chtěl jen chovat. Postavím ho na zem a začne plakat a tahat mě za nohu, abych ho vzala. Sám občas kousek ujde, ale aby třeba běhal po zahradě nebo chodil za ruku déle jako 10min to ne. Boty jsem zkoušela různé a na boso už vůbec venku nebude :D. Nevím čím to. Dřív se tak moc chovat nechtěl. :think: Poradíte někdo prosím co s tím? Děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 25.07.18 18:58

@Ajena16 nenutit,koupila bych golfky,je ještě malý. Pokud má dostatek pohybu doma,tak to asi není nějakou bolestí,možná má trochu strach. Lepší,než aby sis oddělala záda.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 25.07.18 19:12

Hned bych menila. Syn od te doby co se naučil chodit je to venku s ním vyloženě za trest,kam chci ja samozdrejme on nepůjde, takže sceny jako hrom. Chodit za ruku je prostě pod jeho úroveň a sednout si do kocaru,to by neprezil :cert:

Sany80s
Kelišová 6292 příspěvků 25.07.18 19:15

Nevyhovět, když ty uznáš za vhodné, že teď ne. Vždyť si to v podstatě vyřval.

bjitka123
Stálice 98 příspěvků 25.07.18 19:37

Syn rád před sebou tlačil svůj kočár(golfky) s mojí pomocí samozřejmě. Chytnul se oběma rucickama a já jen přidržovala, aby neskončil v příkopu. Třeba by se to vašemu líbilo víc, než chodit jen za ruku.

Malike
Extra třída :D 11590 příspěvků 25.07.18 20:11

Je ještě malý a třeba se venku cítí nejistý..netlačit na něj.

sepru
Kecalka 224 příspěvků 25.07.18 20:32

Jsem pro golfky a netlačit na něho třeba se venku cítí nejistý a bezmocný je to velký svět a on je maličký…doma je to jiné, známé a bezpečnější.
Prostě vzít do kočáru a když tak to můžete zkusit někde po cestě mrknout na kytku atd..aby získal důvěru
Já teda měla hned „chodiče prudiče“ :lol: ale golfky vytáhnu klidně i teď a budou nám 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama