Syn v sádře

Napsat příspěvek
Velikost písma:
59
30.5.20 21:53
@Anonymní píše:
Doktor říká že by ti bylo nejlepší řešení že je to ale na nás jeslti chce mít dál potíže nebo ne tak by bylo nejlepší tím podstoupit, tak nevím jak ho na ti připravit neví co dál dělat nebo zkusit ještě jiného doktora? :nevim:

Já bych zkusila ještě jiného Doktora musí existovat nějaké jiné řešení než spika :roll: držím palce pak dej vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
1.6.20 17:31

@stinga
To je pak těžké něčím takovém podstoupit každopádně ja bych doporučila ještě návštěvu jiného lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26758
1.6.20 20:03

@Martin 901 no já jsem právě pochopila, že do toho Motola se paní jela zeptat toho jiného doktora a že doporučil to samé :nevim:
otázka je, co by se stalo kdyby kluka nezasádrovali :nevim: to nevíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 20:27

A přesně pro podobné hrůzy má moje dítě soukromého lékaře a fyzioterapeuta. u nás v nemocnici dokázali akorát strašit operací, namísto fyzia a cvičení a dalších možností.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 21:30
@Anonymní píše:
A přesně pro podobné hrůzy má moje dítě soukromého lékaře a fyzioterapeuta. u nás v nemocnici dokázali akorát strašit operací, namísto fyzia a cvičení a dalších možností.

Jak tedy mám dál postupovat mám najít jiného lékaře či co děkuji za radu už sama nevím co dál

• Citovat
  • Nahlásit
26758
2.6.20 10:00
@Anonymní píše:
Jak tedy mám dál postupovat mám najít jiného lékaře či co děkuji za radu už sama nevím co dál

a ten v tom Motole byl druhý lékař, nebo tam chodíte pořád?
a co chlapci hrozí, kdyby do sádry nešel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 12:46

@stinga
V Motole byl další lékař
Prý může pak kulhat víc a víc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
26758
2.6.20 13:00

Tak jestli kulhá, tak to je docela blbé, to mu nevadí? že bys na něho působila psychologicky, že přestane kulhat a bude z něho šikovný kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 15:41

@stinga
To zkouším ale když si vyhledal co obnáší Spika tak o tom nechce ani slyšet
Tak už vážně nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
908
3.6.20 21:15

Sádrová spika se používá jen pro kojence. Přijde mi že zakladatelku spíš vzrušuje o tom kecat a schválně se točí kolem plínek a podobně. Buď napište, proč by to syn měl mít, nebo si o tom myslím svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 08:15

@pst007
Proč by mě to mělo vzrušovat?
Jen sem se ptala jaký jsou další možnosti
Tak se omlouvám za otravování

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 08:23

@pst007 tak já nevím jak se to jmenuje když to tady jedna zmínila tak sem si myslela že se tomu tak říká… Syn má od malá s tím problémy s kyčlemi a tak postupem času začal pokulhávat tak jsme s tím byly má vyšetření a doktor říkal že nejlepší by bylo aby
3 týdny na ty nohy Prostě nestoupal že by mu to mělo sob trochu pomoct a pak by se uvidělo co dál s tím

• Citovat
  • Nahlásit
59
4.6.20 11:58

@pst007
:D :lol: :D to čtu snad poprvé že někoho vzrušuje sádra a plinky :D
Něco asi na tom bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...