Syn v sádře

Anonymní
27.5.20 20:54

Syn v sádře

Ahoj, předem se omlouvám za anonym ale nerada aby o tom vědělo okolí,
Jde o to že můj syn 14let má nějaké problémy s kyčlemi a dokot říká že by bylo nejlepší je na
28dni fixovat tudíž by dostal sádru od kolen po prsa co říkal Doktor takže problém samostatnosti záchod a hygiena…
Samozřejmě syn odnímá něčím takovém podstoupit takže nevím jak ho tam dotáhnou
Máme tam jít v pondělí a on nikam nepůjde buď dělat protest bojím se že bude dělat divadlo i před doktorem, já se mu ani moc nedivím také bych to nechtěla ale když mu to má pomoct… Doktor říká že se mám rozhodnout jak budu s ním těžit potřebu tak mi prosím poraďte pleny/nějaký vandlík?? :nevim: obojí mu bude určitě trapné pokud plinky tak jaké vyrábí se vůbec nějaké velké :think:.Pampersky určitě nenatahne ma okolo 55kg
Prosim o rady děkuji :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.5.20 21:04

Se sádrovou spikou máme bohaté zkušenosti :roll: syn byl takto zasadrovany asi 3×, ale byl malý a nosil plíny.
U vás bych volila takovou tu lopatu na velkou potřebu a na čůrání bažanta. Nezávidím vám vaši situaci…co přesně synovi je? Nejde to řešit i jinak? Nám např. Na Bulovce tvrdili že to jinak nejde a v Motole se dalo s doktorem domluvit na jiném řešení…syn by např. musel dodržet hodně klidový režim. My takto " v klidu" udrželi i 7leteho. Samozřejmě jde o diagnózu, každý má něco jiného a jiné možnosti.
Držte se :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
159
27.5.20 21:06

Bez konzultace s dalsim lekarem, souhlasem syna a zjistenim si vse okolo a poradne pripravy bych do toho nesla. To je preci sileny zasah do zivota pubertaka a prijde mi to jako hodne nemoderni metoda. Mas zjisteno, ze to nejde jinak nebo se spolehas na nazor jen jednoho doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 21:09
@Westie777
@Westie777 píše:
Bez konzultace s dalsim lekarem, souhlasem syna a zjistenim si vse okolo a poradne pripravy bych do toho nesla. To je preci sileny zasah do zivota pubertaka a prijde mi to jako hodne nemoderni metoda. Mas zjisteno, ze to nejde jinak nebo se spolehas na nazor jen jednoho doktora?

To mě nenapadlo jít ještě k jinému doktorovi :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
4740
27.5.20 21:09

Napadá mě na tu dobu pečovatelka. Mnohdy se ta velice intimní péče snáší líp od cizího, než od blízkého. Zvlášť v pubertě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 21:11
@Westie777
@Westie777 píše:
To mě nenapadlo jít ještě k jinému doktorovi :palec:
@Čičorečka píše:
Napadá mě na tu dobu pečovatelka. Mnohdy se ta velice intimní péče snáší líp od cizího, než od blízkého. Zvlášť v pubertě.

Kde se dá něco takového sehnat?

• Citovat
  • Nahlásit
58
27.5.20 21:18

Určitě si nejdříve zeptej dalšího Doktora na názor a jiné řešení,
Pokud to nepůjde jinak než sádrou tak
Potřebu bych volila bažanta a takovou tu nádobu na velkou a pokud si zvolíš plinky
Což by asi syn nechtěl nevím…
Tak existují pro dospělé lidí kteří mají problémy tak možná v lékárně seženeš..
Ale nejdříve zjistí jestli to nejde řešit jinak také bych to na jeho místě nechtěla držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24571
27.5.20 21:33

Prober to ještě někde. Úplně si dokážu predstvit, ze tohle je pro pubertaka nepředstavitelné. Nicméně bych to resila asi bazantem a misou na velkou co se dava pod člověka v leze. Pleny seženeš, delaji se na lidi co maj 200kg, stačí zajit do zdravotnických potřeb, někde maj i v lékárně, ale asi to nebude pro kluka moc komfortní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4740
27.5.20 21:35
@Anonymní píše:
@Westie777Kde se dá něco takového sehnat?

To by ti asi doporučili u lékaře. Nějaké kontakty tam budou mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3290
28.5.20 13:21

Určitě bych si vyběhala konzultaci i na jiném pracovišti, zda to nelze řešit jinak. Tohle by byl obrovský zásah do citlivé duše puberťáka.
Pleny podle mě nebudou potřeba, moč i stolici udrží a potřebu ovládá, ne? Tak bažanta a mísu, prostě si řekne. Ale plenky se dají sehnat i velké, i na dospělé s velkou nadváhou, takže by to nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 14:51
@Murka
@Murka píše:
Určitě bych si vyběhala konzultaci i na jiném pracovišti, zda to nelze řešit jinak. Tohle by byl obrovský zásah do citlivé duše puberťáka.
Pleny podle mě nebudou potřeba, moč i stolici udrží a potřebu ovládá, ne? Tak bažanta a mísu, prostě si řekne. Ale plenky se dají sehnat i velké, i na dospělé s velkou nadváhou, takže by to nebyl problém.

Zítra se jedu zeptat do Motole tak uvidím

• Citovat
  • Nahlásit
25821
30.5.20 21:21
@Anonymní píše:
@MurkaZítra se jedu zeptat do Motole tak uvidím

jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.20 21:35
@stinga píše:
jak to dopadlo?

Doktor říká že by ti bylo nejlepší řešení že je to ale na nás jeslti chce mít dál potíže nebo ne tak by bylo nejlepší tím podstoupit, tak nevím jak ho na ti připravit neví co dál dělat nebo zkusit ještě jiného doktora? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
25821
30.5.20 21:49
@Anonymní píše:
Doktor říká že by ti bylo nejlepší řešení že je to ale na nás jeslti chce mít dál potíže nebo ne tak by bylo nejlepší tím podstoupit, tak nevím jak ho na ti připravit neví co dál dělat nebo zkusit ještě jiného doktora? :nevim:

a syn na to říká co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.20 21:51
@stinga píše:
a syn na to říká co?

Vůbec o tom nechce slyšet

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek