Syn ve škole zlobí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 21:59
Syn ve škole zlobí

Je mu 11 let a já vím, že to není žádný andílek. Jde o to, že mám jít kvůli jeho chování do školy na kobereček a prostě mi nepřipadá to chování až tak jiné proti ostatním klukům ve třídě. Učitelka mu píše poznámky typu : Otáčel se, mluvil velmi sprostě na spolužačku( řekl jí aby se nepos***a ),vyrušuje atd.
Nikoho nešikanuje, není agresivní, není na ni drzej, prostě podle mě „normálně“ občas zlobí.
Nevim jestli to nevnímám až moc jako křivdu?
Není tady nějaká pí. učitelka která by mi řekla jak to vidí ona?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 02.12.18 22:05

Některé děti se ve škole chovají dost odlišné ,než doma.Tim myslim mnohem hůř.S učitelkou jsi mluvila?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18744 příspěvků 02.12.18 22:07

Je. Že dítě ve škole zlobí, je sprosté a narušuje výuku, to je celkem běžný jev, který se dá řešit a není v něm nic smutného. Smutné ovšem je, když rodič takového dítěte má pocit, že jeho miláček zlobí „normálně“, takové chování omlouvá a hledá v něm křivdu. Jednou tvůj miláček řekne tobě, aby ses nepo*rala, jsem zvědavá, v kom budeš pak hledat chybu. Pravděpodobně v učitelce, že ho neuměla srovnat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 22:09

A napadlo tě,že si na něj ostatní spolužáci a spolužačky třeba stěžují doma rodičům ,ty pak učitelce a ta to prostě musí řešit? Poznámky se dávají kvůli tomu,aby byli rodiče informováni o chování svého dítěte a ti pak nebyli překvapeni,že dítě přijde s nějakým kázeňským trestem.
A jinak to,že tvé dítě nadává sprostě normální není.V každé třídě se samozřejmě najdou 2-3 děti,které takto mluví,ale naštěstí většina dětí je slušných.
Já být tebou,tak naléhám na syna,aby se začal chovat slušně a problémy a poznámky nebagatelizuju.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 02.12.18 22:12

Mě osobně to jako „normální“ nepřijde. Mám syna 10 let a prerazila bych ho kdyby takhle mluvil se spolužačkou. :think: :kytka:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 02.12.18 22:15

no já ti nevím, mě dítě přinést poznámky tohoto typu, tak dostane doma kartáč.

terinka4444
Hvězda diskuse 68385 příspěvků 02.12.18 22:16

vyrušuje, na děti mluví stylem aby ses neposr… a ty cítíš jako křivdu, že máš jít do školy? Kdybys ho neomlouvala a důrazně mu vysvětlila, že takhle ne, nemusela bys chodit do školy. Já mám dvanáctileté, fakt nevyrušuje, na nikoho nemluví jak dlaždiš…a kdyby ano, tak by dostala důrazně vysvětleno, že takhle ne a styděla bych se spíš, než že bych se cítila dotčená, že nechápu mého miláčka. Děti jsou spratci, rok od roku větší, a můžou za to rodiče.

niki V
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 02.12.18 22:19
@Anonymní píše:
A napadlo tě,že si na něj ostatní spolužáci a spolužačky třeba stěžují doma rodičům ,ty pak učitelce a ta to prostě musí řešit? Poznámky se dávají kvůli tomu,aby byli rodiče informováni o chování svého dítěte a ti pak nebyli překvapeni,že dítě přijde s nějakým kázeňským trestem.
A jinak to,že tvé dítě nadává sprostě normální není.V každé třídě se samozřejmě najdou 2-3 děti,které takto mluví,ale naštěstí většina dětí je slušných.
Já být tebou,tak naléhám na syna,aby se začal chovat slušně a problémy a poznámky nebagatelizuju.

A proč to pišeš anonymně? To se stydiš za svuj nazor?Asi jo připadá mi to jako názor od učitelky 8o :roll:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 02.12.18 22:26

Upřímně vrátila bych staré pravidla ve škole. Po nás třídní házel boty když jsme se v hodině bavili a někdy jsme dostali parádní zahlavek když jsme u tabule neuměli ucivo :lol: ne jak dneska že dečka šikanují učitele. :zed:

niki V
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 02.12.18 22:26
@Anonymní píše:
Je mu 11 let a já vím, že to není žádný andílek. Jde o to, že mám jít kvůli jeho chování do školy na kobereček a prostě mi nepřipadá to chování až tak jiné proti ostatním klukům ve třídě. Učitelka mu píše poznámky typu : Otáčel se, mluvil velmi sprostě na spolužačku( řekl jí aby se nepos***a ),vyrušuje atd.
Nikoho nešikanuje, není agresivní, není na ni drzej, prostě podle mě „normálně“ občas zlobí.
Není tady nějaká pí. učitelka která by mi řekla jak to vidí ona?

Zakladatelko uvidiš,co ti řeknou ve škole a zda ti syn doma řika pravdu jak to bylo,ale muj muj nazor je že je teď vše přitažené za vlasy,někdo tady psal že jsou z děti čim dal větší spratci dneska,já si myslím opak,za nás se vše tak moc neřešilo a průsery se dělali mnohem více,a poznámka typu otáčí se je teda dost srandovní.Otáčí se tak mu dáme dvojku z chování!! Dětska zase nejsou stroje,a kdo neřekl ve 12letech sproste slovo tak lže,ale tady jsou samé super mámy se super dětma které zaboha neřeknou sprosté slovo 8o

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12136 příspěvků 02.12.18 22:31
@Anonymní píše:

Ono to je možná z úst jedenáctiletého roztomiloučké, ale až takhle počastuje životní partnerku, to bude vzrůšo. Co asi tak holka dělala, že musel být vulgární. Pro začátek bych synovi vysvětlila, že není dlazdič a lze mluvit i trochu slušněji v jeho letech. A že by mohl zkusit mlčet při výuce. Že by se mu taky nelíbilo, kdyby ho někdo vyrušoval při hraní her.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12136 příspěvků 02.12.18 22:35
@niki V píše:
Zakladatelko uvidiš,co ti řeknou ve škole a zda ti syn doma řika pravdu jak to bylo,ale muj muj nazor je že je teď vše přitažené za vlasy,někdo tady psal že jsou z děti čim dal větší spratci dneska,já si myslím opak,za nás se vše tak moc neřešilo a průsery se dělali mnohem více,a poznámka typu otáčí se je teda dost srandovní.Otáčí se tak mu dáme dvojku z chování!! Dětska zase nejsou stroje,a kdo neřekl ve 12letech sproste slovo tak lže,ale tady jsou samé super mámy se super dětma které zaboha neřeknou sprosté slovo 8o

Tak třeba já. Nebyla jsem sprostá. Za celou školní docházku jen jedna poznámka a to fakt netuším, co mi přeletělo přes nos, že jsem ji donesla. A syna vedu taky ke slušnosti. U nás doma se sprostě nemluví :nevim: I kolegyně v práci se mě snaží „zkazit“, tak občas něco pronesu, aby se mi nepošklebovaly.

niki V
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 02.12.18 22:47

@Russet :roll: :roll:

saadet
Extra třída :D 11859 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 22:54
@Anonymní píše:

Vítejte ve světě nevychovy. Je mu 11, zlobí, vyrusuje a je vulgární a ty máš pocit křivdy? Svět se v....... otáčí, vážně. Lituji dnešní pedagogy, inkluze a k tomu tihle šlágr rodiče. Nebo vy si doma běžné říkáte, aby ses nepo…al?! :roll:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8387 příspěvků 02.12.18 22:55

Další maminka co bude omlouvat spratkovité chování svého miláčka. Aby ses jednou nedivila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >