Syn začal odmítat láhev s UM

10
24.10.20 12:57

Syn začal odmítat láhev s UM

Ahoj, jdu na vás z dotazem, zda jste se některá nesetkala u vašeho miminka s odmítáním lahvičky. Nás malý má 4 měsíce, od 2,5 měsíce je na UM. Posledních asi 14 dni odmítá láhev s mlékem. Ale, v úplně stejně láhvi má čaj a ten si vezme bez problému. Musíme ho kolikrát ošidit, ze dáme napít cajiku, a pak rychle vystridame za mlicko a to už vypije cely obsah lahve (100ml) a je spokojený.
Prosím, nevíte čím by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13577
24.10.20 13:06

@IlonaBohy a co zkusit jinou znacku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
24.10.20 13:11

@lucynka25 vyzkoušeno. Jiná mléka mi ani nepolkne. Tohle co máme, sní, z pusinky mu nevytece ani kapicka a jak jsem psala je po jídle spoko. Jen začít sat je problém :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
24.10.20 13:19

Třeba mu to moc/malo tece a je mu to neprijemny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577
24.10.20 13:52

Tak jinou lahev? Pak uz nevim, ale cetla jsem spoustu diskuzi, ze se to stalo, ale miminka byla teda vetsi.
Nezačala jsi s prikrmy? V tomto obdobi se to detem zprotivi, co jsou na UM.. Z jidla se naji asi lepe.
Mozna zkusit hrnecek? Mleko je jeste moc dulezite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
24.10.20 14:03

@lucynka25 zkusíme ještě jinou láhev :)
S prikrmy jsme začali, ale to už to jeho odmítání tak týden trvalo. Moc dekuji za rady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577
24.10.20 14:09

@IlonaBohy porad nabizej, snad se to podda.
Ja teda kojila, ale dcerka stavkovala cely 8.mesic, nakonec jsme to ustaly a kojila se 2,5r :)
Tak at se dari :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1115
24.10.20 16:34

Hale buď ráda, že víš, jak na něj (že ho zatím očůráš tím čajíkem a pak prohodíš lahvičku). Mně se kolem třetího měsíce synátor bloknul a třeba ze 180 ml UM mu stačilo 50 ml. Já byla úplně na nervy, abychom alespoň dodrželi min. dávku na pitný režim za den. Pak jsem přišla k doktorce a i přesto nejedení synátor krásně prospíval. Kolem 5. měsíce jsem přišla na to, že mu vyhovuje krmení na zemi (v horizontální pozici) - nechce být v náručí, krmení trvá třeba půl hodiny, ale jsem ráda, že něco vypije. Jinak teď mu bude 9 měsíců a příkrmy jsou naprostá tragédie (je to moje třetí dítě a pěkně mi vynahrazuje moje bezproblémové papající starší děti).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama