Syn dostal zaracha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 22:12
Syn zaracha

Máme syna 16 let chodi do prváku a je to k nevydržení…Škola mu je u prd… Na vysvědčení mel 3 ctverky jednu z němčiny manžel mu domluvil doučování které odmitl ze se bude sám doma učit tedka mu vychází pětka…Má neomluvenou hodinu proto ze mu se do školy nechce a dostal třídní dutku…Ted má zaracha a internet povoleny každý den na 2 hodiny co s nim???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 30.03.19 22:15

Ulice? :lol: :lol:

Starrky
Kelišová 6215 příspěvků 30.03.19 22:16

No já myslím, že byste na Filipa měli být přísnější-jo a bacha napojuje se na WiFi od Mikiho :lol:

Michelle_M
Závislačka 2516 příspěvků 30.03.19 22:17

Veroniko??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 76666 příspěvků 30.03.19 22:18

Přes držku a sebrat klíč od pokoje!

Lucí_123456
Stálice 52 příspěvků 30.03.19 22:21

Tak já bych určo striktně trvala na tom doúčku…to předně… evidentně se to sám buď neučí a nebo už se to nakupilo a už to sám nedožene.
Mě když bylo těch 16,17 tak jediný co na mě platilo bylo že mi naši zakazovali jezdit za přítelem (z přítele je teď už manžel a budoucí otec :potlesk: ) ale zase tohle mi přijde dost tvrdý…

dedrichov
Závislačka 3359 příspěvků 30.03.19 22:21

Nějaká jiná škola by ho třeba nebavila víc?

TopSecret
Závislačka 3762 příspěvků 30.03.19 22:22
@Anonymní píše:
Máme syna 16 let chodi do prváku a je to k nevydržení…Škola mu je u prd… Na vysvědčení mel 3 ctverky jednu z němčiny manžel mu domluvil doučování které odmitl ze se bude sám doma učit tedka mu vychází pětka…Má neomluvenou hodinu proto ze mu se do školy nechce a dostal třídní dutku…Ted má zaracha a internet povoleny každý den na 2 hodiny co s nim???

Nic. Dojdi za Mikym, at si zmeni heslo, aby ho Filip nevedel a nemohl se pripojovat na net :jazyk:

Michelle_M
Závislačka 2516 příspěvků 30.03.19 22:29
@TopSecret píše:
Nic. Dojdi za Mikym, at si zmeni heslo, aby ho Filip nevedel a nemohl se pripojovat na net :jazyk:

A v dubnu tady bude téma „Manžel tvrdí, že chodí běhat a místo toho kuká s bývalou servírkou“ :jazyk:

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 45612 příspěvků 30.03.19 22:31

Vietnamske rodiny jsou velmi prisne. Vychovavaji tvrde a neustupne. Za jedno zapomenute zadani ukolu a sesitu na DU ve skole. Za to dostala holka mesic kompletni zakaz TV.

_0812_
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 30.03.19 22:32
@Anonymní píše:

Já bych ho nechala si nabít frňák. Kašleš na školu? Fajn, tak se na to vybodni a půjdeš makat a v tom případě budeš i přispívat doma a starat se o své potřeby sám. Ve svém věku bude nejspíše muset dělat rukama a myslím, že si to rychle rozmyslí.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19745 příspěvků 30.03.19 22:46
@Anonymní píše:

Tohle je nejtrapnější troll, jakého jsem tu kdy viděla. A že jsem jich za těch deset let tady viděla hodně.

Scarlet81
Povídálka 16 příspěvků 31.03.19 00:03

Já bych to taky viděla na jinou školu. Možná má problém někde jinde. Třeba ho něco trápí a neumí s vámi o tom mluvit. Co spolužáci na nové škole? Učitelé? Není šikanovaný? Zkusila bych třeba PPP, třeba by to rozhovor s třetí osobou někam nasměřoval. Možná by to ta změna školy vyřešila.

kve-tinka
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 31.03.19 07:39
@Michelle_M píše:
Veroniko??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
A Martin ti hobluje Sarku, mas to tezke :mrgreen:
Levandulina
Kelišová 6506 příspěvků 21 inzerátů 31.03.19 07:48

Jsem pro odtajnění anonyma :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama