Systém Bakaláři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 68379 příspěvků 19.09.18 11:21
systém Bakaláři

Neznáte někdo náhodou systém Bakaláři? Je tam prosím někde nějaká ikonka, něco jako podepsat známky? Tak, aby v podstatě známky, co už jsem viděla, se stále neobjevovaly v nových známkách?

Reakce:

Mirenka
Stálice 95 příspěvků 19.09.18 11:27

Není tam žádný podpis známek, aspoň teda já jsem se s tím nestkala. Je tam jenom funkce Potvrdit přečtení u zpráv.

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 19.09.18 11:31

Taky jsem tam nenašla žádnou funkci podepsat známky. Ale nám se opakovaně neobjevuje jedna známka v nových známkách,prostě v každém předmětu přibývají známky a u některého předmětu je to ještě nastaveno tak,že každá známka má jinou hodnotu(určuje vyučující). My to v podstatě jen kontrolujeme,nemáme tam žádná opakovaná upozornění na novou známku a je tam přehled o všech známkách a probíraném učivu(samozřejmě záleží,co a jak rychle tam vyučující dá).

terinka4444
Hvězda diskuse 68379 příspěvků 19.09.18 11:42

já doteď byla zvyklá na edupage, tam jsem to odklikla, a bylo. Tady se mi stále objevují dvě nové známky a jsou stále červené. Až se to rozjede a bude jich víc, tak nevím, jak se budu orientovat, co už jsem viděla nebo ne.

terinka4444
Hvězda diskuse 68379 příspěvků 19.09.18 11:44

Ty jo a něco jako nové zprávy, to tam vůbec nemám. Nebo to neumím najít :think:

Uživatel je onlineBlankaspl
Kecalka 219 příspěvků 19.09.18 12:04

U syna to mají nastavené tak, že červeně se zobrazují známky od mého posledního přihlášení. Pak zčernají.

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 12:06

@Blankaspl
Presne tak

lamicina
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 19.09.18 12:07

@terinka4444
ty „nové“ červené známky tam máme nastavené, že se ukazují po dobu týdne jako nové i když už jsme je viděli. Nejde to nastavit od přihlášení do přihlášení popřípadě funkce podepsat. Nové zprávy mít nemusíš, když nikdo nic nepsal :) . Na známky nám upozornění nechodí jen na zprávy.

terinka4444
Hvězda diskuse 68379 příspěvků 19.09.18 13:59
@Blankaspl píše:
U syna to mají nastavené tak, že červeně se zobrazují známky od mého posledního přihlášení. Pak zčernají.

aha, takže to nastavuje nějak škola, no jsou stále červené,takže takhle to nefunguje.

terinka4444
Hvězda diskuse 68379 příspěvků 19.09.18 14:01
@lamicina píše:
@terinka4444
ty „nové“ červené známky tam máme nastavené, že se ukazují po dobu týdne jako nové i když už jsme je viděli. Nejde to nastavit od přihlášení do přihlášení popřípadě funkce podepsat. Nové zprávy mít nemusíš, když nikdo nic nepsal :) . Na známky nám upozornění nechodí jen na zprávy.

děkuju, tak to vysleduju, ale je tam známka z 13.9. a taky stále červená :nevim: zlatý edupage, ti bakaláři jsou ale pro mě uživatelsky nepříjemná věc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >