Tábor pro rodiče s dětmi 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anet R.
Nováček 10 příspěvků 24.02.18 15:21
Tábor pro rodiče s dětmi 2018

Ahoj holky. Ráda bych vzala o prázdninách děti na tábor. Na začátku prázdnin jim bude 3,5 roku a 16 měs.. Už jsem googlila, ale nic moc sem nenašla. Chtěla bych do jižních čech, na šumavu, na vysočinu nebo klidně i na jižní moravu. Máte někdo zkušenost? Byli ste se svými dětmi? Doporučíte nějaký? Díky moc :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 24.02.18 15:32

@Anet R. Takhle malé děti??? No nvm, znám tak od 3 let. Ale ani ne dvouleté dítě, to nvm.
Spíš bych zkusila nějakou chalupu nebo penzionek a jet třeba s kamarádkou nebo babičkou.

Anet R.
Nováček 10 příspěvků 24.02.18 16:24

To jsou tabory pro rodice s malymi detmi. Samotny by urcite nikam nejeli. :D

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 24.02.18 16:27

@P4ja Jasne, ze jsou tabory s rodici pro takto male deti, napr. tabory s plaveckym programem, ktere jsou od 6 mesicu.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 24.02.18 16:28

@Anet R. Chodis s detmi na nejake aktivity? Nam porada tabor jak cviceni, tak plavani.

Anet R.
Nováček 10 příspěvků 24.02.18 16:45

Chodime na plavani, ti zadny tabor neporadaji. Mistni DDM porada jeden takovyto tabor, ale uz v cervnu.To se nam moc nehodi. Starsi syn chodi do skolky a v cervnu budou mit foceni, vylety atd. Radsi bych neco treba uprostred prazdnin.

selia
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 24.02.18 16:53

Brontosaurus delava, momentalne maji na webu pouze pro rodiny s detmi od 4 let, ale v minulosti byvaly i od 0. Treba jeste pribude.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 24.02.18 18:55

@selia Fakt? Loni meli ještě od 1 roku (myslím, že na Lukove). Letos jsem na ně „spolehala“, že s dětmi konečně vyrazime.

selia
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 24.02.18 20:23

@Agneth Teď jsem našla pár let starý leták a byly tam od 0 dva. Ale samozřejmě to se může měnit, jak se mění generace organizátorů.

Anet R.
Nováček 10 příspěvků 24.02.18 21:02

Tak sem koukala na toho Brontosaura a to se mi nelíbí, je to nějaký pracovní tábor, 5 hodin práce za den, děti od 4 let. To nee

selia
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 24.02.18 21:37

@Anet R. Tak ty od 0 let nebyvaji pracovni, ale naucne. Ale nitvrdim, ze budou i letos, ale prib, t jeste muzou.

Anet R.
Nováček 10 příspěvků 07.03.18 17:06

@Alex 2
Na ten sem už koukala, moc se mi líbí. Jestli tak během týdne nenajdu něco v půlce prázdnin, tak se asi přihlásíme k vám. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama