Tábor pro rodiče s dětmi 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anet R.
Povídálka 12 příspěvků 24.02.18 15:21
Tábor pro rodiče s dětmi 2018

Ahoj holky. Ráda bych vzala o prázdninách děti na tábor. Na začátku prázdnin jim bude 3,5 roku a 16 měs.. Už jsem googlila, ale nic moc sem nenašla. Chtěla bych do jižních čech, na šumavu, na vysočinu nebo klidně i na jižní moravu. Máte někdo zkušenost? Byli ste se svými dětmi? Doporučíte nějaký? Díky moc :)

Reakce:
P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 24.02.18 15:32

@Anet R. Takhle malé děti??? No nvm, znám tak od 3 let. Ale ani ne dvouleté dítě, to nvm.
Spíš bych zkusila nějakou chalupu nebo penzionek a jet třeba s kamarádkou nebo babičkou.

Anet R.
Povídálka 12 příspěvků 24.02.18 16:24

To jsou tabory pro rodice s malymi detmi. Samotny by urcite nikam nejeli. :D

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15551 příspěvků 24.02.18 16:27

@P4ja Jasne, ze jsou tabory s rodici pro takto male deti, napr. tabory s plaveckym programem, ktere jsou od 6 mesicu.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15551 příspěvků 24.02.18 16:28

@Anet R. Chodis s detmi na nejake aktivity? Nam porada tabor jak cviceni, tak plavani.

Anet R.
Povídálka 12 příspěvků 24.02.18 16:45

Chodime na plavani, ti zadny tabor neporadaji. Mistni DDM porada jeden takovyto tabor, ale uz v cervnu.To se nam moc nehodi. Starsi syn chodi do skolky a v cervnu budou mit foceni, vylety atd. Radsi bych neco treba uprostred prazdnin.

selia
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 7 inzerátů 24.02.18 16:53

Brontosaurus delava, momentalne maji na webu pouze pro rodiny s detmi od 4 let, ale v minulosti byvaly i od 0. Treba jeste pribude.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.02.18 18:55

@selia Fakt? Loni meli ještě od 1 roku (myslím, že na Lukove). Letos jsem na ně „spolehala“, že s dětmi konečně vyrazime.

selia
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 7 inzerátů 24.02.18 20:23

@Agneth Teď jsem našla pár let starý leták a byly tam od 0 dva. Ale samozřejmě to se může měnit, jak se mění generace organizátorů.

Anet R.
Povídálka 12 příspěvků 24.02.18 21:02

Tak sem koukala na toho Brontosaura a to se mi nelíbí, je to nějaký pracovní tábor, 5 hodin práce za den, děti od 4 let. To nee

selia
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 7 inzerátů 24.02.18 21:37

@Anet R. Tak ty od 0 let nebyvaji pracovni, ale naucne. Ale nitvrdim, ze budou i letos, ale prib, t jeste muzou.

Anet R.
Povídálka 12 příspěvků 07.03.18 17:06

@Alex 2
Na ten sem už koukala, moc se mi líbí. Jestli tak během týdne nenajdu něco v půlce prázdnin, tak se asi přihlásíme k vám. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >