Táborová chata a miminko

5419
3.8.15 20:12

Táborová chata a miminko

Zdravím, mám trošku dilema, tak se chci zeptat, zda s tím nemáte někdo zkušenost. Za pár dní máme odjíždět na dovolenou, ale bohužel jsme se dnes dozvěděli, že nebudeme mít pokoj, ale chatku. Mají být vedra a my jedeme s dvouletou a dvou a půl měsíční dcerou. Pamatuji si, že když jsme jezdili se školou, přes den bylo v chatě šílený vedro a v noci pro změnu zima. Jeli jste někdo nebo jedete s takhle malými dětmi? Ještě jsme nikde nebyli s dětmi, tak to možná moc hrotím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
3.8.15 20:18

@lussynet byli jsme na festivalu, ubytování v chatkách a v klidu - jako jo, chytli jsme počasí max 15 st, ale tak jsem malého oblékla. Jela bych znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68983
3.8.15 20:20

@lussynet Asi takhle, vedro tam bude, takže počítej s tím, že přes den nebude asi moc reálné tam vegetovat. Zimy bych se nebála, jednak v tomhle počasí nebude a druhak, obléct mimino a nacpat do fusaku není problém. A jinak já tedy takhle brzo ne, protože mám obě děti pozdně pdzimní, takže na jaře byly už starší, ale kamarádka byla s dubňátkem začátkem července na táboře - máme pouze podsadové stany, žádná elektrika a podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41903
3.8.15 20:23

@lussynet buď v klidu :) Teď jsme se vrátili z kempu a v chatkách byla spousta dětí i malých miminek, až jsem se sama divila :lol: Samozřejmě chatky nebudou asi odizolované, tudíž pokud budou tropy, přes den tam bude vedro, ale zas většinou bývají někde u vody pod stromy, dá se vytáhnout sezení ven do stínu.. Max bych vzala pro každé dítě deku navíc. My jsem byli teď pod stanem a v noci bylo takové teplo, že i děti spaly bez spacáků.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5419
3.8.15 20:24

Toho vedra se právě bojím víc no:/ má být zas 35°C a přes den to je strašný.. V kočáru mi ani jedna moc dlouho nevydrží, starší je pořád zvyklá hodně spát přes den a malá na kočár musí mít „náladu“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5419
3.8.15 20:26

@Moise tohle je vyloženě táborovej kemp s dětmi, manžel tam jet musí a bude tam max bazén:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41903
3.8.15 20:27

@lussynet ale je to někde u lesa, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4890
3.8.15 20:41

Ve vedrech mi připadá mnohem lepší být někde v přírodě (předpokládám, že tábor je v blízkosti lesa), než se pařit v bytě/baráku. Vezmi spacák/fusak a lehkou deku, podle situace pak to spaní vymyslíš. Dvou a půl měsíčnímu miminku bych určitě ještě vzala na noc čepičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5419
3.8.15 20:48

@Moise @blobfish Jojo u lesa, pokud se nemýlím. Tak tady u nás je přes den přijatelně, v ložnici cca 26, i když v obýváku 32, jen se bojím, aby tam přes den teplota nestoupla moc vysoko, malá stejně, jako před dvěma lety její sestřička, vyžaduje pořád pevné svázání do zavinovačky, tak jí vážu jen do povlaku, ale i tak je to jedna vrstva navíc no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41903
3.8.15 20:51

@lussynet no vidíš, já bych se nebála, v přírodě jim bude dobře. Vezměte kočárek nebo přenosnou postýlku, ta se dá taky vystrčit ven :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5419
4.8.15 07:07

@Moise jo bereme obojí pro obě holky, pro jistotu - asi budeme potřebovat nafukovací auto:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama