Biogaia a průjem

1.8.15 17:16

Biogaia a prujem

Ahoooj chci se zeptat. Mam 6ti tydeni holcicku trapili nas prdiky. Od stredy jsme zacali davat Infacol + Biogaia. Driv mala mela pri kazdem kojeni stolici. Dnes mela od noci jen moc +lehce uprdnuto.. Ted odpoledne zluty prujem.. Vcera vecer a dnes rano jsem ji dala po lzicce slaby odvar z kminu a bylo po prdikach. Celou noc krasne spala a prdela, predtim s tim hrozne bojovala. Obcas ma hyster. scenky. myslite, ze muze byt ten prujem zpusoben tou BioGaiou ze zacala pusobit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.8.15 17:35

A jeste kolik a jak casto ji muzu davat ten odvar z kminu? Nema ten prujem po tom?? Mate nekdo zkusenosti??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
1.8.15 18:06

@Mischell23 Mnozstvi stolice se u kojenych deti postupne upravuje, muze i uplne vymizet (mne obe deti nekadili vubec, max jednou za dva az tri tydny). Podle ceho soudis, ze jedna stolice denne je prujem? Pises ze zluta… konzistence ridkych michanych vajec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 19:32

Predtim to byla norn. stolice jako celych 6 nedel s kouskami. Nyni to byl opravdu prujem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
1.8.15 19:48

Ja davala biogaiu do 3.mesiců a v pohode. Ale nez jsem zacla tak jsem taky jednou zkousela odvar z kminu a mala potom mela taky průjem. Tak uz jsem to pak neriskovala. Ale to je nase zkusenost..kazdy ditko reaguje jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
1.8.15 20:03

@Mischell23 jedna ridka stolice neni prujem. Muselo by se to opakovat v kratkem casovem useku. S biogaiou mam ty nejlepsi zkusenosti u obou deti. Spis bych sazela, ze nesedl ten odvar. A malou prohnal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 09:41

Je tohle normalni??? V noci se stelovala a od rana place. Po pouzitu rourky tohle vyprdla… Muze to byt z toho kminu? Ale tak krasne po nem prdela.. Nebo ze by z tech kapek??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.15 05:17

Ahoj, mohu se zeptat jak to u vas dopadlo? Mame obdobny prob. Prijde mi ze od te doby co kApu biogaiu ma maly ridsi stolici a casto kdyz si uprdne tak ma na plnene miirne stolicky. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.15 10:01

@creatif3. Nakonec se to nejak upravilo a tex ma spise tuzsi stolicku- dale plne kojena a dostava biogaiu. Zkusila jsem ji vysadit, ale zacala se zase kroutit. Tak jsmd koupili dalsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.15 12:35

Super, vydrzim:) diky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.19 07:19

Rada bych obnovila diskusi. Asi uplne netrpime na ty typicke koliky s nekonecnym revem, ale spis ze zacatku maly pri prdeni rudnul, strasne se svijel a vetsinou nic nevyslo. Uz od druheho tydne jsme davali Biopron, Espumisan, ktery jsme vymenili za Sab simplex a ten pak za Baby Calm. V noci spal celkem pekne, ale to pravdepodobne i diky tesnemu zavinuti. Jelikoz se nam ale zdalo, ze se to trochu zhorsuje, presne pred 14 dny jsme nasadili Biogaiu. A snad hned behem toho tydne se nam zdalo, ze se to zlepsilo. Predtim, kdyz si maly prdnul, tak to byl svatek. Pak zacal prdet pri krouceni, ted dokonce prdi sam :-) Co mi ale vrta hlavou, tak jsou to prave ty “prujmovite” stolice, ktere ma od minuleho tydne, tedy po tydnu uzivani Biogaie spolu se Sab simplexem. Aniz by se nejak extremne kroutil, udela prd a do pliny vyleti naprosta naloz, ze kolikrat to protece plinou a ma spinave durch vsechno. V pline pak jakoby “stoji” voda. Pozitivem na tom je, ze pak mu prdiky odchazi temer samy, akorat mnozstvi kadeni se postupne redukuje, az pak prijde zase bomba. Nejprve to bylo v pondeli, pak ve ctvrtek a ted to bylo v nedeli a vcera. Muze to byt, ze mu kapky zacinaji fungovat anebo prave naopak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4206
23.4.19 07:42

Jo, to může být tím, to probiotika dělají. Pokud by to nepřešlo třeba během dvou týdnů, raději bych je změnila, ale zatím to je normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.19 06:59

Tak vypada to, ze tato stolice asi bude pravidlem. Od pondeli je to kazde rano. Bud bez hekani a prd, kdy naloz v pline nenk tak velka, anebo krouceni, hekani a prutok vody jde slyset pres dva pokoje, dneska to vypada dokonce na dvojitou naloz. Nejhorsi ale na tom dneska bylo, ze po krouceni s vykadenim maly vyprsknul vodu s mlikem a slo mu to i pres nos :-( Kdyz jsem se divala do prispevku vys, tak je to uplne presne stejna konzistence mazlaveho bahna. Paradoxne se ale maly zklidnil, lepe spi, mene heka. Ale ten strach, co by to mohlo byt a jestli se to bude dalsi den opakovat, to je na tom to nejhorsi.
Radeji dneska ani nebudu davat baby calm, at nema z toho vseho podrazdeny zaludek.
Jinak pridavam fotku jak vypadala nejvetsi naloz.
Tak po dvou krecich a neskutecněu kriku je Baby calm zpatky :-D okamzite zklidneni a zase maly spinka. Ach to jsou chudaci ti drobecci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama