Těhotná a v noci nemůžu dýchat. Také se vám to stává?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 31.01.18 12:46
Také se vám to stává?

Dneska se mi opět to stalo. Bylo to okolo 3 ráno a o půlnoci vzbudím se a nemůžu dýchat je pravda, že si všichni prehazujeme s manželem a malým zadní rýmu a k tomu ještě čekám miminko takže obavy, že nic moc za léky nemohu. ( 5. měsíc)

Tak jsem otevřela okno a Vystrčila hlavu ven, chvíli nechala otevřené. Pak se šla vysmrkat vypláchnout krk a napít se jelikož bylo děsně sucho v krku a pak zkoušela jsem opět usnout.
No nic nešlo to jako bych i já měla tu příšernou rýmu, ale to se mi stává ikdyz nemám rýmu.
Měla jsem pocit, že mě musí bouchnout po hlavě a nebo prášky na spaní a snad bych hnipala, ale nic tak jsem tak nějak jakoby spala no snažila se do těch 8:00 než se vzbudil prcek.

V poradně jsem kvůli tripltestu byla nalačno a pozdě už jsem přišla krev jim už odvezli tak jen poradna v 18tt tak musím v pátek znovu.
Akorát mi naměřila už lepší tlaku ne 90 na 70 a 94 na 70 ale už 97 na 70 dnedkaz, ale přesto se motam. Srdíčko krásně bilo a vše naprohmatani v pořádku.

Akorát se obává v pátek té krevní vyšetření kvůli tomu jestliže najdou vadu miminka tak už je v 18tt prý pozdě, tak doufejme, že vše včetně bude ok.

A co mám dělat s tím dýcháním v noci? Stává se mi to i mimo těhotenství. :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 31.01.18 12:50

Akorát teď co jsem přišla z venčí a najedla se zelného salátu a vypila Coca-Cola tak mám zas to rozostření jako v noci stim ucpanym nosem a ne a ne usnout, ale nespím s manželem jsme si pustili film.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 31.01.18 12:52
@CoocaCola píše:
Akorát teď co jsem přišla z venčí a najedla se zelného salátu a vypila Coca-Cola tak mám zas to rozostření jako v noci stim ucpanym nosem a ne a ne usnout, ale nespím s manželem jsme si pustili film.

Abych to smysluplně tak ne že jdu spát, ale neměla jsem na lačno tu colu z toho jsem rozostřená no až se malý vzbudí což bude okolo 16:00 protože nechce usnout jako vždy tak bude obalovaný mňam květák s šmak mak majolkou a brambory

iiiv
Extra třída :D 10765 příspěvků 31.01.18 13:01

Nedá se to číst, začni používat čárky a tečky.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32855 příspěvků 10 inzerátů 31.01.18 13:09

Nějak moc dotazu nerozumím, nicméně držím palce, a´t je miminko zdravé. :kytka: Dýchání je od rýmy? Zkus si před spaním udělat výplach nosu - jsou na to speciální konvičky a návod u nich najdeš. A pak dát kapky do nosu… snad to přejde

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 31.01.18 13:41

@CoocaCola Vůbec nechápu obsah tvých sdělení 8o

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 31.01.18 13:48

Ja to nechapu :lol: hlavne ten posledni prispevek o kvetaku a o filmu s manzelem nebo co. :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 31.01.18 13:51
@CoocaCola píše:
Abych to smysluplně tak ne že jdu spát, ale neměla jsem na lačno tu colu z toho jsem rozostřená no až se malý vzbudí což bude okolo 16:00 protože nechce usnout jako vždy tak bude obalovaný mňam květák s šmak mak majolkou a brambory

Jsi rozostrena ze sis nedala nalacno colu? :mrgreen: ja nechapala co ona mluvila :mrgreen:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 31.01.18 17:16

Ráda luštím křížovky, ale tvé příspěvky asi nerozluštím, nerozumím, co chceš vlastně říct :think: :nevim:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 31.01.18 17:20
@CoocaCola píše:

No, ty ne smysluplně… ani trochu :mrgreen: A prosím, co znamená v mluvě dospělého člověka „obalovaný mňam květák s šmak mak majolkou a brambory“:nevim:

Detsa
Echt Kelišová 8535 příspěvků 31.01.18 17:23

@CoocaCola Taky nevím přesně, o co jde. Ale netrpíš spánkovou apnoe? Je to, že přestaneš dýchat, ale tělo se reflexem přežití vzpamatuje, ty se vzbudíš a začneš dýchat. Není to nebezpečný, jen nepříjemný.

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 31.01.18 17:24
@bartsch píše:
No, ty ne smysluplně… ani trochu :mrgreen: A prosím, co znamená v mluvě dospělého člověka „obalovaný mňam květák s šmak mak majolkou a brambory“? :nevim:

že budou mít květák v trojobalu a tomu majonézu a brambory. A bude to moc dobrý.

Jinak s tím, že nemůžu dýchat, bych šla k lékaři. Přece jenom je to dýchání důležité k životu a kdyby zakladatelka přestala dýchat úplně, nebylo by to úplně ideální.

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 3641 příspěvků 31.01.18 17:24
8o

Detsa
Echt Kelišová 8535 příspěvků 31.01.18 17:27
@CoocaCola píše:

Fuj, květák :poblion:. Dej místo toho něco chutnějšího a stavím se :dance: :kytka:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 31.01.18 17:32
@Detsa píše:
Fuj, květák :poblion:. Dej místo toho něco chutnějšího a stavím se :dance: :kytka:

Tak já bych si smažený květák dala :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama