Talentovky na SŠ grafický design

14069
21.11.20 15:41

Talentovky na SŠ grafický design

Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, co bývá nebo by mohlo být součástí talentové zkoušky na SŠ na obor grafický design. Budou mít určitě nějaké zátiší, to je jasné, ale co by tam mohlo být dál? Plakát? Na jaké téma? Nebo co dalšího?
Jde mi o to, co třeba bylo v předchozích letech, abych si mohla udělat představu, co by tam tak případně mohlo být.
Když toto téma zadám do google, tak mi vyjede kopa kurzů, dále požadavky k přijímacímu řízení, ale nemám představu o tom, jak by mohlo vypadat zadání volné práce.
Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
91
21.11.20 16:18

Dobrý den. Na střední, kde jsem chodila já jsme měli pouze talentovky (zátiší) + 10 jakýchkoliv domácích prací (kresby, malby). Nic z grafiky nebylo povinné to jsme se učili až na škole :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2357
21.11.20 17:09

Ahoj, mělo by to být napsané v požadavcích konkrétní školy. Dcera vloni také dělala talentovky, měli kresbu a malbu stejného zátiší, koláž na dané téma a druhý den písemné testy z češtiny a nějakého kulturního přehledu, přesně nevím. A samozřejmě odevzdávali portfolio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
21.11.20 17:33

@RenkaH Můžu se zeptat, jaké bylo téma té koláže?
Teď jsme byly s dcerou odevzdat přihlášku na SŠ tam také zazněla koláž. Jen netuším, na jaké téma by to mohlo být. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2357
21.11.20 17:51

Dělala talentovky na dva obory, bylo téma, „Drak“ a „Kolo“. Témata byly zvolený tak, aby tam bylo více významů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
21.11.20 18:07

@RenkaH Děkuji.
Z čeho se ta koláž dělala? Dostali materiál tam nebo si měli něco přinést sebou na zkoušky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2357
21.11.20 18:26

Z barevného papíru. Tam nedostali nic, museli mít vše své. V pozvánce na talentovky bylo napsané, co mají všechno mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
21.11.20 18:33
@RenkaH píše:
Z barevného papíru. Tam nedostali nic, museli mít vše své. V pozvánce na talentovky bylo napsané, co mají všechno mít.

Děkuji, tohle jsem potřebovala vědět. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2357
21.11.20 18:38

Nemáš zač, držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
21.11.20 18:45
@RenkaH píše:
Nemáš zač, držím palce ;)

Děkuji. Dcera bude mít na škole dvoje přijímačky, tak při těch druhých už bude trochu vědět, co se od ní čeká. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2357
21.11.20 18:54

Dcera měla taky dvoje, hlásila se tam na dva různé obory. Dostala se na oba, ale nakonec zvolila gymnázium s rozšířenou výtvarnou výchovou. Tam dělala kromě klasických Cermat přijímaček také talentovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama