Tampón do bazénu

Anonymní
25.4.17 11:37

Tampon do bazenu

Omlouvám se za takový asi hloupý dotaz. Máme jet do aqua centra a zrovna v ten čas budu mít své dny. Používám normálně tampony, ale měla jsem je na plavání asi jenom jednou a byla jsem z toho hrozné nervózní. Budeme tam cele odpoledne, poraďte mi jak často měnit či jak se v tom zaridit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6938
25.4.17 11:41

A nechtěla by si zkusit spíše menstruační kalíšek??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
25.4.17 11:53

Tampon mi přijde že i když je do vody určen, tak strašně rychle nacucne vodu a může se měnit i co hodinu :roll: :pocitac: Takže já když šla plavat ve svých dnech, používala jsem kelímek, kterej teda používám i běžně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13739
25.4.17 12:00

Ja plavala s tamponem bezne ale nikdy cele odpoledne v kuse, menila bych tak po hodine, rychle se nacucaj. Do vody pouzivam vetsi velikost, ty maly maj tendence po nacucani vyklouzavat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32244
25.4.17 12:01

Správně by se měl měnit pokaždé když vyjdeš z vody..ale já si ho tam běžně v létě nechávám normálně ( podle síly ms )..( 4-6h) nebo teda když přijdu domů od vody - tedy až po skončení koupání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
25.4.17 12:07

Mám pocit, že do vody jsou určené jiné tampony než běžně používané a prodávané v drogeriích- dají se koupit v lékárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12068
25.4.17 12:08

Mne vydrzi tak 2hodky, pak me boli bricho. Kalisek je fajn, ale zacinat s tim zrovna takhle, to bych teda nedoporucovala. Hm, ja teda nepamatuju, ze by mi nacucaval vodou nebo vyklouzaval, mivam vzdy tu nejmensi velikost. Radeji si bez vymenit tampon treba po hodine a podle tohojak to bude vypadat zhodnot situaci a zarid se dal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13739
25.4.17 12:09

@smudlinky nejsou to ty pro tehotne? Ja teda o specialnich tamponech do vody neslysela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
25.4.17 12:10
@Anonymní píše:
Omlouvám se za takový asi hloupý dotaz. Máme jet do aqua centra a zrovna v ten čas budu mít své dny. Používám normálně tampony, ale měla jsem je na plavání asi jenom jednou a byla jsem z toho hrozné nervózní. Budeme tam cele odpoledne, poraďte mi jak často měnit či jak se v tom zaridit :oops:

záleží, jak silné to máš, ale já ho běžně u vody měním asi po 2-3 hodinách a v pohodě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
25.4.17 12:10

A co ty soft tampony? jsou myslim na sex a na koupani. nemaj snurku, tak tak rychle nenacucnou. jinak za sebe, ja se nikdy nekoupu kdyz mam menses. bojim se infekce a proteceni :roll: maximalne bych si orachala nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32244
25.4.17 12:12
@Kriss Tina píše:
@smudlinky nejsou to ty pro tehotne? Ja teda o specialnich tamponech do vody neslysela :nevim:

jj to jsou pro těhotné..
do vody se používají normální tampony jako se dávají při ms ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2884
25.4.17 12:21

Mám zkušenost s tampony Senta, jsou napuštěné olejem, ale stejně jsem měnila každé cca 2hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
6287
25.4.17 12:45

Měnila bych podle síly krvácení, ale já osobně bych měnila asi po 2 hodinách s tím, že kdybych věděla, že mě čeká třeba půl hodiny na vzduchu (odpočinek, svačinka), tak si vzít nový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
25.4.17 19:48

Měnila bych po hodině. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
26.4.17 10:57

To záleží jak to míváš silné…já třeba klidně dám celé plavání s jedním, vyměním to jen těsně před a po… ale pokud bys měla zrovna silnou, tak bych se bála a měnila to třeba každou hodinu…

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama