Tampón nebo vložky?

Anonymní
13.5.21 19:27

Tampón nebo vložky?

Ahoj, chtěla bych se zeptat co používáte vy…
Jestli vložku nebo tampón? Já mám menstruaci tak 8 měsíců a zkusila jsem různé druhy vložek, ale mám silnou menstruaci a tak jsem už párkrát protekla, a tak bych chtěla zkusit tampony jestli to nebude lepší, s mamkou jsem to řešila a používá převážně jen vložky a tak nevím jestli mám zkusit tampony nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
13.5.21 19:28

Tampón nebo kalíšek :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6433
13.5.21 19:32

Jedine tampony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2864
13.5.21 19:32

Vždycky tampon všech velikostí… a ted už jen kalíšek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 19:34
:lol:

Příspěvek upraven 13.05.21 v 19:42

• Citovat
  • Nahlásit
8044
13.5.21 19:38

Kdyz mam silnou menstruaci, pouzivam nekdy oboje najednou..kdyz tampon protece tak po provazku do vlozky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.21 19:39

Určitě zkus tampón. Aspoň budeš vědět co ti víc vyhovuje. Já ho používala už od dvanácti většina lidí ti řekne, že je to brzy, ale tak co mně to ani nepřišlo. Mě to bylo nepříjemné asi trochu na poprvé, ale nic nesnesitelného. Vím, že ale spousta kamarádek ho poprvé vůbec nesnesla a bylo jim to hodně nepříjemné. Záleží hlavně na člověku. Já pokud ho používám tak o něm ani nwm. Nedávno jsem použila vložku a bylo mi to celkem nepříjemné takže já už si to ani nedokážu představit, ale každý to má samozřejmě jinak tak uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5159
13.5.21 19:41

Tak asi jsi panna ještě, že? to pro mne osobně bylo používání tamponů dost nepříjemné :-( spíš si najdi velké pořádné kvalitní Night vložky s 4/5 kapkami.. ty vydrží dost hodin…
musíš pozkoušet, hlídat akce..
já třeba kvůli jiným problémům musím kombinovat oboje a sedí mi tampony akorát OB a vložky musí být fakt dlouhé a „night“.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
13.5.21 19:45

Mně tampony nevyhovovaly, protože se mi z nich spouštěly problémy s kvasinkami. :? A klasické vložky mi byly hrozně nepříjemné, cítila jsem se v nich hrozně zapařeně a „igelitově“. Tak jsem začala používat látkové vložky a ty mi vyhovovaly naprosto. Chce to vychytat, jak často je člověk potřebuje měnit, trochu logistiku s jejich praním apod., ale celkově si naprosto nemůžu stěžovat. Kalíšek jsem nezkoušela, ale co vím v okolí, tak si ho lidi taky hodně chválí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
13.5.21 19:47

Vložky mi strašně vadí, takže používám pouze tampony. Tampony si kupuji v DM tu jejich značku velké balení 80ks za 80 kč. Vyhovují mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
13.5.21 19:49

Že začátku mám silnou, takže kombinuji tampón i vložku. Zkus si koupit tu nejmenší velikost, mě vyhovují OB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
13.5.21 19:59

Za mě vložky. Nejlepší Always s bavlnou. Tampony mi teda vůbec nesedí a to už mám dvě děti :nevim: Ale samozřejmě zkus a třeba budeš spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22437
13.5.21 20:06

Tak to vyzkousej, kup si ty úplně nejmenší, v klidu procti návod a uvidíš. Ono to tam nemusi jít, jestli jsi panna, ale když to nevyzkousis na vlastní kůži, tak ti budou všechny diskuze a zkušenosti k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
13.5.21 20:06

Tampony, občas houbu, vložky nesnáším, kalíšek mi žádný neseděl, zkoušela jsem 4 značky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
13.5.21 20:21

Zkus tampony, nebo menstruační kalhotky :palec:
Používám kalíšek, ale ten pro mladou kočku není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...