tampony

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymni
18.9.07 10:45

tampony

Ahoj,myslite ze se v prubehu cele menstruace(6 dni) mohou pouzivat jen tampony??

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
18.9.07 10:48

Já si myslím, že určitě. Už to praktikuju několik let včetně noci (vyjma období v šestinedělí) a žádné problémy nemám.

  • Citovat
  • Upravit
28414
18.9.07 10:58

Já taky používám jen tampony, vložky jsou mi nepříjemné :wink:
Mě teda doktorka řekla, že je to dobře živná půda pro bakterie, ale používám je pořád 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20840
18.9.07 11:42

Ahoj, taky vložky vůbec nepoužívám.. kromě šetinedělí, jak už tady bylo řečeno :wink:
První dva dny, když to mám silnější používám větší velikost, potom už menší. Občas si taky beru slipovku, ale jen když třeba nevím, jestli se včas dostanu na WC, je to takové „pojištění.“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
18.9.07 13:06

Já taky používám jenom tampony (tedy pokud menstruuji, což už skoro nevím co je :lol: ), vložky nemusím 8O . Důležité je je včas měnit, aby nevznikla infekce, ale jinak v tom nevidím problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
119
7.10.07 16:15

Ahoj, taky jsem asi 12 let používala jen tampony, i v noci, neřešila jsem to, vložky mi prostě byly neuvěřitelně nepříjemné. Jenže pak jsem se probudila s dost velkou bolestí v podbřišku, krvácení zcela mimo cyklus a gynekolog mi řekl, že mám zánět a že jsou na vině tampony… když jsem mu říkala, že používám jen kvalitní výrobky, které mají na obalu lékařské požehnání a doporučení, řekl, že je to jen reklama. Věřím mu, je to bývalý primář krčské gynekologie. Trvalo mi dost dlouho, než se to dalo do pořádku a musela jsem polykat hormony. Teď kojím a ještě nemenstruuju, takže se netrápím s vložkami, ale pak začnu pátrat po kladech a záporech „mooncupu“, protože si nedovedu představit zbytek plodného života :lol: s vložkami…
Jinak myslím, že jsou ženy víc náchylné k problémům s tampony a zase jiné, které je mohou používat zcela bez problémů pořád (závist…)
 Tutu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
3.1.16 22:26

Ahoj, dobry den :)
Je mi 14 let mesicky uz mam jeden rok a ze zacatku jsem pouzivala vlozky ale ty me jsou neprijemne a tak jsem zacala pouzivat tampony!! pouzivam tampony mini jakou koliv znacku ale spise o. b. ale nevim kdy zacit pouzivat normalni (jako velikost) tampony poradte prosim?!! ;) predem dekuji :) :srdce: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.16 07:19

Ahoj, drive jsem pouzivala tampony porad a byla jsem spokojena, ale ted jsem presla na mene popularni volbu vlozky. Kdyz jsem si precetla, jakym procesem takovy tampon prochazi, uplne mi to znechutilo. Jasne, obcas po nich sahnu, ale minimalne neb nic se nema prehanet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53
15.1.16 13:46

Myslím, že ideální volba to není, ale podle toho co ti vyhovuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.16 21:04

Tampax

Ahoj, chtěla by jsem se zeptat… Jaký rozdíl je mezi TAMPAX POKET PEARL a TAMPAX COMPAK PEARL..?? Předem díky za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.18 17:45

Dobrý den, potřebovala bych poradit dnes jsem si poprvé zavedla tampón s pomoci aplikátoru mám ho v sobě pět hodin jenže nejde nijak ven. Bojim se kdyz zatlačim za šňurku vic tak se utrhne a vytlačit nejde. Bohuzel ten problem je ze mam uz ctvrtý den menstruaci a pouzila jsem super kotex.. prosim o radu

  • Citovat
  • Upravit
13.6.18 19:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřebovala bych poradit dnes jsem si poprvé zavedla tampón s pomoci aplikátoru mám ho v sobě pět hodin jenže nejde nijak ven. Bojim se kdyz zatlačim za šňurku vic tak se utrhne a vytlačit nejde. Bohuzel ten problem je ze mam uz ctvrtý den menstruaci a pouzila jsem super kotex.. prosim o radu

Neboj se a zatahni poradne ;) vzdy nez si zavedes tampon zatahni za snurku, pokud tampon neni nejak poskozeny, snurka bude drzet… napoprve jsou obavy neprijemne ale kazdym dalsim zavedenim budou mizet a potom ti to bude pripadat uplne normalni a bez obav ;) :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anais Brno
4.7.22 11:43

@Lorena213 odkud jste?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty