Tampony pro začátečníky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 20.01.18 15:54
Tampony pro začátečníky

Dobrý den holky
Mam takový dotaz, ms už mám skoro rok, je jakž tak pravidelná (myšlen počet dnů) jinak datum ještě ne… :roll:
Rodina se chystá na hory, kde bude aquapark, tak budu muset s nimi…
Vložky běžné používám a problém s nimi nemám, v tamponech se neorientuju
Datum ještě nevědí, jen nad tím polemizovali, ale předpokládám jarní prázdniny…
Byla bych strasne ráda, kdyby jste mi doporučili tampon do vody, nějakou opravdu dobrou značku, na ceně nezáleží…Vůbec nevím do čeho jít…Přemýšlela jsem o Tampax nebo Ria mini…????
Poraďte prosím…

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 20.01.18 16:02

Pro začátečníky bych doporučila tampax s aplikatorem, jsou celkem blbuvzdorne a hygienické :palec:

BiohazardMichell
Kecalka 330 příspěvků 20.01.18 16:05

Jak máš silnou menstruaci? Já třeba osobně mám ráda tampony z DM a nebo Kotex, ale jinak je to spíš o tom, která značka ti je blízká. Na začátek určitě vyzkoušej mini variantu. Pokud máš silnější menstruaci, tak si vezmi normal.
S nimi můžeš jít do vody, ale otázka je, na kolik ti to s nimi bude příjemné. Potom samozřejmě po koupání vyndat.

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 20.01.18 16:13

@Anonymkaa3 a tobě se bude chtít zkoušet tampony a lézt s menstruujicim břichem do bazénu? Pokud ano, zkusila bych tampax. Pokud ale ne, tak bych v případě menstruace tento fakt rodině oznámila a šla obsadit s knížkou nějaké pohodlné místo v cukrárně ;)

hofka
Neúnavná pisatelka 15002 příspěvků 20.01.18 16:32

Ano, s aplikátorem.

Russet
Extra třída :D 12105 příspěvků 20.01.18 16:42

@Helileli
Jsem už ostřílená menstruací, ale když si můžu vybrat, tak do vody nelezu ani s tamponem. Aplikátor bude asi lepší a mini varianta. Ale já hlasuju pro tu cukrárnu :pankac:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 20.01.18 16:47

Za sebe bych doporučila bez aplikátoru a řídila se tím, jak silnou ms máš. Já měla silnou od začátku, takže kdybych chtěla začínat s mini jen proto, že to byly mé první měsíčky a tampony, tak mi vydrží v první dny tak 10 minut :mrgreen:. Ani tampon velikosti super není nijak velký :think: ale každému samozřejmě vyhovuje něco jiného, že.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 20.01.18 16:52

@BiohazardMichell jé, závidím jestli někdo může do bazénu s normal :oops: :mrgreen: tedy ne při závěru ms. Já musím vždy mít super plus :zed: a i tak pořád koukám na hodiny jestli už nemám raději skočit na wc :mrgreen:

BiohazardMichell
Kecalka 330 příspěvků 20.01.18 17:02
@Bandii píše:
@BiohazardMichell jé, závidím jestli někdo může do bazénu s normal :oops: :mrgreen: tedy ne při závěru ms. Já musím vždy mít super plus :zed: a i tak pořád koukám na hodiny jestli už nemám raději skočit na wc :mrgreen:

Sice můžu jít do bazénu, ale není mi to příjemný. Takže raději si najdu jinou zábavu.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 21.01.18 09:37

Nemáš zkušenost s tamponama, tak bych to nezkoušela takhle hned naostro do vody. Nejdřív si vyzkoušej tampon nosit v běžném životě, abys poznala, jaká velikost a značka ti sedí, zda neprotékají atd. A až pak bych uvažovala o tom, vzít si tampon a jít do bazénu. Jsem taky pro tu knížku a cukrárnu, ono se to nezblázní, když nepůjdeš plavat.

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 21.01.18 10:37

Máte pravdu…Třeba ani ms v té době mít nebudu, ale když ano, nejspíš zvolím cukrárnu :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >