Tátové a děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
137
7.10.21 19:37

Tátové a děti

Ahoj ženy, byli jsme si s klukama sednout na jedno. Řešili jsme děti a to jak se tátové starají o své děti. Zjistil jsem, že když se tátové často věnují dětem, tak jejich sexuální libido je dost nízké. Výlety, psaní úkolů, celkově společný čas s dětmi a pak večer raději film a spánek. Ti, kdo se tolik dětem nevěnují, mají na sex chuť stále, ale zase jejich ženy moc ne. Jak to máte u svých chlapů? Založil jsem tuto diskuzi jen tak pro zajímavost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7370
7.10.21 19:41
@LukeR1 píše:
Ahoj ženy, byli jsme si s klukama sednout na jedno. Řešili jsme děti a to jak se tátové starají o své děti. Zjistil jsem, že když se tátové často věnují dětem, tak jejich sexuální libido je dost nízké. Výlety, psaní úkolů, celkově společný čas s dětmi a pak večer raději film a spánek. Ti, kdo se tolik dětem nevěnují, mají na sex chuť stále, ale zase jejich ženy moc ne. Jak to máte u svých chlapů? Založil jsem tuto diskuzi jen tak pro zajímavost :)

A co je podle tebe správně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
7.10.21 19:43

Tak asi logika ne? Když běháš kolem dětí, tak pak nemáš už energii na nic.
Jedno jestli jsi chlap nebo ženská.
To jste u piva zase objevili Ameriku hoši :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
7.10.21 19:43

Nikdy jsme neměli problém se sexuálnim libidem ani jeden, bez ohledu na únavu z práce, dětí, párty, těhotenství… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2202
7.10.21 19:48

:-) To si nemyslím… Starání se o děti neznamená, že večer padnu na hubu. Jde to i se suchou košilí… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
7.10.21 19:54

U nas to vliv nemá, chlap má chuť pořád, i když celý den běhá kolem dětí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
7.10.21 19:55
@LukeR1 píše:
Ahoj ženy, byli jsme si s klukama sednout na jedno. Řešili jsme děti a to jak se tátové starají o své děti. Zjistil jsem, že když se tátové často věnují dětem, tak jejich sexuální libido je dost nízké. Výlety, psaní úkolů, celkově společný čas s dětmi a pak večer raději film a spánek. Ti, kdo se tolik dětem nevěnují, mají na sex chuť stále, ale zase jejich ženy moc ne. Jak to máte u svých chlapů? Založil jsem tuto diskuzi jen tak pro zajímavost :)

Vy jste teda partička k popukání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
7.10.21 19:58

Staram se temer celodenne o 4 deti (7, 5, skoro 4 roky a 7 mesicu). Nejstarsi chodi do skoly, ostatni jsou doma, dve sice skolkove, ale tam ted furt litaji nejake virozy, o ktere nemame zajem :D Varim, prebaluju, hrajeme si, chodime ven, s nejstarsi odpoledne ukoly. Manzel hodne pracuje, takze se detem venuje spis o vikendu. Kdyz deti usnou brzo, tak to je v 22. A presto nemame ani jeden problem libidem a energii :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36886
7.10.21 20:09

Řeknu to takhle, s někým, kdo se skoro nepostará o své děti, bych sex nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
7.10.21 20:11
@LukeR1 píše:

Tak asi. :lol: Když se starají, padají večer na hubu a nemají na sex ani pomyšlení. A když se nestarají, tak se logicky musí starat manzelky a ty potom padají na hubu, nemaj na sex ani pomyšlení a diví se, že je starej, plnej energie otravuje se sexem. :lol: To dá rozum ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67717
7.10.21 20:15
@LukeR1 píše:

podle mne logické…hodne zen to bude mit stejně.
pece o deti tak nejak nenavozuje chut na sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9011
7.10.21 20:16

Já teď sjíždím House a tam říkal že když se muž stará ( ale musel by pořád a dlouhodobě) o děti do 3 let že mu klesne testosteron že to tak příroda zařídila aby ty děti nezabil :lol: :lol: :lol: dělal si pr.el z Tauba. Každopádně si nemyslím že by to bylo tak dramatické a rozhodně to bude naprosto individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9196
7.10.21 20:23

Tak asi nejlepší je asi u dětí se střídat, aby ta chut byla u obu stejně plus, mínus :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25580
7.10.21 20:29

@LukeR1 možná, že na tom bude něco pravdy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
7.10.21 20:38

Vždy jsem se staral maximálně. Noční vstávání, krmení, přebalování prostě vše až na kojení.
Chuť jsem měl vždy.

Spíš je otázka, zda neklesne chuť ženám mužů, co běhají kolem dětí. Přece jen není to ta testosteronem nabitá činnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat