Tatralandia

847
5.12.07 14:14

Tatralandia

Nebyly jste nektera v aquaparku na slovensku www.tatralandia.sk ?

Rada bych tam jela s detmi nekdy ke konci ledna.

bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5677
5.12.07 14:34

ahojky,
byli jsme tam v létě a moc se nám tam nelíbilo. Atrakce všechny moc strmé a prudké… pro děti to tam bylo většinou tak od 10 - 12 let.
Ceny příšerně drahé.
To už je lepší aquapark v Liberci, ten je super www.babylon.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
5.12.07 14:55

tak ja mam deti 5 a 2,5 - ta mala stejne na velke skluzavky nemuze a ta starsi v klidu sjede tobogan 120 m vysoky. Co je tam tak draheho - doprava, ubytovani a vstup jsou fixni, tak snad jidlo ??

V tom liberci jsme jeste nebyli - jaka je tam voda, taky tepla ? Nechceme jet nekam, kde je jen obycejna bazenova voda, ale tepla a pripadne termalni, coz mi celkem ta tatralandia splnuje, jak dlouho trva cesta ?

Dik Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.12.07 15:08

Byli jsme tam, dcera měla 1/2 roku. Voda v bazénech super teplá, vstupné pro nás tři vyšlo asi na 1000 SK, jídlo je tam trochu dražší to je jasné. My tam ale byli na otočku 1 den, pokud vím, když se tam ubytuješ tak máš celodenní vstup do všech bazénů v ceně pobytu nebo tak nějak.
Doporučuju… :wink:
Noggie

• Nahlásit
  • Citovat
Radina
5.12.07 19:04

Voda je úžasně teplounká, dětský bazén je parádní-papoušci, palmy, výklopný kokosový ořech, krokodýl, skluzavky pro mrňata. To je vnitřní bazén, předpokládám, že v zimě uzavřený od venkovního chladu.V létě byl propojený s venkovní terasou. Pod střechou vedle toho dětského je ještě jeden, taky s teplou vodou,ale je hlubší.
Ubytování doporučuju přímo v Liptovském Mikuláši, je tam spousta privátů a určitě něco seženete i bez předchozího hledání. My tam byli mockrát a vždycky jsme si našli bydlení i v sezóně a se dvěma dětma.
Je pravda, že na spoustu venkovních atrakcí mohou děti až od určité výšky (140?cm, je to někde na jejich webu) a zrovna levně tam není,ale jídlo můžeš mít svoje a se vstupným musíš počítat.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
krenda1156
1.8.11 13:28

atrakce pro děti? otřesná zkušenost

V letošním studeném a deštivém létě se tahle atrakce zdála ideální náhražkou za výpravy po horách v okolí, tím spíš pro děti, ale - ouha.
Za prvé - cena: nelze za rodinu zaplatit méně než 42EUR + 1EUR za skříňku (nevratná záloha; pokud do ní vše poskládáte a nepotřebujete jich víc);
je jedno, jak jste tam dlouho, jestli hodinu nebo 10 hodin, cena je stejná, je jedno, že venku prší, že Vaše malé děti v 13°C a v dešti a větru prostě nemají na to, aby se přesunuly tímto počasím mezi venkovními bazény.
Za druhé - nabídka služeb: a tak Vám a Vašim dětem prakticky zbývají 3 přeplněné bazény s celkem 3 dětskými skluzavkami, kde se stojí nepřetržitě fronta. Za Vaše vstupné nemůžete jít do sauny (zvláštní příplatky), obří tobogány s Vašimi dětmi kolem 5-8 let určitě nevyužijete a stát dlouhou frontu na pochybné a jistě předražené (ani jsem to nezkoumal) jídlo prostě s dětmi nedokážete, i když se nelibá vůně připálené klobásy nese celým areálem.
Za třetí - utajení informací: před zaplacením ani po zaplacení vstupu nemáte vlastně vůbec žádnou představu, kam jdete, jaké konkrétní atrakce zde lze najít (o to víc pro děti…).
Za čtvrté - lido: totální přecpanost, to, že je venku ošklivě a že se 80% návštěvníků soustředí do zmíněných 3 bazénů (kde ve 2 z nich ani menší děti nevystačí), provozovatelům nijak nevadí, a tak se připravte na ostré lokty, uklízečky, co se marně snaží vodním koštětem odehnat mezi proudy lidí stojící masy vod na dlaždicích…
Za páté - můžete platit i 2× za den.-): když už odcházíte, a až venku z areálu už poctivě s vysušenými vlasy, navlečeni do čepic a bund zjistíte, že „za kopcem“ nad bazény se nachází i venkovní dětský svět - a že třeba zrovna neprší, můžete marně ukazovat doklad o zaplacení dnešního vstupného a dožadovat se o vstup přes horní pokladny.

Inu, komerční zábava, kde asi slušný člověk, co jinak vyhledává radši ticho lesa než jekot davů (a to doslova), nemá co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
pet-neprihlášená
7.8.11 00:07

Ahojky,
tak já jsem tatralandii absolvovala v březnu, a platili jsme (32 Eur) za rodinné vstupné na celý den, byli jsme spokojeni - pravděpodobně proto, že nebylo narváno. Dětský svět jsme se 4.letým dítětem absolvovali uvnitř, líbil se nám i termální venku. Byla zima, takže jsme zbytek nemohli využít. Otřesný zážitek máme naopak z Aqua Palace v Praze, kde za 360 Kč na 2 hod na osobu - tedy 720 a malý nám prošel do metru zdarma, neb nám věřili :-),jsme se vyřádili pouze na tobogánech, neb dětský svět byl v obležení lidí. Co mě ale tedy dostalo nejvíc, tak ta špína všude a hlavně na záchodech, uklizečka nikde a plavčíky jsem taky neviděla (jen v těch jejich kukaních) - v dětských bazenéch totiž leželi až po bradu rodiče či prarodiče dětí a každému to bylo jedno. U nás by je tedy za to, jak si tam ty své genitálie v těch brouzdalištích pro děti máchají, dávno někdo z plavčíků vyhodil.
Proti gustu žádný … Nikdy více.
pet

• Nahlásit
  • Citovat
2674
17.8.14 09:18

Tatralandia v zimě

Hledám informace o pobytu v Tatralandii v zimě. Máte někdo aktuální zkušenost? Jela bych s dětmi 16 a 14 let - takže mě zajímá zábava, animační programy (našla jsem jen program na léto, tak nevím jestli i v zimě probíhají), bazény, tobogány, ubytování, jídlo… prostě cokoliv Vás napadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39150
17.8.14 09:28

Jidlo predrazeny, satny maly, blby, vsude narvano, hrozne fronty, kapacitu teda urcite nedodrzujou. A kdyz budou venkovni tobogany a bazeny zavreny, tak si to uvnitr ani nechci predstavovat.
Kdyz bych tam jeste nekdy jela, tak jen v oodvecer v teply den, kdy bude levnejsi vstupne a min lidi.
Lidi chvalili sois mensi aquaparky v okoli, ted si nevzpomenu kde.
Jo a super protivni plavcici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
17.8.14 09:50

@Baba - no tak to zrovna nic moc recenze, ale i takové názory jsou důležité. Já si právě říkám jestli to v zimě nebude lepší než v létě - co se týká počtu lidí. Ale neznám to tam ani v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39150
17.8.14 09:57
@Evka73 píše:
@Baba - no tak to zrovna nic moc recenze, ale i takové názory jsou důležité. Já si právě říkám jestli to v zimě nebude lepší než v létě - co se týká počtu lidí. Ale neznám to tam ani v létě.

Recenze sem hledala az po navsteve, nic moc nebyly.
My byli ubytovani v Turcianskych Teplicich, tam je aquapark taky, nam se tam libilo vlastne vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
17.8.14 10:08

@Evka73 já se vrátila z tater předevčírem, byly jsme ubytovaní 15 km od Tatralandie přímo na sjezdovce a nedovedu si představit být ubytovaná u té Tatralandie, kde vubec nic není krome toho jezeera u kterého v zime musí být velká nuda. Když se ubtuješ nekde v té Damanovské doline, máš tam spoustu jiného vyžití. např:jeskyne svobody (což je nádhera )Trazanie lanový park a okolo krásné hory a výlety na tu nejvyšší horu Chopok…V zime vyrážíme znovu a teším se moc:)Tatralandie byla moc hezká, ale víc jak jeden den by me to asi nebavilo, byly jsme rádi, že jsme po 4 hodinách vypadly:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
17.8.14 10:11

@Baba ono je dobré tam jet hned ráno na tu devátou a to je celekem v pohode a tak kolem obeda vypadnout pak už se to tam začne opravdu množit:)) a ty šatny jsou pak masakr když už je tam hodne lidí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
17.8.14 10:39

Ahoj my tam byli letos o velikonocích a předloni o prázdninách. Ano v létě to je masakr, spousta lidí, všude fronty, ale o těch velikonocích pohoda a klídek. Jestli tam ještě pojedeme tak určitě mimo léto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
17.8.14 10:45

@kvak - a na jak dlouho jste tam byli? Bydleli jste přímo v Tatralandii, nebo někde v okolí? Pokud bychom jeli na celý týden, uvažuji i o výletech do okolí - takže jestli máš doporučení kam ještě, budu ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama