Reklama

Tatry nebo moře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

večernice40
Stálice 90 příspěvků 26.02.17 14:47
Tatry nebo moře?

Ahoj, jdu pro radu. Nevím, zda se mám rozhodnout pro Tatry či Chorvatsko.Jsme se synem průduškáři a alergici. V Tatrách jsme nikdy nebyli. Většinou jsme jezdili do Chorvatska.Ale chtěla bych vyzkoušet nějakou změnu.
Jen nevím co je zdravotně lepší?
Poradte, kam by jste jeli raději? Rozhoduji se mezi kempem na Istrii a Tatranskou Lomnicí.
Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Aslei
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 26.02.17 14:52

U more jsi byla, tak bych jela 100 %do Tater :)

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 26.02.17 14:53

@večernice40 za mna more. Chodievam so synom na 3 tyzdne do Chorvatska a na 3 tyzdne do Lucivnej do detskych kupelov. Aj to je fajn, ale more je more…

večernice40
Stálice 90 příspěvků 26.02.17 14:53
@Aslei píše:
U more jsi byla, tak bych jela 100 %do Tater :)

jj byla, jen přemýšlím co je zdravotně lepší. ono finančně to vyjde nastejno…

Aslei
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 26.02.17 15:02
@večernice40 píše:
jj byla, jen přemýšlím co je zdravotně lepší. ono finančně to vyjde nastejno…

Myslím si, že hory ale těžko říct, na každého to působí jinak.Ale ja bych jela do hor :)

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 26.02.17 15:04

@večernice40 este ma napadlo, poznas preplachy nosa? Naucili nas to v lucivnej a je to fantasticka vec. Moj syn je stale zahlieneny ale z nosa nevyfuka nic. Tymi prellachmi mu vyjde vzdy tolko hlienov ze sa nestacim cudovat
 http://www.yogaprosess.com/…erguide.html

Frozie_F
Kecalka 109 příspěvků 26.02.17 15:08

Asi záleží na tom, co preferuješ ty ;) Pokud jste válící se typy, kterým vyhovuje si ráno lehnout na pláž a večer z ní odejít, volila bych moře. Pokud máš ráda pohyb a vyhovovaly by ti horské výšlapy, jeď do Tater :)
Já mám hory moc ráda, Tatry jsou nádherné, ale samozřejmě je tam vždycky risk, že nevyjde počasí. Protože to pak člověk sedí týden zavřený na hotelu :)

cacharele
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 26.02.17 15:09

@večernice40 záleží jak jste na tom finančně…Hory jsou dražší než moře. Lanovky, akvaparky, zábava.

večernice40
Stálice 90 příspěvků 26.02.17 15:11
@Frozie_F píše:
Asi záleží na tom, co preferuješ ty ;) Pokud jste válící se typy, kterým vyhovuje si ráno lehnout na pláž a večer z ní odejít, volila bych moře. Pokud máš ráda pohyb a vyhovovaly by ti horské výšlapy, jeď do Tater :)
Já mám hory moc ráda, Tatry jsou nádherné, ale samozřejmě je tam vždycky risk, že nevyjde počasí. Protože to pak člověk sedí týden zavřený na hotelu :)

to bych měla radost z takového počasí. no četla jsem, že v Tatrách se často mění? co tam pak?

cacharele
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 26.02.17 15:15

@večernice40 vyžití je tam dost v okolí i za nepříznivého počasí. Je pravda, že 25.července, kdy jsme vyjeli za slunečného teplého počasí lanovkou, tak jsme po cestě pěkně zmokli a na vrcholku začalo sněžit. Po cestě zpět jsme na lanovce zase uschly :-)Člověk musí počítat se vším a nosit pláštěnky

cverunka
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 26.02.17 15:15

Také si myslím, že hory jsou podstatně dražší, když se chce člověk trošku zabavit. U moře má člověk o zábavu postaráno, prostě děcka víc než vodu většinou nepotřebují, ale hory - sem lavovka, tak někde vstupné, prostě málokteré dítě vydrží 2 týdny pouze špacírovat. My byli minulý rok v Chorvatsku na 2 týdny a na 4 dny v Tatrách a finančně to vyšlo skoro nastejno. My teda teda hory milujeme - i dcera a pokud vám už moře není vzácné a nejde vám úplně o peníze, jeďte to Tater. Tatry jsou zdravotně super. Brácha jako dítě neustále kašlal. Jak jsme přijeli do Tater, byl do pár hodin klid.

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 26.02.17 15:17

@večernice40 Podle mě to zdravotně vyjde nastejno…hlavně to chce aspon 2-3 týdny jinak je to k ničemu a je tedy jedno kam pojedete -:-)

večernice40
Stálice 90 příspěvků 26.02.17 15:53
@cacharele píše:
@večernice40 vyžití je tam dost v okolí i za nepříznivého počasí. Je pravda, že 25.července, kdy jsme vyjeli za slunečného teplého počasí lanovkou, tak jsme po cestě pěkně zmokli a na vrcholku začalo sněžit. Po cestě zpět jsme na lanovce zase uschly :-)Člověk musí počítat se vším a nosit pláštěnky

no jejda tedy, to se tam takhle mění počasí? a dají se tam dělat pohodové procházky-turistika? nemám v plánu tam lézt někde do kopců

večernice40
Stálice 90 příspěvků 26.02.17 15:55
@cverunka píše:
Také si myslím, že hory jsou podstatně dražší, když se chce člověk trošku zabavit. U moře má člověk o zábavu postaráno, prostě děcka víc než vodu většinou nepotřebují, ale hory - sem lavovka, tak někde vstupné, prostě málokteré dítě vydrží 2 týdny pouze špacírovat. My byli minulý rok v Chorvatsku na 2 týdny a na 4 dny v Tatrách a finančně to vyšlo skoro nastejno. My teda teda hory milujeme - i dcera a pokud vám už moře není vzácné a nejde vám úplně o peníze, jeďte to Tater. Tatry jsou zdravotně super. Brácha jako dítě neustále kašlal. Jak jsme přijeli do Tater, byl do pár hodin klid.

já i kluk tedy kašlem dostatečně, hruza. potřebujeme se vyluftit. jedeme „někam“ na dva týdny. kolik tak prosím stojí ty vstupy? on i ten pobyt tam vyjde vcelku draho, at hledám jak hledám, ubytko s polopenzí a balkonem

Teniska7
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 26.02.17 15:57

Tatry! Byla jsem tam v detsvi mnohokrat a mam na to ty nejlepsi vzpominky :) Byli jsme tam i s manzelem na svatebni ceste :) Pohodová turistika se tam da delat ale jsou to hory, tak clovek proste musi pocitat s tim, ze pujde do kopce :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama