Tchýně mi ostříhala psa

Anonymní
15.6.21 21:56

Tchyne mi ostrihala psa

Ahoj maminky mam takovy dotaz pred tydnem jsem sla na operaci a protoze mi nemel kdo hlidat čivavku tak si ji vzala tchyne, ale kdyz jsem se vratila z nemocnice čekal na mě šok! Čivava krátkosrstá je ostrihana! Udajne ji bylo
horko tak mi to vysvetlila jenze ja ted nwm co sni furt se drbe mistama to ma rozškrabane protoze ji i koupala a umyla lidskym šamponem tak to prisuzuji k tomu protoze se neskrabala myslite ze kdyz to namazu Bepanthenem tak ji to svedeni trosku prejde? Dekuji za radu omlouvam se za anonym ale jsou tu pribuzni a nechci aby rikali ze si stezuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
15.6.21 22:00

Neboj, urcite te nikdo nepozna :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53522
15.6.21 22:00

8o jak ostříhala krátkosrstého psa? To snad ani nejde ne? To bych jí řekla své. Ta srst psa chrání a ona do veder udělá tohle. Jinak je mentálně ok? Co na to manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9052
15.6.21 22:01

Musis k veterinari. Znama take okoupala psa v lidskem samponu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
15.6.21 22:03

Mela jsem ang kokra s velmi citlivou kuzi (byl z utulku a kdysi se nemel dobre). Kazdy cca pulrok jsem kupovala spesl sampon (odlity do hnede sklenene lahvicky) u veterinare. Byl jako soucasne se psim „kondicionerem“ a jakoby „naolejoval“ i kuzi a na vsem vytvoril ochranny film. Pouziti: namydlit na mokreho psa, nechat 10-15 min pusobit a oplachnout. Je pravda, ze kdyz pes vlezl do vody, vyzlezl a oklepal se…byl skoro suchy. Udelalo to ten film. Nazev nepamatuju, ale veterinari urcite neco poradi! Drzim palce :palec:

Edit nebyl drahy, lahvicka pred 15 lety do sto korun

Tchyni bych neco rekla… Super, ze se postarala, ale tohle :pocitac:

Příspěvek upraven 15.06.21 v 22:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32916
15.6.21 22:04

Ukázala bych to vetovi. Já nemám s bepantenem dobré zkušenosti ani na dítě, moc jsem ho nepoužívala. Spíš bych na svědění dala fenistil. Ale nevím, zda psy mohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9052
15.6.21 22:05

Ne, nedavej mu zadne masti ani leky urcene pro lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9189
15.6.21 22:12
@Markéta80 píše:
8o jak ostříhala krátkosrstého psa? To snad ani nejde ne? To bych jí řekla své. Ta srst psa chrání a ona do veder udělá tohle. Jinak je mentálně ok? Co na to manžel?

Strojek bez nástavce dělá zázraky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 22:14
@Cenarius píše:
Strojek bez nástavce dělá zázraky :D

Presne tak

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 22:15
@Russet píše:
Ukázala bych to vetovi. Já nemám s bepantenem dobré zkušenosti ani na dítě, moc jsem ho nepoužívala. Spíš bych na svědění dala fenistil. Ale nevím, zda psy mohou.

Ten stim nic neudela rekne ze to mam nechat narust

• Citovat
  • Nahlásit
846
15.6.21 22:16

Jestli ji vzala úplně nakuzi což čekám neuděláš nic. Svědí ji jak chlupy rostou dorustaji atd vem si u lidi jak to někdy svědí. Zkusila bych vet jestli nemá něco na pomoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 22:16
@Markéta80 píše:

Nadaval stejne jako ja a ano kratkosrsteho psa ostrihala uplne dohola ma to tak 1mm dlouhé

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 22:17
@venulka1 píše:
Jestli ji vzala úplně nakuzi což čekám neuděláš nic. Svědí ji jak chlupy rostou dorustaji atd vem si u lidi jak to někdy svědí. Zkusila bych vet jestli nemá něco na pomoc…

Tomu jsem volala rekl mi ze to mam nechat dorust ze to je normalni ale hlidat ji aby si to nerozskrabala

• Citovat
  • Nahlásit
13711
15.6.21 22:18

Chudák pes. Tchyně je :zed:. Nechci být sprostá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32916
15.6.21 22:18
@Anonymní píše:
Ten stim nic neudela rekne ze to mam nechat narust

Myslela jsem tu vyrážku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek