Váš oblíbený seriál/film?

119
15.6.21 20:25

Váš oblíbený seriál/film?

Krásný večer přeji:)
Ráda bych se inspirovala vašimi oblíbenými pořady - jak v tv, na Netflixu, HBO apod. :) Koukám na všechny žánry, a klidně i v originálním dabingu. Pokud máte nějaké tipy, sypte je sem, ráda se podívám, a zpříjemním si dlouhé večery :)
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5545
15.6.21 20:45

Ordinace v růžové zahradě :P :P :P :dance: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5207
15.6.21 20:46
@Noelia_Z píše:
Krásný večer přeji:)
Ráda bych se inspirovala vašimi oblíbenými pořady - jak v tv, na Netflixu, HBO apod. :) Koukám na všechny žánry, a klidně i v originálním dabingu. Pokud máte nějaké tipy, sypte je sem, ráda se podívám, a zpříjemním si dlouhé večery :)
Díky!

Neni to originalni i pralete, ale mam to rada..Odlozene pripady, Myslenky zlocince a Lucifer..uzasna byla Pustina, ale ta je taky stara.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
15.6.21 20:48

@Noelia_Z Jéje, těch je :mrgreen:
příběh služebnice - HBO go
Nevinná - Netflix
Kdo zabil Saru - netflix
Cizinka - Netflix
Hořká chuť sedmikrásek -Netflix
Oddechovka - Emily v paříži
Viděla jsem toho hodně, když tak dopíšu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32934
15.6.21 20:55

Ped a jeho blog :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
15.6.21 21:01

The Middle (hbo go)
Once Upon a Time (netflix)
Terapie (hbo go)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6002
15.6.21 21:11
@Russet píše:
Ped a jeho blog :P

Nech bejt, tuhle si to odpoledne pustila dcera a já se do toho zakoukala a fakt jsem se smála :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
15.6.21 21:18

Mě se líbil seriál Chalífat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26955
15.6.21 21:27

Mně se líbí Heureka, Skladiště 13, Stargate, Stargate Atlantis, Futurama, Červený trpaslík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2381
15.6.21 21:32

Na bombuj seriál - černé zrcadlo (Black mirror), s titulky, něco s dabingem. Doporučuji! Díly na sebe nenavazují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6002
15.6.21 21:34
@alena1995 píše:
Na bombuj seriál - černé zrcadlo (Black mirror), s titulky, něco s dabingem. Doporučuji! Díly na sebe nenavazují.

Fakt? Já viděla pouze první díl a byla to tak nebetycna hloupost, že už jsem to ke konci proklikavala, na další už jsem neměla :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32934
15.6.21 21:35
@Alladina píše:
Nech bejt, tuhle si to odpoledne pustila dcera a já se do toho zakoukala a fakt jsem se smála :mrgreen:.

Vždyť proto to píšu, aby to okoukla. Zrovna včera, jak děti přijela hlídat babička, byl supr. Akorát tam mělo být pes :oops:

Nebo Hodně štěstí, Charlie. Taky dobrý seriál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6002
15.6.21 21:42
@Russet píše:
Vždyť proto to píšu, aby to okoukla. Zrovna včera, jak děti přijela hlídat babička, byl supr. Akorát tam mělo být pes :oops:Nebo Hodně štěstí, Charlie. Taky dobrý seriál.

Já viděla, jak si mysleli, že rodiče čekají dvojčata a přitom šlo o pristavbu domu a loď :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1395
15.6.21 21:45

Stranger things
Bordertown
Unorthodox
The Crown

Všechno na Netflixu ideálně v originálním znění, dabing je dost otřesný. A pak kdo nezná takový ty klasiky jako Červený Trpaslík, Futurama, Black Books… jako by ani nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
15.6.21 21:47

Netflix: Papírový dům, Anna s E na konci, TV- Policie Modrava-kvůli přírodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu