Přítel si pořizuje psa do malého bytu

Anonymní
15.6.21 12:01

Pritel si porizuje psa do maleho bytu

Pres muj nesouhlas. Co byste na mem miste delaly?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10461
15.6.21 12:02

Ty v tom bytě bydlíš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
15.6.21 12:03

A ty v tom bytě bydlíš taky? Moc nechápu dotaz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22078
15.6.21 12:03
@Anonymní píše:
Pritel si porizuje psa do maleho bytu. Pres muj nesouhlas. Co byste na mem miste delaly?

Pokud bych v tom bytě nebydlela také a tedy by se nepočítalo s tím, že se o psa budu starat, tak by mi to bylo úplně jedno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.21 12:08

Ano, bydlime spolu. Pritel byva v praci dvanactky, takze veskera pece bude na mne.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
15.6.21 12:09

@Hoa Mai ano

  • Citovat
  • Upravit
16694
15.6.21 12:10
@Anonymní píše:
Ano, bydlime spolu. Pritel byva v praci dvanactky, takze veskera pece bude na mne.

Za mě by se z něj stal bývalý přítel. A to zvířata miluju. Tady se automaticky počítá s tím, že budeš chodit venčit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.21 12:11

@BohunkaP bydlime spolu..

  • Citovat
  • Upravit
35974
15.6.21 12:11
@Anonymní píše:
Ano, bydlime spolu. Pritel byva v praci dvanactky, takze veskera pece bude na mne.

A kdo se teda bude o psa starat? Tak řekni, že ty ne. Co je to za psa? Proč ho chce?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.21 12:12

@Kakika taky zvirata zboznuju

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
15.6.21 12:13

@pikola bud ja a kdyz jsem proti, tak vydrzi pejsek 12 hodin v byte sam - pry to tak ostatni lide take zvladaji. Nedovedete si predstavit mou zoufalost, zklamani

  • Citovat
  • Upravit
524
15.6.21 12:13

Zastavam nazor, ze na psu se musite shodnout oba. Moje kamaradka se s pritelem nedohodla a pres jeji nesouhlas si poridil psa.
A ten ted trci 5km od bytu, protoze ho kamaradka v byte nechce. Tak mu musel najit zahradu. Podotykam je to jeji byt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16694
15.6.21 12:15
@Anonymní píše:
@Kakika taky zvirata zboznuju

Z jakého důvodu nesouhlasíš se psem? Měl by minimálně otevřít diskuzi a navrhnout různá řešení, abyste případně došli ke kompromisu. Já vím, proč by to pro mě představovalo problém, pokud bych se psem nesouhlasila. Jen pokud zvířata zbožňuješ, možná by šlo se nějak domluvit (kompromis třeba ve výběru plemene…méně aktivní, nelínavé…)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
15.6.21 12:15

Čí je byt? To nemá rozum? S takovou věcí by přece měli souhlasit oba. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1441
15.6.21 12:15

Me by to taky nastvalo a byla bych nekompromisní. Bud ja nebo pes.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová