Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Pritel si porizuje psa do maleho bytu. Pres muj nesouhlas. Co byste na mem miste delaly?
Pokud bych v tom bytě nebydlela také a tedy by se nepočítalo s tím, že se o psa budu starat, tak by mi to bylo úplně jedno.
Ano, bydlime spolu. Pritel byva v praci dvanactky, takze veskera pece bude na mne.
@Anonymní píše:
Ano, bydlime spolu. Pritel byva v praci dvanactky, takze veskera pece bude na mne.
Za mě by se z něj stal bývalý přítel. A to zvířata miluju. Tady se automaticky počítá s tím, že budeš chodit venčit.
@Anonymní píše:
Ano, bydlime spolu. Pritel byva v praci dvanactky, takze veskera pece bude na mne.
A kdo se teda bude o psa starat? Tak řekni, že ty ne. Co je to za psa? Proč ho chce?
@pikola bud ja a kdyz jsem proti, tak vydrzi pejsek 12 hodin v byte sam - pry to tak ostatni lide take zvladaji. Nedovedete si predstavit mou zoufalost, zklamani
Zastavam nazor, ze na psu se musite shodnout oba. Moje kamaradka se s pritelem nedohodla a pres jeji nesouhlas si poridil psa.
A ten ted trci 5km od bytu, protoze ho kamaradka v byte nechce. Tak mu musel najit zahradu. Podotykam je to jeji byt.
@Anonymní píše:
@Kakika taky zvirata zboznuju
Z jakého důvodu nesouhlasíš se psem? Měl by minimálně otevřít diskuzi a navrhnout různá řešení, abyste případně došli ke kompromisu. Já vím, proč by to pro mě představovalo problém, pokud bych se psem nesouhlasila. Jen pokud zvířata zbožňuješ, možná by šlo se nějak domluvit (kompromis třeba ve výběru plemene…méně aktivní, nelínavé…)
Čí je byt? To nemá rozum? S takovou věcí by přece měli souhlasit oba. ![]()
Me by to taky nastvalo a byla bych nekompromisní. Bud ja nebo pes.
Pres muj nesouhlas. Co byste na mem miste delaly?