Přítel si pořizuje psa do malého bytu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7296
15.6.21 15:18
@iref píše:
Stále kvoká, stále kvoká

Si jako myslíš, že když si založíš 80 přezdívku a konečně nezačíná na O, že tě nikdo nepozná :mrgreen:. Jako dobrá změna v podobě přezdívky, sorry, ale už to bylo trapný, pokaždý na O, ale ještě by to chtělo trochu pozměnit ty kecy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
15.6.21 15:27
@Lucie_Sx píše:
To sice jo, ale pokud ma nekdo treba dve tri civavy, co se zabavi spolu, tak to tomu psovi zase tak neublizuje.

No já si myslím, že to ubližuje i sebemenšímu psovi, každý pes jde rád ven a potřebuje to ke šťastněmu životu, nejde jen o venčení. Navíc je to proti pudům psa. Pes od přírody, kde žije, spí a žere nechce dělat potřebu. Už malé štěně instiktivně, co se naučí chodit se snaží nevenčit se v pelechu. A navíc je to nechutný. Jako přijít domů a mít tam hov.no byť na pleně, no nevím nevím, to si neumím a ani nechci představit. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20888
15.6.21 15:37
@iref píše:
No jasně, on si bude dělat 12 hodin v práci a lenoška se bude mezitím válet u bedny v jeho bytě a spotřebovávat toaletní papír…chlap by jí měl zaměstnat, až se z ní bude kouřit a pokud bude frflat, tak vyhodit z kvartýru a pořídit si nějakou kvalitnější…

Dobrý den,

Svůj názor můžete vyjádřit i služně, bez urážení a ponižování. Můžete to pro příště vyzkoušet.

Děkuji!

Tereza

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
15.6.21 16:11
@Matt 02 píše:
No já si myslím, že to ubližuje i sebemenšímu psovi, každý pes jde rád ven a potřebuje to ke šťastněmu životu, nejde jen o venčení. Navíc je to proti pudům psa. Pes od přírody, kde žije, spí a žere nechce dělat potřebu. Už malé štěně instiktivně, co se naučí chodit se snaží nevenčit se v pelechu. A navíc je to nechutný. Jako přijít domů a mít tam hov.no byť na pleně, no nevím nevím, to si neumím a ani nechci představit. :lol:

Ja taky ne.
Ale jestli jdou ti psi kakat treba do predsine a jsou na to zvykli odmala, tak jim to fakt nevadi. Spolecnost maji a ven jdou pozdeji.

Ja to nepropaguju, jen rikam, ze to tem psum takto zas az tak neublizuje. Jsou horsi veci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
779
15.6.21 17:41

Tak pokud přítel dělá dvanáctky a pořizuje si pejska s tím, že ty, která ho nechce se bude starat, tak se na mě nezlob, ale to je trubka na entou. Já psy miluju sama mám 2 psy, ale naprosto chápu lidi co to nezdílí nebo naopak mají rozum a vědí, že nemají čas. Já sama jsem si takhle na.sra.la do bot, když jsem si pořídila psa, těsně před dokončení studia, pár let jsem makala 8, ale jelikož nemám dítě, tak mi dali dvanáctky. Takže nebýt přítele nevím nevím. Psy bych pryč nedala, ale jsem ráda, že mi pomáhá a cítí to stejně, psy má moc rád. Kdybych od začátku dělala 12 hodin, psa si nepořídím. A znám jednu zdravotní sestru, co maká 12, psa venčí ráno a pak po osmý… chudák pes. Prý mu to nevadí, chtěla bych vidět ji 12 hodin nečůrat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
779
15.6.21 17:47

A co chce za plemeno? Aby to nebyl zase pes typu " dnešní trend".

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
779
15.6.21 17:55

Někdo tu psal, že pes výdrží 12 hodin, Ježíš. Chudák. Pes je sakra zodpovědnost, sama mám pejska co je vozíčkář. Akorát mu tím způsobí hadrový močový měchýř a pejsek nebude schopen ho ovládat. A kde takový končí…utratit a v lepším případě jinde. Tvůj přítel je dost nerozvážný a nevyspělý pokud si za takových podmínek chce psa pořídit. Tebe chápu, venčení každého nebaví. Někdy ani mě ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.21 18:01
@Psisuchar píše:
Tak pokud přítel dělá dvanáctky a pořizuje si pejska s tím, že ty, která ho nechce se bude starat, tak se na mě nezlob, ale to je trubka na entou. Já psy miluju sama mám 2 psy, ale naprosto chápu lidi co to nezdílí nebo naopak mají rozum a vědí, že nemají čas. Já sama jsem si takhle na.sra.la do bot, když jsem si pořídila psa, těsně před dokončení studia, pár let jsem makala 8, ale jelikož nemám dítě, tak mi dali dvanáctky. Takže nebýt přítele nevím nevím. Psy bych pryč nedala, ale jsem ráda, že mi pomáhá a cítí to stejně, psy má moc rád. Kdybych od začátku dělala 12 hodin, psa si nepořídím. A znám jednu zdravotní sestru, co maká 12, psa venčí ráno a pak po osmý… chudák pes. Prý mu to nevadí, chtěla bych vidět ji 12 hodin nečůrat.

To je hnus tohle :( souhlasim se vsim..no on poridil nejaky zachudek pro psa do bytu, ani jsem nevedela, ze neco takoveho existuje :(

  • Citovat
  • Upravit
779
15.6.21 18:10
@Anonymní píše:
To je hnus tohle :( souhlasim se vsim..no on poridil nejaky zachudek pro psa do bytu, ani jsem nevedela, ze neco takoveho existuje :(

No tak to je průser, protože pejskovi pak přijde normální čůrat všude doma. Já to praktikovala u 8 týdenního štěněte asi 2 týdny, vždy po spaní, po žrádle, po hraní jsem s ním ale letěla ven. Měla jsem na něj 14 dní čas než jsem po škole nastoupila. Podložku měl pro sychr a nebyla dobrý nápad, začal čůrat všude jinde a nechtěl jít ven. Takže jsme chodili ven třeba 10× denně. Miminko, spal často a pak musíš hned ven.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
779
15.6.21 18:25

A trestání za čůrání jinde neexistuje. Vem si, že to je opravdu miminko vzatý od mámy, co se jen raduje. On ti nerozumí, je na světě krátce, vše je pro něj nový, i blbá pampeliška. Co mu nevysvětlíš a neukážeš tak nechápe a chvilku chápat nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.21 18:39

@Psisuchar nene, ja bych pejska nikdy za nic netrestala, ani zvysit hlas neumim. Pejska jsem drive mela-u nasich, v baraku se zahradkou, spal se mnou v posteli. Je jasne, ze se mu budu venovat na maximum, pokud tu budu. Jen jsem strasne zklamana, ze je pritel vuci me tak bezohledny. A chtela jsem znat nazor ostatnich holek.

  • Citovat
  • Upravit
59410
15.6.21 19:17
@Anonymní píše:
To je hnus tohle :( souhlasim se vsim..no on poridil nejaky zachudek pro psa do bytu, ani jsem nevedela, ze neco takoveho existuje :(
:mrgreen: a to čeká že tam bude chodit? Co chce za plemeno? Pes se má venčit venku. Jak se naučí doma a jestli to bude pes tak v půl roce začne i zvedat nohu :jazyk: U štěněte prostě vím že doma nehody budou, ale ne že se pes bude celý život venčit doma. není to normální :? Bude to prostě průser a jetsli větší pes tak ty to nezvládneš a jeho to velice rychle přestane bavít. To očekává že pes bude chodit na wc? To ho ale musí naučit :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
16.6.21 07:04

Chudák pes, 12 hodin doma sám a ještě k tomu v bytě 😔
Ten tvůj přítel nemá rozum :roll:

K tomu wc se ani není potřeba vyjadřovat, to je cesta do pekel.

Bude to akorát další adept do útulku a navíc ještě s nulovými hygienickými návyky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
16.6.21 07:13

Vůbec. Pes je závazek na dalších 15 let, ani omylem bych do toho nešla, zvlášť když se pan ani neuracil to s tebou diskutovat.
Já mám zvířata ráda ale doma nic nemáme a jsem za to ráda, jsme dost aktivní a hodně cestujeme a hledat pořád hlídání a někoho s tím otravovat, dej pokoj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3792
16.6.21 07:32
@iref píše: Ženy nééé…lenošky slečno Čurdová

Jsem lenoška a neurazilo mě to. Pokud někdo hledá služku, je to jeho věc. Stejně tak, pokud mu je žena ochotna tu služku dělat. :hug: jen ať si pak nestěžují, kdo to má furt poslouchat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová