Teče mi lednice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kachnicka25
Závislačka 2600 příspěvků 1 inzerát 05.11.14 21:34
Teče mi lednice

Prosim pomoc, nemá někdo zkušenost s lednici Indesit BAAN13X? Nemůžu najít návod a každý den se mi pod lednici udělá louzicka. Nenašla jsem žádnou sběrnou nádobku na odmraženou vodu, kterou bych mohla vylít :think:, mrazak i lednice mrazi i chladí normálně tak nevím co to může být a jak se toho zbavit :zed:. Návod není v češtině ani na netu :(
Tekla někomu lednice? a co jste s tím dělali??

Reakce:
lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 05.11.14 21:38

To si s tebou počkám na odpovědi. Taky mi to občas dělá a navíc ani nevím, odkud přesně to vytéká. I když poslední dobou zase neteče… :think:

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:40

Nad zeleninovou přihrádkou je vývod do nádobky, tak ho proštouchni a nemělo by to téct. Taky jsme to řešili..

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 05.11.14 21:41

@ShadowHunter A dole máte mrazák? :think:

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:42
@lovesmile píše:
@ShadowHunter A dole máte mrazák? :think:

Ano

Kachnicka25
Závislačka 2600 příspěvků 1 inzerát 05.11.14 21:43

@ShadowHunter To jsem dneska udělala :think: a nevíš kam ta voda odtud teče? Nemůže se to někde nahromadit a téct to odtamtud? Jinak dík ;)

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:46
@Kachnicka25 píše:
@ShadowHunter To jsem dneska udělala :think: a nevíš kam ta voda odtud teče? Nemůže se to někde nahromadit a téct to odtamtud? Jinak dík ;)

teče do nádobky, která je umístěna u motokompresoru, či jak se tomu říká, a tam se vypařuje. My to šťourali vat. tyčinkama a toho bordelu :roll: :mrgreen:

Kachnicka25
Závislačka 2600 příspěvků 1 inzerát 05.11.14 21:54

@ShadowHunter Ahaaa, tak jsem to ještě prostourla drátem a uvidim co to udělá zítra. Moc dík za radu :palec:

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:55
@Kachnicka25 píše:
@ShadowHunter Ahaaa, tak jsem to ještě prostourla drátem a uvidim co to udělá zítra. Moc dík za radu :palec:
:palec: není zač. Snad už nepoteče :palec:
Ivan PPZ
Kelišová 5775 příspěvků 05.11.14 21:57

Na prostouchnuti hadicky zevnitr lednice je dobre plastove brcko.
Hadice by mela koncit venku, v misce na kompresoru. Ten se zahriva a odparuje vodu.

LadySi
Echt Kelišová 7962 příspěvků 05.11.14 23:22

@Kachnicka25 Ahoj, u nás teče lednice, když je vrstva prachu na tom zadním díle, stačí ledničku odstavit a vysát prach a chlazení má šanci fungovat, tohle nám vždy pomohlo.

Kachnicka25
Závislačka 2600 příspěvků 1 inzerát 06.11.14 13:19

Holky dík, zatím se louže neobjevila :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >