Těhotenská nevolnost

12
27.2.16 19:59

Těhotenská nevolnost

Prosím mám dotaz. Jsem v 6tt a mám bolesti břich, prý těhu nevolnost :( tlačivá pálivá bolest nad pupíkem. Prosím bolelo někoho také v těchto místech? Včera jsem i zvracela :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

997
27.2.16 20:11

@Nikolita21 jo v 6.tt mi zacaly nevolnosti. A trvaly az do konce prvniho trimestru. :poblion: :poblion: :poblion: hlavne po ranu. To k tomu patri… :) nic si z toho nedelej. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
27.2.16 20:12

@Nikolita21 ale spis me bolel zaludek nez nad pupikem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
27.2.16 20:37

@Janitka no právě.. To mě dělá starost.. Proto jsem se ptala jestli někoho takhle nad pupíkem.. Moje kamaradky kdyz melo nevolnosti tak prave jako vy.. Zaludku.. A ja nekdy zaludku a prave zrovna ted takhle nad pupikem.. Tak jestli je to normalni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
27.2.16 20:45

@Nikolita21 to nevim. a boli jakoby vevnitr to bricho? nebo svaly? Tam snad jsou streva uz, ze? Me tam na tom miste picha ted, ale jsem tesne pred porodem, takze je to uz prerostlym brichem :jazyk:… jestli ti ale dr.rekl,ze je to normalni, tak bych to pustila z hlavy. Tehotentsvi to urco neohrozi..at to prestane brzo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
27.2.16 21:22

Já jsem měla strašné křeče když jsem zvracela. Žaludek je podrážděný a pak to bolí všude možně :) Určitě je to OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
28.2.16 00:24

@Janitka no boli právě u vnitř.. Nemůžu ani spát.. Kdyz si to nad pupikem zmáčku tak mě to malinko vystřeluje jako dolu. Tak jsem s nervama v pr**** :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
28.2.16 00:25

@Mexie já zvracela jen jednou. Zatím.. Mám docela strach :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
28.2.16 10:18

@Nikolita21 hlavně se nestresuj. To mimču nedělá dobře :* určitě je všechno v pořádku. Ja taky plaším ze všeho, na UTZ chodím už pomalu s brekem a vždy je vše jak má být. Každý to snaší jinak. Já mám bolesti v podbřišku někdy opravdu hodně silné a je to ok. Každá to máme jinak. Hlavně buď v klidu :hug: psychika dokáže strašně moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
28.2.16 11:15

@Mexie no děkuju každopádně zítra půjdu na gyndu.. Bolí mě nad pupíkem.. A když si to trochu zmáčknu tak mě to střílí jakoby do podbřišku.. Udělám si jídlo a zvedá se mě z toho žaludek.. Úplně mám nechutenství, teď sem se najedla a je mi zas zle :( tak já už nevím :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
28.2.16 11:31

@Nikolita21 Já jsem byla na dietě a nechutenství mám do teď :-) kup si těhotenský čaj a lízátka na nevolnost v lékárně :) pila jsem ty čaje a jedla suché rohlíky. Uvidíš, že bude všechno v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.7.17 16:56

Fobie

Zdravím chtěla bych se zeptat na nevolnosti. Mám pocit na zvracení. Tlak v hlavě a návaly horka. Jsem v 6. týdnu a mám fóbií ze zvracení. Myslíte že je to všechno nebo že zvracení ještě může přijít?? Doufám v pozitivní komentáře. Děkuji moc za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.17 17:40

To Ti nikdo nepovi. Ja se taky bojim zvraceni, hrozi mi zanet dutin. Ale je mi blbe uz mesic a porad nic. Ale ja jsem zvracela jen parkrat v zivote, jednou otrava jidlem a pak vzdy po alkoholu. Zvracis netehotna casto, trpis na to? Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
503
10.7.17 17:43

To ti nikdo neřekne - já jsem při všech těhotenstvích trpěla nadměrným zvracením, začínalo mi v 7tt a naplno se rozjiždělo v 8tt, švagrová měla jen celý první trimestr sem tam mírný pocit na zvracení a tlak v žaludku a nezvracela ani jednou. Držím ti palce, aby tě to minulo, a přeju pohodové těhotenství!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
10.7.17 20:11

Nevolnosti jsou normálka. Nechutenství, nevolnost, zvracení, klasické těhotenské radosti :) Jinak nad tím pupkem, těžko říct, ale napadá mě k tomu běžné nadýmání. Já na to v těhotenství dost trpěla, a to hodně bolestivě, takové bolebřuchy mimo graviditu nemívám. A občas to bolelo dlouho na jednom místě, než se to uvolnilo. Ale pokud se ti cokoliv nezdá, konzultovala bych s lékařem. Sama doma preventivně bych si přeměřila teplotu (a zase bacha, zvýšenou jsem měla v těhotenství dlouho), jestli to nemůže být nějaký zánět, ale sázím na nějaké běžné těhotenské trable, které mají tisíc podob.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama