Těhotenství plodovka

74
27.2.16 09:07

Těhotenství plodovka

Teda ženy já už to vůbec nechápu :-D jsem těhotná poprvé ted 8.měsíc a mám už trochu dilema :-D asi porodím doma :-D i když ne chtěně :-D
Už asi od 7 měsíce ze mě každou chvíli vylítne nějaká voda, pokaždé se zhrozím, že je to plodovka, ale pak se nic neděje a na vyšetření také nic neodpovídá tomu, že by mi plodovka chyběla nebo nějak unikala… Jenže to je někdy opravdu taková menší kaluž podemnou a i na nohách to mám pokaždé, že nechápu co by to mohlo být a až mi jednou praskne opravdu plodová voda tak to určitě nepoznám :-D navíc mám do toho občas i jakoby poslíčky, tvrdne mi břicho třeba i 10× za den ale všechno je prý v pořádku :-) Stalo se to někomu z vás? Asi pak porodím někde u televize protože až to přijde tak si budu muset, že je to jen planý poplach :-D napište mi něco uklidňujícího :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

997
27.2.16 09:18

@Ajenka1 to je tehu vytok…vodnaty…bud v klidu…plodovky je hoodne prej…taky se bojim ze nepoznam kdy porodim…mam ted termin a jsem z kazdyho prdu vystresla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
27.2.16 09:20

@Ajenka1 plodove vody mas v sobe cca litr, takze az ti praskne, urcite to poznas ;) od 36tt se sice mnozstvi zmensuje, ale i tak je to porad nejakych 700-800ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
27.2.16 09:25

@Janitka - No tak to chápu, ale tak lepší asi je na to moc nemyslet ono až to přijde tak to přijde, spíš aby to člověk pak poznal :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
27.2.16 09:26

@marfra - Tak doufám, že to pak bude opravdu nějak znát, i když jsem kolikrát slyšela že to uniká po částech a tak :-) no tak snad to poznám až to přijde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
27.2.16 09:40

@Ajenka1 jj to je pravda, ze nekomu muze unikat po troskach. Doktorovi o tom urcite rikej, on uz by si to na UZ mel pohlidat. Ja mam zas opacny probelm, jsem na konci 6.mesice a mam plodove vody moc, takze bricho na prasknuti. Kdyby mi trochu odteklo, byla bych i rada :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3712
27.2.16 09:41

Na to existuje temesvaryho roztok, v nekterych lekarnach ho prodavaji. A ja teda nemela problem rozeznat, ze mi praskla voda, uslysela jsem lupnuti a pak to teklo a furt a furt i v porodnici, ja tam musela mit minimalne litru 10 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
27.2.16 09:50

@marfra - to jsem měla taky hodně plodovky v 6 měsíci, ale ono se to potom trochu zmírní :-) gynekoložka říkala, že je to prý dobře pro miminko, že lepší než mít plodovky málo :-) ale myslím že ted jí mám tak akorát takže ono se to srovná třeba i u tebe :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
27.2.16 09:52

@e008 :-D tak jestli si to měla takhle hodně tak to je jasný že to se s ničím zaměnit nedá :-D kouknu se tedy po tom roztoku pro jistotu…pro klid duše abych pak neporodila u té televize :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12501
27.2.16 09:53
@Ajenka1 píše:
@marfra - Tak doufám, že to pak bude opravdu nějak znát, i když jsem kolikrát slyšela že to uniká po částech a tak :-) no tak snad to poznám až to přijde :-)

To unikání plodovky postupně je dosti vzácné. Nedělej si starosti, upozorni vždycky doktora, ať to pohlídá, ale jinak se nestrachuj :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
27.2.16 10:01

@Ajenka1 toho porodu u TV bych se fakt nebala :mrgreen: ono totiž nepoznat plodovku je věc jedna, ale nástup kontrakci to uz je trochu jiná liga

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
27.2.16 10:11

@Tichošlápek - no jenže já jsem ta prvorodička takže já to nepoznám :-D občas jak mám ty poslíčky tak si říkám… no že by to byly ty kontrakce? Ale pak to většinou nějak přejde a nic se neděje :mrgreen: to bude ještě sranda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
27.2.16 10:17

@Ajenka1 věř mi, ze kontrakce poznáš :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
27.2.16 10:25

@Tichošlápek - Tak jo, budu ti věřit, děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71473
27.2.16 10:33
@Tichošlápek píše:
@Ajenka1 věř mi, ze kontrakce poznáš :))

Jo, jenže když je poznáš, tak už může být taky na odjezd pozdě… ano není to časté, ale stává se to, kor pokud by se člověk řídil poučkami, že to u prvorodičky jde pomalu, a že se má jet až když jsou pravidelné nevím jakou dobu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama