22 tt a žádné těhu bříško

52
5.11.19 10:26

Těhotenské bříško nikde

Ahoj holky jsem 22+6tt a bříško stále nikde na váze příbirám, ale zdá se mi spíš že mi to jde všechno do noh a do boku, a to bříško stále nikde nevidím. ???? Ostatní říkaji že to naroste najednou ale nevím nevím no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
5.11.19 10:29

Je este čas. Na mě to bylo znát až v 7. měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
5.11.19 10:31

Jsem dost hubena, a bylo na mě vidět zhruba od 25tt aspoň něco málo. Teď jsem skoro 34tt a už je to vidět dost. :mrgreen: Sice pro někoho vypadám jak ve 4.mesici ale nevadí :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33131
5.11.19 10:37

Hele, chapu, jak se tesis, ale bud rada, jsem ve 24tt a vypadam, ze kazdou chvili vrhnu 12 medvědů :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
5.11.19 10:40

@Lucka1235 Ono to i záleží na síle břišních svalů, v prvním těhotenství se břicho ukázalo až po 25tt, do té doby jsem vypadala pouze tlustě (naštěstí, protože v práci jsem nechtěla těhotenství oznamovat moc brzy, chtěla jsem počkat až po druhém screeningu). Pak se břicho objevilo během noci. Bundu která mi byla večer ještě volná jsem ráno nedopla o dobrých 5cm. Druhé těhotenství na mě bylo hodně znát už ve 12tt, od 20tt se mě lidi ptali jestli náhodou nepřenáším :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17117
5.11.19 10:57

Buď ráda já vypadám od 4 měsíce, že každou chvíli porodim :mrgreen: :mrgreen: jsem v 6 měsíci a abych se otočila v lůžku, mohla bych povolat jeřáb :lol: :lol: :lol: neboj určitě bříško bude :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33131
5.11.19 11:06
@Bobby píše:
Buď ráda já vypadám od 4 měsíce, že každou chvíli porodim :mrgreen: :mrgreen: jsem v 6 měsíci a abych se otočila v lůžku, mohla bych povolat jeřáb :lol: :lol: :lol: neboj určitě bříško bude :palec:

Ja vcera na ogtt delala show pro celou cekarnu. Zapadla jsem do gauce a nemohla jsem se vyhrabat, funela a hekala, pak pretocit na bok a odrazit se do stoje :mrgreen: No jak broucek, co lezi na krovkach, rucicky nozicky ve vzduchu. Sedela tam jedna s takovym uhlednym briskem, elegance sama :srdce: se nechci videt za mesic, natoz za dva :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17117
5.11.19 11:09

@PaníKadrnožková aaaano úplně stejně jako ten brouček si připadám :lol: :lol: :lol: :lol: je to dobrý nejsem sama :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
5.11.19 11:28

@Lucka1235 ja se zacla koulatet vyrazneji v 6-7 mesici, ted jsem 8 a kde jsem ten pupek vzala ani nevim. Uz mam prez nej 88cm :) nahore +/- 11kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
5.11.19 11:59

Na mě to poznali známí a v práci až ve 24 tt a to se ještě nejistě ptali :lol: teď jsem 38 tt a bříško překáží snad při všem, dockas se :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
5.11.19 12:51

@PaníKadrnožková A můžu se zeptat jaké jste tělesné konstituce? Protože i když jsem v obou těhotenstvích měla břicho dost velké tak jsem nikdy nezaznamenala takové potíže jako že se nemůžu zvednout z gauče nebo ze země, neměla jsem problém si zavázat boty ani ostříhat nehty. Jediné co mě občas doběhlo tak že jsem se snažila procpat do míst, kam jsem se neměla šanci vejít (třeba pro štafle do výklenku za skříní a podobně). Já jsem průměrně vysoká (170) a spíš statné postavy (široká ramena i boky a stehna). Takové té „bezmoci“ v těhotenství jsem se dost bála, ale pak mi to přišlo jako výmysl filmového průmyslu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3545
5.11.19 12:55

@Lucka1235 Zalezi u velikosti na spouste okolnosti, je to hodne individuální. Na celkove stavbe tela, jak mas pevne svalstvo na brise, jak mas ulozenou delohu, kde mas placentu.. V prvním tehotenstvi mi okoli rikalo, ze mam celkem male.. Ted cekam druhe, 12tt a zatím bricho vubec zadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
5.11.19 12:59

Mě tak v 23-24 tt jakoby vyskočil podbřišek, ale bylo to vidět jen v určitém oblečení, jinak mi lidi říkali, že to není vůbec poznat. „A v kolikátým, že jsi???“ a podobně mě znervózňovali :lol:

Teď jsem 31tt a mám slušnej buben, ale zbytek těla zůstal celkem štíhlý, takže o to víc, to břicho je vidět. Dočkáš se. No a taky je pravda to s tím, že to roste postupně a ty to na sobě také moc nevidíš. I když břicho už budeš mít pěkné, pořád budeš mít pocit, že moc nepoporostlo. Pak se potkáš s někým, kdo tě 3-4 týdny neviděl a vypalí na tebe, jak jsi narostla. Neboj poroste… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
5.11.19 20:54

Bříško vykoukne, neboj ☺️ já do 27tt vypadala akorát jako po jídle :lol: pak už to šlo rychleji o něco a rodit jsem šla už se slušným bubínkem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33131
6.11.19 22:57
@Heivka píše:
@PaníKadrnožková A můžu se zeptat jaké jste tělesné konstituce? Protože i když jsem v obou těhotenstvích měla břicho dost velké tak jsem nikdy nezaznamenala takové potíže jako že se nemůžu zvednout z gauče nebo ze země, neměla jsem problém si zavázat boty ani ostříhat nehty. Jediné co mě občas doběhlo tak že jsem se snažila procpat do míst, kam jsem se neměla šanci vejít (třeba pro štafle do výklenku za skříní a podobně). Já jsem průměrně vysoká (170) a spíš statné postavy (široká ramena i boky a stehna). Takové té „bezmoci“ v těhotenství jsem se dost bála, ale pak mi to přišlo jako výmysl filmového průmyslu :think:

No bohuzel jsem celkem mala 164 a zadna vychrtlina - ramena, zadek, stehniska a ted i kozy :roll:, takze pred porodem asi budu sirsi nez delší. Minule to celkem slo, ale ted vypadam jak predtim tesne pred porodem. Nehty si striham v sirokem sedu atd. Navic se mi zablokovaly zada a jeste ted citim pozustatky, taky asi vylezla kostrc nebo co, takze na tvrdem sedet boli a z mekkyho se skoro nedostanu :roll: no proste zavidim tem, kdo ma uhledne mensi bricho, ktere vyskoci tak ve 37 tt a lehce si pohekaj :lol: ja ted o sobe tvrdim, ze jsem jak valecnej invalida a kripl, po 3 infarktech :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat