Těhotenské oblečení

242
11.2.06 14:36

TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ

Milé maminky,

prosím, nemáte některá z Vás doma nějaké „šmrncovní“ těhuoblečky? Marně sháním nějakou krátkou sukni (nejlépe bokovou) na jaro/léto - nejlépe s rozparky nebo kapsami (zkrátka chci být i jako těhu „in“ a přitažlivá), ale nic se mi nedaří najít… Všude prodávají jen sukně pod kolena, šatovky a různé „pytle“ :lol: - a to já nechci.

Budu vděčná za jakýkoliv tip. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
11.2.06 16:36

Ahoj,

mrkni na www.promi.cz , v sekci těhotenská móda vyber kolekci 9fashion, mají tam i nějaké sukně. Já od nich mám dvoje kalhoty a triko a vše bylo super.

IVULE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.2.06 09:37

Ahoj,
zkus se podívat na www.litex.cz . Něco mají na e-shopu ve slevách a navíc by koncem února měla vyjít nová kolekce na jaro léto.
Daniela

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.2.06 09:51

Podívej se i na www.bosman.cz, můžeš si domluvit barvy, látky, jak se Ti to bude líbit.
Arko

• Nahlásit
  • Citovat
3
14.2.06 10:07

Ahoj Mufinko,
já jsem nakupovala přes internetový obchod www.tehulky.cz Taky jsem spíš na bokové oblečení a mají z bokovek celkem výběr.
Měj se
Barbora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
14.2.06 10:49

Ahojky,

hezké oblečení je na www.yourbody.cz a není k zahození nechat si zdarma poslat katalog Quele www.quelle.cz Miminko & Já

Jestli tam jsou bokové sukně, to netuším, ale mrkni na to :wink:

Peťula + Pavlík 8měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
16.2.06 20:26

Mrkni taky na www.mamashop.cz, sice tam nemají e-obchod, ale pokud jsi z Prahy, tak zajeď do prodejny.
Enisek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
20.2.06 16:03

Ahoj připojuji poněkud dražší možnost, ale zas mají super kolekce, nevím jestli zrovna sukně, ale zkus tam mrknout: www.formes.cz.
Já bych si u nich vybrala asi všechno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
3.3.14 13:40

Ahoj holky, oživuji diskuzi a prosím o radu.Jsem podruhé těhotná termín mám začátkem června a sháním nějakou jarní bundu - zimní už mám dost těsnou a nechci kupovat další zimní. Jak jste to vyřešily vy s bundou? já u prvního těhu taky marně sháněla a když jsem tam nacpala pupík, tak jsem jinak v tom celá plavala -jako rukávy dlouhý a přes ramena volný :? naštěstí byla dlouhá zima a já chodila dlouho v zimní bundě a pak jsem měla půjčený takový silný svetr a doklepala to v něm. Ale žádnej svetr jsem pořádnej nesehnala (sháněla jsem už od podzima) a teď řeším, že prostě nějakou bundu musím koupit. Nemáte pro mě některá tipy kde seženu pěknou a né moc drahou bundu??Obě děti budou jsou červnový, ale teď tu bundu mám už fakt těsnou :mrgreen: děkuju za tipy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
3.3.14 13:42

@MickyG a co pončo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318
3.3.14 13:42

@MickyG v prvním těhotenství jsem si koupila velkou bundu - tu pak darovala mamce. Letos na to kašlu - nosím mikiny a svetry :think: jinak co nějakou softshelku? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29201
3.3.14 13:44

@MickyG já můžu doporučit tenhle svetr: http://www.tehotenska-moda.net/…o-i-478.html Měla jsem v prvním těhotenství taky TP v červnu a nosila jsem ho od března, úplně stačil a fakt byl parádní. Jen teda na holou kůži trochu kouše musím říct, ale v podstatě nebyl důvod nosit ho třeba na tričko s krátkým rukávem, je tak teplý, že když už bylo počasí na tričko, tak svetr ležel ve skříni.

edit: a když jsem byla těhotná teď podruhé (TP v lednu, takže potřeba svetru zase přes podzim), tak ten z odkazu nahoře měla zrovna kamarádka, tak se mi nechtělo ji o něj upomínat a koupila jsem si tenhle: http://www.tehotenska-moda.net/…lue-648.html. Taky super a ten ani nekouše.

Příspěvek upraven 03.03.14 v 13:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2760
3.3.14 13:45

Já mám jednu univerzální šustku, takovou flexibilní, nosila jsem v ní prvního v manduce :lol: a kabátek co má áčkový střih a tam se určitě vejdu, ten nosím i normálně a je ze sekáče, a taky mám nejaké delší svetry jako kabátky, tam se s břichem taky vejdu..takže zkus sekáč nebo ted jsem byla i CA a divala jsem se na ty XL oblečení, to by se taky dalo.. není to drahé jako těhotenské.. jinak v HM měli těhotenskou bundu, nevím za kolik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2965
3.3.14 14:00

Já jsem rodila v půlce listopadu a jak na sv.nu přišla zima dřív, tak jsem si zimní bundu koupila za pár stovek u Vietnamců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2809
3.3.14 14:08

Já mám termín v květnu. Taky řeším, do některých se vejdu a některé nosím rozepnuté. Nejlepší je dvojřadé zapínání. Nahoře mám zapnuto a dole už rozepnuto a nefouká tam. Pak na jaře budu nosit asi manželovu softshelku. Podívej se do sekáče či k Vietnamcům, ti mají levnější. Někdo nosí rozepnutou bundu a na to pončo. Na ven nosím sportovní bundu, nahoře jí mám zapnutou na suché zipy a dole rozepnutou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama