Těhotenské rady #2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 19:12
Těhotenské řady #2

Ahoj holky jsem v 9+4 těhotenství potvrzeno vše v pořádku teď půjdu v únoru na screening vad chci se zeptat plno holek psalo že tam řekli pohlaví
Jdu tam ve 13tt do Ostravy…
A teď se chci zeptat mám v práci placené obědy dnes byla játra s rýží ale já jatru nejím snědla jsem jen rýží a tu šťávu z játry a možná kousíček játry a dočetla jsem se že v 1 trimestrů to škodí začla jsem mít Štrach může se něco stát? :(

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:
1jmeno
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 17.01.19 19:16

Jde jen o salmonelu…pokud maso nebylo nakazene nic se nedeje ale priste to neriskuj

Kriss Tina
Echt Kelišová 7830 příspěvků 17.01.19 19:17

Neškodí, klidně si dej na co máš chuť. Nedoporučuje se syrové maso (ale já si třeba dala i tatarak když sem měla chuť) a některé bylinky jsou škodlivé, ale spíš jen ve větším množství… Pohlaví uvidíš jestli už bude poznat, mě ho řekli ve 13+1 ale ne na jisto, až ve 20tt mi to potvrdili jako hotovou věc…

Elath
Kecalka 233 příspěvků 17.01.19 19:19

To je kvůli vysokému vytamínu „A“.
V podstatě je to v tomhle stejný jako s kočkama. Trochu (rozumněj malou porci třeba jednou týdně) můžeš, ale nesmí se to přehánět, aby ses tím vytamínem nepředávkovala. Já bych se nebála. ;)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44739 příspěvků 17.01.19 19:20

Proboha, neblbni! Játra bys neměla po kilech a každý den kvůli případnému předávkování vitamínem A, ale z jedné obědové porce normálně uvařených fakt neumřeš ani ty, ani dítě ;) Takže nečti a jez normálně pestře.

Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 17.01.19 19:50

Játra mají hodně vitamínu A, ale musela bys je jíst po kilech, aby se tím uškodilo. To samé říkali o mrkvi a pak jsem četla, že je v mrkvi obsažena jako Betakaroten(to jsem věděla :lol:) a že v téhle formě plodu neškodí. Mňam, dala bych si játrovou omáčku s rýží, ty těhu chutě :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >