Strach ze ZT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 06:11
Strach ze ZT

Potřebuji povzbuzení. Přejeme si a muzem třetí dítě(první 2 tehot. bez obtíží, mám zdravé děti) a nyní jsem popáté těhotná. Posledni dvě trehu skončily v 9.a 8.tt. šlo o ZT. Teď jsem znovu v 8tt.,na kontrole jsem ještě nebyla, čekala jsem, zda zase neodkrvacim. A nechtela jsem se v 6.tt zase stresovat, zda to je zase „menší, ale možná došlo k oplodnění později..“ objednala jsem se na příští týden (vychází to na 9.tt). Nemůžu kvůli tomu už skoro spát, jak se bojím, co uslyším/uvidím.. je mi 35 let, takže jsme to a manželem pojali, že kdyby to ani teď neklaplo, tak končíme.. ty dvě ZT mě dost sebraly :( jaka je šance že už to klapne? Díky

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 17.01.19 06:56

A znáš příčinu těch 2 ZT? Nebo to byla jen blbá náhoda? Já přišla o 2 miminka loni cca v 7tt a teď jsem 22tt, napotřetí se zadařilo :) šance tam je určitě a ne malá :kytka:

skorotehotna
Kecalka 432 příspěvků 17.01.19 07:00

Buď vdecna, ze už alespoň děti mas:/

lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 17.01.19 07:13

To ti nikdo neřekne

verkav
Povídálka 16 příspěvků 17.01.19 08:12

Příčinu nikdo neřekl, Dr. Říkala, že nějaká vyšetření nejsou třeba, když mám své děti přirozeně. Že šlo možná o vadné vajíčko…

verkav
Povídálka 16 příspěvků 17.01.19 08:14

Vděčná za své děti samozřejmě jsem…ale protože jsou skvělé, tak chceme ještě jedno.

wewa
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 17.01.19 08:21

@skorotehotna prosím tě tuhle radu už radši nikomu nedavej…napíšu ti to takhle tady jde sice ,,jen" o ZT ale je to stejné necitlivé jako to napsat mámě která přišla o dítě kdykoliv později ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 08:31

Prostě to neovlivníš. Já se po několika zt málem zhroutila v kabince u gynekoložky, když jsem čekala na první vyšetření také v nějakém tom 9. tt. Vše bylo nakonec v pořádku, ale pamatuji se, jak jsem měla nervy v tahu, že zase bude něco špatně. Je ale pravda, když jsem se zpětně dívala na ta vydařená těhotenství a ta zamlklá, při těch prosperujících mi bývalo hodně špatně, při těch zamlklých tolik ne, takže pak už jsem i v budoucnu věděla, nebo spíš tušila, kdy je vše O. K a kdy ne. Ale to píšu o sobě. Třeba kamarádka některá těhotenství prozvracela, jiná jí bylo dobře a všechny děti donosila. Doufej, že bude tentokrát vše v pořádku. Je opravdu možné, že při těch tvých zamlklých v minulosti byl nějaký problém ve vajíčku se špatným genetickým materiálem. Vyšší věk tomu více napomáhá, že všechna vajíčka už nemusí být tak kvalitní jako dříve. To se prostě může stát a stane se to téměř každé ženě. Tak snad sis tu smůlu už vybrala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >