Těhotenský test

Anonymni
31.8.09 19:55

těhotenský test

ahojky chtěla jsem se zeptat, vím že už to tady asi někdo popisoval , ale nemohla jsem to najít, tak se znovu ptám jestli je možné otěhotnět tak 5 dnů před menstruací a pokud bych byla těhotná jestli se menstruace dostaví až ta další nebo už i ta první se nedostaví mám různé cykly takže nevím kdy přesně ovulace dojde děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
31.8.09 20:51

Ahoj,
pokud bys mela ovulaci pet dni pred ocekavanou menstruaci, tak k otehotneni samo muze dojit. Pokud k otehotneni nedojde, tak se menzes posune o cca 14 dni. Proste se ti prodlouzi v tomto mesici cyklus.
jana

• Nahlásit
  • Citovat
66
31.8.09 21:00

Já jsem také vždycky měla nepravidelný cyklus.Když jsem se snažila letos otěhotnět tak se ovulace dostavila až kolem 30 dne cyklu.Není to asi moc běžné ale doktor mi tvdil že je to možné a že prý je možné přijít do jiného stavu i během menstruace.Pokud bys byla těhotná tak by se krvácení dostavit nemělo ale zase prý existují vyjímky.

Jo a test jsem si dělala až 46 den cyklu a ta druhá čárka tam byla velmi slabounká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.10.16 12:34

Barva tehotenskeho prouzku

Ahojky holciny i maminky, mohu se prosim zeptat ohledne spektra tehotenskeho testiku? dne 5.10. jsem mela mit MS ale vcera(11.10) jsem zkousela 2 testiky(prvni 2 nalevo v obrazku) a byly videt vic nez dnesni testy(2 napravo).Nema se to spis zesilovat nez oslabovat? Testy jsem nezkousela hned rano po rannim moci ale kolem odpoledne a poledne.Budu stastna za kazdou odpoved ^^dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.16 13:08

@Linda95 nemáš všechny testy stejné značky ;) a i kdybys měla, tak při testování s malým rozestupem nebude čárka hned sílit. Navíc záleží na koncentraci moci a tys testovala v různou dobu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.16 14:14

@Linda95 když je chceš takhle srovnávat tak bys měla mít stejnou značku a zjišťovat bys měla spíš tak obden aby šel vidět nějaký rozdíl ;) a nejlépe všechny z raní moči :) ale myslím že můžu tiše gratulovat :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.10.16 14:16

@snažilka maminka tise dekuju, snad to nejka bude, bojim se aby to nebylo jak tu nekdo zminoval o biochemicke tehotenstvi.Ja prave myslela ze se ma delat od kazde jine znacky aby se to porovnalo no:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.16 14:23

@Linda95 od každé jiné značky když se chceš zjistit jestli ten první neudalal falešného ducha ;) ale když chceš vidět jestli sítí tak by měli být stejně a nebo hlavně všechny z ranní moči. Testování dost ovlivňuje pití a určitě ne pokaždé nevypijes stejně množství ve stejný cas a nechodis pořád stejně čurat :lol:. Každopádně bych zkusila ráno s jakým kolikv testem z tech co už si dělala a pak uvidíš a nebo si můžeš zajít na krev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.10.16 14:30

@snažilka maminka dekuju moc, moc se mi ulevilo :dance: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.16 15:01

Ty mas 6 dni zpoždění po MS? No ty testy nejsou moc silne. Je chyba, ze jsi delala kazdy jiny, a jeste snad děláš po dni. HCG se nezvyšuje kazdy den, takze ne kazdy den ti bude čárka sílit. Zůstaň u jednoho testu a testuj pokaždé za stejných podmínek. Třeba hned rano po probuzení. udělej si zitra stejny test, co jsi delala vcera, aby tam byl rozdíl dva dny. Podle toho poznas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.10.16 15:13

@tlustyhrosik dekuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.16 16:08

Holky mam zpozdeni tak tyden az deset dnu…presne nevim protoze mam nepravidelny cyklus. Ms nikde. Na testu slaba carka. Test je z dm a citlivost 25. Mam to brat jako pozitivni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.16 17:26

@Bila vlcice skusila bych za 2 dny z raní moči zase ale myslím že to vypadá nadějně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama