Reklama

Těhotenský test Medpharma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Citrusek
Nováček 8 příspěvků 08.01.18 08:37
Těhotenský test Medpharma

Ahojky, je to hloupé. Dnes ráno jsem si dělala test od Medpharmy,. Druhá carka se mi ukázala ale mimo oblast (přesně tam, kde je to slepené). Nevím, jak to mam brát, spíš mi to přijde jako špatný test. Budu ráda za vaše rady…

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 08:42

To bych spis brala za vadny test a udelala novy, popripade jinou znacku ;) ja testovala Dr Maxem a spokojenost, ale cetla dem i diskuze, ze se v Maxovi s testama pohorsili…drzim palce kazdopadne :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 08.01.18 08:43

Vadný test. Zkus dalsi :)

Citrusek
Nováček 8 příspěvků 08.01.18 08:53

Bohužel měli v lékárně jen tento. Ráno mi bral doktor krev, tak zítra uvidím. Hlavně si myslím, že červená přijde. Soudim podle lehkého, občasného bolení v podbřišku, a děložní čípek se mi zdá otevřený. Nicméně nevím, jak moc se na to dá spoléhat. Moc děkuji za názory:-)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 08:56

@Citrusek tlaky a pobolivani v podbrisku sem mela taky ;) a tehotna jsem :mrgreen: tak vyckej na tu krev, max skocit do jine lekarny :nevim:

Citrusek
Nováček 8 příspěvků 08.01.18 09:07

Když já už to mám takové divné. Predtim jsem měla cystu na vaječníku a nešlo mi otěhotnět. kdyz mi praskla, ihned jsem otěhotněla - 6+5tt Zamlklý. Za 3 měsíce jsem otěhotněla znovu, 5tt spontánní potrat. To byl leden, minulý rok… A od té doby to nějak nejde… Tak mě to mrzi..a ještě když vidím, kolik nás je, co máme tento problém… To je na tečku:-)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 09:11

@Citrusek chapu, clovek se pak pozoruje…ja mela nejdrive biochemicke tehotenstvi, pak jsem otehotnela hned dalsi mesic po te MS a bohuzel v 17tt prestalo bit srdicko…na doporuceni dr jsme pockali 3 mesice a hned se zadarilo. Nyni jsem v 18tt a tuk, tuk, tuk, zatim v poradku :srdce: ale chapu, ze te to trapi…jinak cipek jsem si nikdy nepozorovala, tak nedokazu rict :nevim: uvidis, dle te krve, to bude nejspolehlivej­si…drzim palce :hug:

Citrusek
Nováček 8 příspěvků 08.01.18 09:17

Tak to už bude urcite v pořádku :-) Přeji ti krásné těhotenství :-) Tak, tak test už dělat nebudu, je to zbytečné

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 08.01.18 09:21

@Citrusek dekuju moc, doufam :srdce: tak at to dopadne dobre :*

Berulinka99999
Kecalka 142 příspěvků 26.07.18 12:26

Já ho Teda beru jako nespolehlivy protože mám všechny testy pozitivní a jen tenhle byl pouze s duchem takže za mě ne. Těhotenství mi včera potvrdili z krve.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >