Těhotenství a dlouhý cyklus

Anonymní
22.5.20 07:19

Těhotenství a dlouhý cyklus

Ahooj, mám na Váš dotaz.
Mám nepravidelný a dlouhý cyklus (35-45 dní) a snažíme se o miminko. Mám příznaky, jako jsou bolesti prsou a bolesti v podbříšku celodenně, horší při námaze. Teď po ve středu jsem po velkém úklidu doma a chystání jídla na oslavu jsem začala mírně špinit a špiním tak až do teď. Testy mám ale negativní. K doktorovi jdu ve středu vyřešit dlouhý a nepravidelný cyklus. Stále ale doufám, že mi tam potvrdí těhotenství. Je to hrozné to čekání a nevědět, co s mým tělem děje, jestli to je jen psychicky, nebo mám takovou mírnou menstruaci (nikdy jsem takovou neměla). A tak se ptám, měla z Vás některá něco takového a byla těhotná? Děkuji předem a hezký den přeji :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.5.20 07:32

Zapomněla jsem dodat, že dnes jsem 43 den cyklu. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
17663
22.5.20 07:33

A kolikátý den DC jsi?? Jinak pokud máš ovulaci a nemáš jiné problémy, tak můžeš otěhotnět i takhle.

Špinění klidně může být hormonální nerovnováha, občas se mně to stane taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
22.5.20 07:47

Ja mivam dlouhy a nepravideny cyklus jako ty, ale zacala jsem pit kontryhel a asi mi ho srovnal, protoze pak dalsi mesic uz jsem otehotnela. :) 😏 A podle vypoctu zpetne to muselo byt cca 13.-15.den cyklu… Ted po porodu mam zas cykly dlouhe a nepravidelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
22.5.20 07:58

Já měla taky nepravidelný cyklus.. kolikrát i delší než ty.. pak jsem začala brát kapky černý rybíz- maliník na srovnání cyklu, ale už jsem to ani nedostala, protože jsem hned otěhotněla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
22.5.20 08:21

To je ještě krásný cyklus, já mám 55-80 dní. Vždy záleží na tom, zda máš ovulaci. Pokud ano, tak otěhotnět můžeš i při takovém cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
650
22.5.20 09:14
@Anonymní píše:
Ahooj, mám na Váš dotaz.
Mám nepravidelný a dlouhý cyklus (35-45 dní) a snažíme se o miminko. Mám příznaky, jako jsou bolesti prsou a bolesti v podbříšku celodenně, horší při námaze. Teď po ve středu jsem po velkém úklidu doma a chystání jídla na oslavu jsem začala mírně špinit a špiním tak až do teď. Testy mám ale negativní. K doktorovi jdu ve středu vyřešit dlouhý a nepravidelný cyklus. Stále ale doufám, že mi tam potvrdí těhotenství. Je to hrozné to čekání a nevědět, co s mým tělem děje, jestli to je jen psychicky, nebo mám takovou mírnou menstruaci (nikdy jsem takovou neměla). A tak se ptám, měla z Vás některá něco takového a byla těhotná? Děkuji předem a hezký den přeji :*

Nevím, kolik Ti je let, ale byla bych za takový cyklus ráda. Já mívala přesně takový cyklus, ano, to čekání je těžké, snad kdyby sis měřila BT, dokázalas potvrdit ovulaci a zjistit délku luteální fáze a která fáze a jak se ti prodlužuje-zkracuje…Ale věř, že já i bez toho dokázala 3* krásně a v pohodě a rychle otěhotnět, jen jsem. musela dlouho čekat na testování. Po 30ce se mi pak cykly začaly postupně zkracovat a začalo se mi před menstruací objevovat špinění, teď už např. neznám cyklus, kde bych začala rovnou krvácet tak jako dříve, ale špiním i několik dní před…A opět jsem otěhotněla..Teď už mám cykly pravidelné s jen 30dní (rozptyl asi jen 3 dny!), ale jak mi dřív stačilo otřít se o mokré trenky, ač s dlouhým a nepravidelným cyklem, tak teď už to nevypadá, taky ten věk…
Samozřejmě, můžeš podstoupit nějaká vyšetření, já mám třeba problém se štítnou žlázou, beru léky už asi od 18ti, tak by mi ten cyklus neměla ovlivňovat, přesto se nic po nasazení léků s mým cyklem nestalo. Jen se mění v průběhu let (znám ho vlastně jen v přirozené formě, bez HA a pod.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat