Těhotenství a erdomed

21
7.4.20 15:57

Těhotenství a erdomed

Maminky prosím mám počínající zánět průdušek. A dnes mi o Vodácká napsala erdomed prášky. Máte stim některá skusenost. Jsem 32tt dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

81
7.4.20 16:03

@Lenicka24 já bych neměla obavy, erdomed jsem také užívala. Obvodaci by měli vědět co je šetrné pro tehu pacientky a když si neví rady volají jejich gynekologovi. Každý volí takové léky které jsou „vhodné a šetrné“ pro těhotné a kojící ženy. Samozřejmě nejlepší je neužívat žádnou chemii, ale hold když to jinak nejde, ono se to taky nezblazni. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
7.4.20 16:11
@Alkub píše:
@Lenicka24 já bych neměla obavy, erdomed jsem také užívala. Obvodaci by měli vědět co je šetrné pro tehu pacientky a když si neví rady volají jejich gynekologovi. Každý volí takové léky které jsou „vhodné a šetrné“ pro těhotné a kojící ženy. Samozřejmě nejlepší je neužívat žádnou chemii, ale hold když to jinak nejde, ono se to taky nezblazni. :-)

Mě už právě z kašle tvrdne děloha. Po tydenim brání homeopatik který vůbec nezabraly. Tak už sem byla u doktorky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
7.4.20 16:18

@Lenicka24 to je v pořádku ne vše jde řešit homeopatiky. Ono to kaslani a hlavně ten zánět také ubližuje nejen vám i miminku. Nejlepší je se bránit léky a ušetřit trápení vám i miminku. Doporučuji teď daleko více vitamínů a nějaké probio, ať to něčím prebijete ty antibiotika. ale o nic nejde. Musíme to přijmout jak to je a kdyby to bylo něco škodlivého pro dítě, tak přeci vám to nenapisi a hlavně ti co vyrábějí léky musí myslet na všechny lidi, na tehulky, na děti, na alergiky, prostě na všechny, takže vše upravují dle toho aby byly léky dostupné pro všechny. A samozřejmě přijdou odpovědi i typu že by si žádné léky nevzaly a raději to přehodili. No já nevím, ono taky nežijeme v žádném ideálním prostředí, které by neškodilo nám nebo dětem. Elektrárny, výfuky, znečišťování přírody atd atd, takže ono už je jedno jestli budu tyden výjimečně užívat antibiotika nebo budu celých 9 měsíců dýchat hnusny vzduch :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama