Tehotenstvi a menstruace

13496
20.4.07 11:28

Tehotenstvi a menstruace

Ahoj holky
mam na Vas vsechny takovy dotaz.Psala jsem tady v srpnu o tom,zda byt svobodna maminka nebo si najit partnera se kterym si potom naplanujeme a samozdrejme „udelame“ miminko.Dala jsem na rady nekterych z Vas a partnera si nasla na internetu takze nejdriv Vam chci moc podekovat :)
A ted muj dotaz.Ovulaci jsem mela zhruba na Velikonoce takze je to cca 12 dni(samozdrejme ze jsme se s partnerem snazili i drive).Vcera a dnes jsem si delala tehotenske testy a na vsech mam dve carecky coz znamena,ze jsem pravdepodobne tehotna.Jenze v nedeli mam dostat menses a dnes uz mam mensi naznak prichazejici menstruace :( Mela nektera z Vas stejny problem,ze tehotna byla,ale i tak prvni menses po „zapadnuti“ dostala?Budu rada,kdyz mi napisete Vase zkusenosti.Diky moc Tamara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

236
20.4.07 11:39

Ahojky, možná to zkončí jen tím náznakem, jak píšeš. Nebo můžeš mít i slabší menstruaci, když jsou tam ty 2 čárky tak uvidíš jak se to vyvine. V pondělí můžežeš zavolat gynekologovi. Držím pěsti ať do dobře dopadne a radím hlavně klid. Majka. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.4.07 11:44

ahojky.tak ja to mela stejne.taky naznaky ms a pritom //.menstruace ale nedorazila a takovy naznaky jako boleni bricha a proste to co normalne pri ms jsem mela asi do 11 tydne,akorat jsem nekrvacela.tet uz jme ve 24tydnu a vse je o.k.myslim ze to budes mit stejne a drzim palecky aby ms opravdu neprisla :wink: .
doktori casto varuji ze se test nema delat pred ms,ze casto vyjde pozitivni a dojde k ranemu potratu a ms prijde,ale malokdo vydrzi cekat az po nedostani ms :wink: .drzim palce a napis jak to dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
792
20.4.07 13:00

Ahoj - tak já měla totální pocit, že to dostanu..fakt.-) navíc mimi bylo neplánované, takže já s menzes na stopro počítala - ale zůstalo fakt jen u náznaků a dneska už má ten náznak sedm kilo.-) Takže, držím palečky.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.4.07 14:40

Souhlasim se vsema predchozima holkama, bricho pry poboliva proto, ze se deloha prudce roztahuje (i kdyz to navenek zatim neni videt). Taky jsem si byla zcela jista, ze to prijde a neprislo :)

• Nahlásit
  • Citovat
56
20.4.07 14:52

Ahojky,
a nebo můžeš patřík k nám ojedinělým případům, kdy jsem menstruovala do šestého měsíce - nebyl to klasický mences, ale v době mencesu jsem měla slabé krvácení - vše lékařsky zaznamenáno, sledováno, doktorem zdůvodněno jako anomálie vyskytující se u malého procenta žen. Jinak bylo s těhu vše v naprostém pořádku.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.4.07 15:14

Tak doufam,ze patrim k tem z Vas,ktere na tom byly stejne jako jsem ja a ted uz maji toho sveho drobecka doma..Bricho me opravdu poboliva jako kdybych to mela dostat a taky me pobolivaji prsa jako obvykle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
20.4.07 21:11

Ahoj, přesunula jsem diskusi do těhotenského testu.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama