Těhotenství a návštěvy

Anonymní
28.5.15 12:00

Těhotenství a návštěvy

Ahoj holky, potřebuji se svěřit. Právě končim třetí měsíc, samozřejmě mám silnější nevolnosti a funguju ze záložních zdrojů. Postarám se o dceru, poslední týden i uvařim. Jenže strašně se mi příčí opouštět domov, takže vytrvale odmítám jakékoliv návštěvy u rodičů a hlavně u tchýně. Samozřejmě se jí to nelíbí a včera řekla ať zvednu konečně prd*l a přijedu (přesně takhle to řekla). Bere to prostě tak, že jsem lenivá sednout do auta a přijet. Mě strašně vyčerpává změna prostředí i nevolnosti se mi zhoršují, nejradši jsem tedy doma, kde se najím kdy chci, odpočinu si kdy chci, udělám si svojí práci..a jsem prostě v klidu. Je to normální těhotenský pocit, nebo jsem „jiná“??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
28.5.15 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji se svěřit. Právě končim třetí měsíc, samozřejmě mám silnější nevolnosti a funguju ze záložních zdrojů. Postarám se o dceru, poslední týden i uvařim. Jenže strašně se mi příčí opouštět domov, takže vytrvale odmítám jakékoliv návštěvy u rodičů a hlavně u tchýně. Samozřejmě se jí to nelíbí a včera řekla ať zvednu konečně prd*l a přijedu (přesně takhle to řekla). Bere to prostě tak, že jsem lenivá sednout do auta a přijet. Mě strašně vyčerpává změna prostředí i nevolnosti se mi zhoršují, nejradši jsem tedy doma, kde se najím kdy chci, odpočinu si kdy chci, udělám si svojí práci..a jsem prostě v klidu. Je to normální těhotenský pocit, nebo jsem „jiná“??

tak k tehu to dle me patri ale zase nastavila jsi si nejakou latku jakoze ona rekne a tys vždy prijela nebo jsi tam byla caso a ted nejses takze změna pro ne tudíž bud jim reknes narovinu proc je tomu jinak a ze je to jen tva věc a at to respektuji nebo proste budes skákat jak oni piskaji :roll: nebo ji nabidni a zajede ona ;) mela by to pochopit taky je to „matka“ tak vi jaky to je a pokud ne tak by u me mela smulu dokud by se sama nesrovnala :D

• Citovat
  • Upravit
5593
28.5.15 12:12

Nejsi jina tchyni bych poslala do patricnych mist. Vim jake to je me bylo strasne zle do 4.mesice. Kdyby byla tchyne a ostatni co k cemu zvedne prd*l ona, a dojede ti pomoct. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
28.5.15 12:12

Partnera jistě máš, tak ho pošli s dcerkou k tchýni :nevim:. Tobě se nechce nebo je ti blbě, tak zůstaň doma, aspoň si odpočineš.

A jestli je to těhotenský pocit, nevím. Já mám tohle pořád i jako netěhotná. Když mám pocit, že se mi fakt nechce, jedou kluci s tatínkem sami. Vlk se nažere a koza zůstane celá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
28.5.15 12:13

Zakladatelko a ještě dotaz. Tuto návštěvní averzi máš jen vůči tchýni?? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
28.5.15 12:15
@Anonymní píše:

Bud v pohode, taky to tak mam. Sice nezvracim, ale jsem tak unavena a nic se mi nechce, ze jsem faktvrada posledni dny dom. a hodne odpocivam a do niceho se nenutim. Zkus ji rict, ze ti neni dobre a bud to pochopi nebo ne. Prece se nenechas peskovat. Mimi je dulezitejsi :-) drz se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
28.5.15 12:16
@AndreaS92 píše:
Nejsi jina tchyni bych poslala do patricnych mist. Vim jake to je me bylo strasne zle do 4.mesice. Kdyby byla tchyne a ostatni co k cemu zvedne prd*l ona, a dojede ti pomoct. :hug:

To jsou zase rady! Já se ani nedivím, že máte s tchýněma tak blbé vztahy, jestli se k sobě takto chováte (nemyslím jmenovitě tebe, celkově z těch diskusí je tu cítit děsná nechuť). Vždyť to jde říct i slušně, ne ji rovnou „posílat do patřičných mezí“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
28.5.15 12:20

No, tak pokud je ti blbě, tak sbal malou a chlapa a ať jedou jen oni dva. :nevim: A ty odpočívej.

@KPKristy píše:
To jsou zase rady! Já se ani nedivím, že máte s tchýněma tak blbé vztahy, jestli se k sobě takto chováte (nemyslím jmenovitě tebe, celkově z těch diskusí je tu cítit děsná nechuť). Vždyť to jde říct i slušně, ne ji rovnou „posílat do patřičných mezí“ :nevim:

taky na to koukám 8o ne teda jen tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
28.5.15 12:20

@KPKristy ja mam s tchyni vyborny vztah ale kdyby mi bylo vazne zle a ona mi rekla at zvednu prdl a koukam prijet, pak bych ji do patricnych mist poslala. A ano, jde to rict slusne proto nechapu ze to tchyne zakladatelce slusne nerekla viz. Zvedni tu prel a prijed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.15 12:25

Já jinak návštěvy můžu, nevadí mi, ale musí mi být dobře a musí být nálada. Teď neni ani jedno. Nechci jezdit ani k našim, ale setkávám se s nepochopením. Máma i tchyně tvrdí, že těhotenství znají, že to musím překonat. Mamka je ještě docela v pohodě, tchyně je docela vytrvalá..samozřejmě jsem jí řekla ve slušnosti, že mi není dobře, že hodinovou cestu autem nedám a ona na to, že si vezmu blicí pytlík a vystoupim u lesa a dojdu to pěšky :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
22509
28.5.15 12:26

@AndreaS92 no, tak dokážu si představit těhu hormony a unavenou zakladatelku. Neslyšíme tu ton, jakým to tchýně řekla, vubec ani nevím, jak s ní mluvila zakladatelka. Souhlasím, není to zrovna hezká fráze, ale pro to bych nikoho nikam neposílala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
28.5.15 12:26
@AndreaS92 píše:
@KPKristy ja mam s tchyni vyborny vztah ale kdyby mi bylo vazne zle a ona mi rekla at zvednu prdl a koukam prijet, pak bych ji do patricnych mist poslala. A ano, jde to rict slusne proto nechapu ze to tchyne zakladatelce slusne nerekla viz. Zvedni tu prel a prijed.

A jako jak bys jí to řekla? Třeba „Ančo, jdi do pr*ele“?
Pokud už teda má tchýně zapotřebí, se takhle vyjadřovat, tak by měla zakladatelka zachovat dekorum, říct, že je jí blbě, nikam nejede a šmitec. Já nevím, no, asi jsem málo loktařka na tohle, ale k předchozí generaci mám docela respekt, ať se chová jakkoli :nevim:
Věci jsou řešit narovinu, ale rozhodně slušně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.15 12:27

Jasně, že bych poslala dcerku s přítelem, ale ona nee, že přijedu taky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
22509
@Anonymní píše:
Já jinak návštěvy můžu, nevadí mi, ale musí mi být dobře a musí být nálada. Teď neni ani jedno. Nechci jezdit ani k našim, ale setkávám se s nepochopením. Máma i tchyně tvrdí, že těhotenství znají, že to musím překonat. Mamka je ještě docela v pohodě, tchyně je docela vytrvalá..samozřejmě jsem jí řekla ve slušnosti, že mi není dobře, že hodinovou cestu autem nedám a ona na to, že si vezmu blicí pytlík a vystoupim u lesa a dojdu to pěšky :think:.
:nevim:
tak pošli dítě a chlapa a je to.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
@Anonymní píše:
Jasně, že bych poslala dcerku s přítelem, ale ona nee, že přijedu taky :nevim:

no tak snad jsi dospělá. prostě oznam, že jedou jen oni dva a nazdar

• Nahlásit
  • Citovat