Těhotenství a postinor

1
9.1.20 21:06

Tehotenstvi a postinor

Ahoj holky.
S pritelem nam praskl kondom v obdobi ovulace (dekala jsem si test). Postinor jsrm uzila az po cca 20 hodinach. Zitra bych mela dostat MS, vcera jsem mela krastke spineni, dnes nic. Uz nekolik dni jsem porad unavena, picha me v podbrisku, boli me prsa. Je mozne, ze postinor nezabral, nebo jde o PMS?
Ptam se jeste pred tt, jsem dost nervozni. :lol:
Dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4017
9.1.20 21:10

No po užití postinoru se ti může rozhodit cyklus, takže to ani nemusíš dostat tak jak jsi zvyklá. Vše je v příbalovém letáku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
9.1.20 21:13

@TKureci to ti nikdo neřekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
9.1.20 21:31

Možný je všechno :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.20 20:26

Pomoc

Dobrý den chci se zeptat přítelkyně použila postinor do 42 hodin 28.12 5.1 měla krvácení a pár dní po tom zase
Test jsme použili po 10 dní od nehody která se stala 26.12 vyšel negativní teď 4.2 ji pořád bolí břicho myslíte že to může být po postinoru?
Nebo je těhotná?
Děkuji předem za odpovědi

Zdeněk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75906
4.2.20 20:27

A další test si dělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.20 20:39

@j.a.n.i1 ne jenom ten jeden koupime dalsi spíše mě zajímal vás názor na to jestli to může být postinorem nebo je opravdu v tom? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75906
4.2.20 20:43

@Zdeněk 1981 Může to být obojím… a křišťálovou kouli bohužel nemám ;) ten test to řekne jasně. Ono dělat test 10 dní po nehodě je dost na prd, to totiž nemá žádnou vypovídací hodnotu, i když chápu, že člověk nervozní, ale to že je negativní nic neznamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
4.2.20 21:19

@Zdeněk 1981 udělejte další test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.20 22:28

Ještě se chci zeptat máte tu nějaká stejné zkušenosti po postinoru?
Prý to pěkný svinstvo pro tělo tudíž to může být z toho.
Přítelkyně dvakrát krvácela z toho jednou to bylo asi týden a po druhé takové špinění
Děkuji předem za odpovědi 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
4.2.20 22:33

@Zdeněk 1981 stačí si přečíst příbalový leták. Ano je to svinstvo a proto je vhodné důsledně dbát na jinou formu ochrany a toto brát pouze jako velmi nouzovou ochranu když už se stane. Cyklus z toho může mít rozhozeny klidně ještě tři měsíce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.20 23:31

A myslíte že ty občasné bolesti bricha s tím také souvisí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat