Těhotenství a špinění

Anonymní
1.10.19 23:19

Těhotenství a špinění

Ahoj holky, mám dotaz. Mam slabě pozitivni test, menstruaci mam mit zitra. Zatim zadne jine priznaky. Dnes jsem ale začala slaboulince špinit, spis jsem asi 3× nasla na toaletnim papíru slabe hnědý vytok… Muze jit jeste o těhotenství? Mel jste to tak nekdo…? Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
250
1.10.19 23:34

Ahoj, co jsem všechno pročetla tak se může jednat o těhotenství, prý špinit na začátku je normální, akorát kdybys začala krvácet, tak je to horší.. neboj se buď v klidu, nestresuj, mimi potřebuje šťastnou maminku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
1.10.19 23:34

Může a nemusí..budeš muset vydržet ;) Já jsem měla jasné pozitivní test, týden zpoždění ms. A začala jsem silne krvácet. Krvácení bylo silne, ale krátké. Pak jsem jen už jen „hnědě“ špinila. Hned ráno jsem volala na gyndu, doktorka mě chtěla hned vidět. Na utz normální nález odpovídající začínajícímu těhotenství. Žádný hematom nic. A dopadlo to dobře, miminko jsem bez problémů donosila… Par let před tím podobná situace jen o necelé dva týdny starší těhotenství…a špinění znamenalo potrat. Takže teď ti někdo těžko řekne, co to může znamenat. Snaž se vydržet, případně zopakuj test. A pokud bys víc krvácela, šla bych k Dr - vzhledem k pozitivnímu TT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
2.10.19 07:28

To ukáže čas. Já jsem špinila a nakonec to nedopadlo, teď poslední tehu bylo naprosto v pořádku, žádné špinění a stejně nakonec skončilo, takže může i nemusí navíc v takhle raném stadiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
2.10.19 08:33

Těžko říct, při prvním těhotenství jsem spinila a v 8tt jsem musela na revizi kvuli ZT, pri druhem jsem spinila take, ale vse dopadlo dobre a mam doma 9letou slecnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
2.10.19 08:56

Těžko říct no… poprvé jsem začala špinit v 5tt a rozjel se mi SP… po druhé mi nic nebylo, ale v 7tt bylo zamlklé těhu… a teď do třetice… špinila jsem jen v pondělí a čtvrtek ve dny očekávané MS ( nepravidelné cykly)… tmavou hnědou krev (ta tmavá je stará.. špatná je červená)… od té doby v pořádku a jsem 14+4 (jen hematom je za placentou)… takže ono je to vážně těžké… nejlépe si zajít k doktorovi, kdyby nedorazila MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
2.10.19 08:59

Slabe pozitivni test take muze znamenat biochemicke tehotenstvi, zazila jsem min. dvakrat. Kdyz jsem pak byla po ivf tehotna, vypadalo to uplne jinak, az tehdy jsem pochopila, co to znamena mit opravdu pozitivni test. Ale samozrejme to take muze byt, ze se jen test delal brzy a bude vse v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat