Jak vidíte můj test?

Anonymní
1.10.19 09:51

Jak vidíte můj test?

Ahoj všichni, jdu za Vámi se svým duchem… Už se mi 2× zobrazil, ale je opravdu slaby. Nicméně, zatím se mi nikdy neukazoval… MS má přijít zítra. Zatím žádné jiné příznaky nemám, obcas me akorat poboliva bricho, ale to muze byt z cehokoli… Jak to vidite, nebo jak jste to mely vy? Na mimco se strasne těším, je těžký neresit to a čekat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13147
1.10.19 09:55

Já tam nic nevidím, ale testovat ještě před ms je blbost, počkej pár dní a když nepřijde testuj znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak po milionte, testuj až když ti vynechá ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10758

Vidím negativní test. Nikdy netestuj před menzes a pokud ano, tak buď připravená na zklamání i v případě pozitivního testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22472
1.10.19 09:57

Proč testuješ před MS? Abys honila duchy, vsugerovávala si příznaky a pakl byla zklamaná, když ms přijde? Zbytečný utrácení peněz za testy a zbytečný nervování se.
Nic tam nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15276
1.10.19 09:59

Já ducha vidím…zkus tak za dva dny a uvidí se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5400
1.10.19 10:35

Mám fakt velký monitor a skvělé rozlišení, ale tento test je negativní. Stačí? :nevim: Je hloupost honit duchy a blbnout z toho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8588
1.10.19 10:55
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, jdu za Vámi se svým duchem… Už se mi 2× zobrazil, ale je opravdu slaby. Nicméně, zatím se mi nikdy neukazoval… MS má přijít zítra. Zatím žádné jiné příznaky nemám, obcas me akorat poboliva bricho, ale to muze byt z cehokoli… Jak to vidite, nebo jak jste to mely vy? Na mimco se strasne těším, je těžký neresit to a čekat…

Já vidím, tak zkus za dva dny a ať sílí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
1.10.19 11:39

Já tam ducha vidím, tak vydrž :palec: Přeji hodně štětí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1785
1.10.19 11:49

Vidim ducha :palec: Snad to nedostanes a test bude silit.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 12:06

Děkuji všem za podporu… Ono se lehce říká, netestuj, nemysli na to a pod., ale hůř se to dělá… Miminko je to poslední, co mi chybí ke štěstí…

• Nahlásit
  • Citovat
1785
1.10.19 12:29

Neres to.. Nikdo je nenuti komentovat tvuj prispevek. ;) Je nas tu hodne kterym nevadi hledat dusiky a prat stesti k vytouzenemu miminku.Od toho tu jsme pro sebe :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8588
1.10.19 12:44
@Anonymní píše:
Děkuji všem za podporu… Ono se lehce říká, netestuj, nemysli na to a pod., ale hůř se to dělá… Miminko je to poslední, co mi chybí ke štěstí…
@Safrik
přesně tak, já taky nikdy nevydržela a testovala dřív :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 13:49

@Safrik Diky! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.10.19 13:49