Těhotenství, batole a den blbec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 372 příspěvků 08.01.19 18:31
Těhotenství, batole a den blbec

Jsem v 22. týdnu a mám doma dvouleťáka. Normálně spí celou noc, dnes se dvakrát vzbudil a ještě jsem ráno vstávala s přeleženým krkem. Malej od rána kvůli každé prkotině řve. Kromě toho rozbil cukřenku, vytřel bahno v předsíni ručně pletenou čepičkou z alpačí vlny (dodělala jsem ji předevčírem! je to můj první pokus o pletení!!! :cert: ), zkoušel šťourat prstama v zapojeném toustovači ( já držela hrnec vařící vody a ječela na něj, ani se neohlédl!!!), rozbil moji nejoblíbenější sklenici a při obědě se zakuckal a poblil sebe+ stůl+ židličku+ podlahu :poblion:.Ze zoufalství jsem alespoň psala manželovi, ať mi na nákupu koupí džus a popkorn na nervy. A co zapomněl? Džus a popkorn. Za to koupil šunku, že prý došla. Ve skutečnosti jsou v lednici dvě nenačatá balení a jedno načaté, jenom se neumí koukat. :zed:

No a já na to teď večer konečně přišla. Nechci být těhotná a už vůbec nechci dítě. Chci sednout na net, objednat letenky a zítra odletět třeba do Thajska. Alespoň na tři týdny. A tam netěhotná a štíhlá popíjet koktejly a opalovat se. Kdo se přidá? :P

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 08.01.19 18:33

Proste den blbec :mrgreen: zitra bude lepe :kytka:

Tunrida
Hvězda diskuse 48903 příspěvků 08.01.19 18:37
@Twixinka píše:
Proste den blbec :mrgreen: zitra bude lepe :kytka:

Nebo stejně nebo hůř, těžko říct. Já bych někam letěla každej den.

Lenka_Hal
Kelišová 6962 příspěvků 08.01.19 18:39

Je mi te fakt lito, ale je docela sranda to cist :mrgreen:

Kecalka 372 příspěvků 08.01.19 18:41

@Lenka_Hal Taky přemýšlím, jestli se mám smát nebo brečet. Asi to vyřeším kompromisem a půjdu se nacpat čokoládou.

Daenerys91
Kecalka 413 příspěvků 5 inzerátů 08.01.19 18:44

já se klidně přidám :mrgreen: mám doma 16ti měsíční batole, co neposlechne a neposedí a do toho 2 týdenní dcerku :lol: pořád si opakuju, že je to jen období a že bude brzo líp, jinak bych se zbláznila

iwinek
Kecalka 204 příspěvků 08.01.19 18:44

@Mala.ještěrka dneska už snad ani ne, ale včera bych flákla se vším, sedla do auta a frčela na letiště :D syn 28 měsíců v noci každou hodinu a půl vzhůru s brekem a od rána pokracovačka. Vztekaní a zlobení. Manžel po noční, byt 1+prd a venku počasí pod psa…já 17tt, unavená sotva schopná postarat se o sebe k tomu uvařit a zabavit syna, aby se nevztekal a nebudil může :D někdy prostě musíme být superženy, zatnout všechny zuby a modlit se, aby se už šlo zase spát :pankac:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7690 příspěvků 08.01.19 18:47

Taky mívám dny kdy bych se nejraději někam zahrabala :mrgreen: dneska jsem se radovala že sem vstala brzo, je mi fajn, přišel mi balík kosmetiky, dokonce ji dovezli včas, prostě úžasný den, rozbalila jsem parfém že ho vyzkouším těsně než sem měla v plánu jít vařit, stříkla sem to na sebe a ve chvíli se skoro pozvracela z toho smradu :mrgreen: pak sem 2 hodiny ležela v průvanu a neodvažovala se ani pohnout, syna přivedla babička ze školky, mokrého z deště, s kašlem, stěžoval si že je mu špatně a ještě se někde praštil do zad že má bouli jak blázen :roll: rozvařila jsem těstoviny, když jsem se věnovala mamce která přišla na návštěvu a ještě sem si od ní vyslechla spoustu řečí, že jsem se zbláznila když sem ostříhala malého :mrgreen: takže už sem taky měla lepší dny, doufám že syn to rychle rozchodí, musela sem si skočit pro čokoládu na nervy a dneska už rezignuji na všechnu aktivitu :D

Kecalka 372 příspěvků 08.01.19 18:48

@Daenerys91 Tak to si dobrá, já už bych si asi hodila mašli. Utěšuju se, že malej bude za ty čtyři měsíce už rozumnější. Ale kdo ví co bude
:roll:.

Příspěvek upraven 08.01.19 v 18:51

Kecalka 372 příspěvků 08.01.19 18:51

@Kriss Tina Já mám v plánu hodit dítě na krk polospícímu manželovi, vymluvit se na úklid a zdejchnout se. I kdyby to znamenalo, že budu muset doopravdy žehlit :lol:

MaM
Stálice 92 příspěvků 2 inzeráty 08.01.19 18:55

Já tu pro změnu trcim týden s jednema nestovicema a v očekávání druhých… ale já bych raději na Kanary nebo aspoň na hory :)

Aduš8
Závislačka 3427 příspěvků 08.01.19 18:56

Já jsem v 11.tt,věčně mi je na omdlení, když přecházím z tepla do zimy, motá se mi hlava. S malým (14 měsíců) šijou všichni čerti, pořád zkouší to, co ví, že nesmí, takže si připadám jako pes, jen neustále štěkám ne, to nesmíš, nech to. Když ho chci zabavit, začne mě plácat nebo štípat do obličeje, jeho nová zábava. Jen nevím, jak na to reagovat, má z toho srandu. :nevim: :zed: ať už je jaro a dá se s ním jít courat ven :lol: teď jsem ho uložila do postýlky a padla na gauč. Mám tu připravený koš na žehlení, ale asi bude odsunuto na dobu neurčitou. Kdybych mohla, otevřu si láhev :lol: :kytka:

Lenka_Hal
Kelišová 6962 příspěvků 08.01.19 19:01

@Mala.ještěrka Tak, zehleni :palec: V dobach, kdy jsem jeste zehlila :lol: , tak to byla idealni chvilka pohody. Batole se vrazi manzelovi, protoze kolem zehleni je to prece nebezpecne, pusti se zajimavy film k zehleni, k tomu sklenka vina (no, tohle bohuzel je pro tebe ted mimo hru, ale treba zbytek te cokolady)…a je dobre. :P

Capretta
Kecalka 462 příspěvků 08.01.19 19:09

Urcite by pomohlo vice se vypsat v denicku (pridavam se k tem, kterym se to dobre cetlo a pobavily se). Tehotna nejsem, ale mam 16m upistenyho dablika a behem noci se mi k nachlazeni na jednom oku zanitila spojivka.

Bryle mi dite porad krade a s jednou kontaktni cockou jsou nase sily dost nevyrovnane, jak se divil, kdyz jsem ho krmila do ucha :mrgreen: manzel chodi domu az v sedm a tak mimo emimino se dnes na nic nevzmuzu

Edit. pri vareni jsem diky jednomu oku mimo hru a jecicimu drahouskovi pozapomnela, ze varim dve ruzna jidla a detske bio eko kure ve smetanove omacce zamichala vareckou upatlanou od super paliveho kari :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.01.19 v 19:13

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 19:10

Já se přidám. Mám dva kluky a jsem v 8. tt. Kluci se oba v noci budili, jsou nemocni, ja taky, nespala jsem vic jak hodinu v kuse. Ráno jsem přemýšlela, jestli se mám napřed pozvracet a pak omdlit nebo naopak. Starší ráno scéna u oblékání. Mladší celej den protivnej, omlouvá ho jen ta šílená rýma a kašel. Vylil vodu na vodovky a pokreslil si celý břicho a pak podlahu. Rozbil manželův oblíbený hrnek, před chvílí vysypal 5 krabic s hračkama a teď mi ukazuje rozkousanou fixu. Je To jen tím, že s emu nevěnuju, ale je teď na to fakt nemám, sedím a snažím se nehybat, aby můj žaludek zůstal v klidu. Jediná pozitivní věc je ta, že zatímco to malý trestidlo spalo, ušila jsem budoucímu miminu bezva AIO plinku.
Blbým dnům zdar a pamatujte, každý den jednou skončí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >